Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

2K CONSULTING OP ml. přípravka sk. C - jarní část

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

2. kolo

Neděle 12. 4. 2020 09:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 12. 4. 2020 15:30
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - TJ Sokol Kovalovice z.s.
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Neděle 12. 4. 2020 15:30
FC Želatovice z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.

3. kolo

Sobota 18. 4. 2020 09:00
TJ Sokol Kovalovice z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B"
Sobota 18. 4. 2020 12:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "A"
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"
Neděle 19. 4. 2020 16:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FC Želatovice z.s.

4. kolo

Neděle 26. 4. 2020 09:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "A"
Neděle 26. 4. 2020 16:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 26. 4. 2020 16:00
FC Želatovice z.s. - TJ Sokol Kovalovice z.s.
Neděle 26. 4. 2020 16:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš

10. kolo

Pátek 1. 5. 2020 16:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FC Želatovice z.s.
Pátek 1. 5. 2020 16:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Pátek 1. 5. 2020 16:30
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Pátek 1. 5. 2020 16:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "A" - TJ Sokol Kovalovice z.s.
Pátek 1. 5. 2020 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.

5. kolo

Sobota 2. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Kovalovice z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Sobota 2. 5. 2020 12:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B"
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "A" - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FC Želatovice z.s.
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Bělotín, z. s.

6. kolo

Neděle 10. 5. 2020 09:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "A"
Neděle 10. 5. 2020 16:30
FC Želatovice z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 10. 5. 2020 16:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Kovalovice z.s.

7. kolo

Sobota 16. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Kovalovice z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Sobota 16. 5. 2020 13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "A" - FC Želatovice z.s.
Neděle 17. 5. 2020 17:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B"
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš

8. kolo

Sobota 23. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Kovalovice z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 24. 5. 2020 09:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B"
Neděle 24. 5. 2020 17:00
FC Želatovice z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"
Neděle 24. 5. 2020 17:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "A"
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.

1. kolo

Sobota 30. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Kovalovice z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "A"
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 31. 5. 2020 17:00
FC Želatovice z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 31. 5. 2020 17:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B"
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"

9. kolo

Sobota 6. 6. 2020 13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Kovalovice z.s.
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "A" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Neděle 7. 6. 2020 17:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" - FC Želatovice z.s.
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN