Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

NEPAMO OPr ml. přípravka sk. B - jarní část

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

11. kolo

Sobota 13. 4. 2019 09:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 7:5 (5:2)
Čtvrtek 18. 4. 2019 16:30
1. FC Viktorie Přerov "D" - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 21. 4. 2019 09:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 0:13 (0:8)
Pátek 3. 5. 2019 17:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - SK Hranice, z.s. 0:30 (0:18)

12. kolo

Sobota 27. 4. 2019 13:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín, z.s. 3:14 (2:7)
Sobota 27. 4. 2019 14:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. 8:10 (4:4)
Neděle 28. 4. 2019 09:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "A" 15:0 (7:0)
Neděle 28. 4. 2019 15:30
SK Hranice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 22:7 (12:3)

13. kolo

Čtvrtek 2. 5. 2019 17:30
1. FC Viktorie Přerov "D" - SK Hranice, z.s. 2:13 (0:6)
Sobota 4. 5. 2019 09:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 14:13 (5:7)
Neděle 5. 5. 2019 13:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - 1. FC Viktorie Přerov "A" 11:1 (5:0)
Úterý 7. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 9:7 (4:2)

14. kolo

Čtvrtek 9. 5. 2019 16:30
1. FC Viktorie Přerov "A" - 1. FC Viktorie Přerov "D" 7:7 (2:4)
Čtvrtek 9. 5. 2019 17:00
SK Hranice, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. 14:2 (9:2)
Sobota 11. 5. 2019 15:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 12:4 (3:0)
Neděle 12. 5. 2019 09:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 9:0 (3:0)

15. kolo

Čtvrtek 16. 5. 2019 18:00
1. FC Viktorie Přerov "D" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 16:3 (8:1)
Sobota 18. 5. 2019 09:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín, z.s. - SK Hranice, z.s. 11:6 (7:4)
Sobota 18. 5. 2019 15:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 5:12 (2:6)
Neděle 19. 5. 2019 09:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "A" 33:0 (15:0)

16. kolo

Pátek 24. 5. 2019 18:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - Fotbalový klub Slavoj Kojetín, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 09:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "D"
Neděle 26. 5. 2019 13:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 14:00
SK Hranice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.

17. kolo

Úterý 28. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "A" Poznámka: , Původní termín: 01.06.2019 14:30
Sobota 1. 6. 2019 09:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Sobota 1. 6. 2019 15:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - SK Hranice, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 09:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "D"

18. kolo

Čtvrtek 6. 6. 2019 17:00
1. FC Viktorie Přerov "D" - Fotbalový klub Slavoj Kojetín, z.s.
Čtvrtek 6. 6. 2019 17:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 09.06.2019 13:30
Pátek 7. 6. 2019 18:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 09:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.

10. kolo

Čtvrtek 13. 6. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - SK Hranice, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 16.06.2019 09:30
Sobota 15. 6. 2019 09:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Sobota 15. 6. 2019 14:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "D"
Sobota 15. 6. 2019 15:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN