TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

NEPAMO OP mladší přípravka sk. C

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola567819234101213111415161718
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaVlkošTroubkyKojetín - Kovalovice "B"1. FC Viktorie Přerov "D"SK Hranice "B"TovačovBrodek u Přerova "B"Újezdec "B"1. FC Viktorie Přerov "A"
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

5. kolo

Sobota 3. 9. 2016 09:00
1. FC Viktorie Přerov "D" - Troubky 6:16 (1:10)
Sobota 3. 9. 2016 10:30
Kojetín - Kovalovice "B" - 1. FC Viktorie Přerov "A" 23:2 (17:1)
Sobota 3. 9. 2016 13:30
SK Hranice "B" - Vlkoš 13:1 (5:0)
Neděle 4. 9. 2016 09:00
Tovačov - Újezdec "B" 13:7 (8:7)

6. kolo

Sobota 10. 9. 2016 10:30
Újezdec "B" - Brodek u Přerova "B" 8:1 (2:1)
Sobota 10. 9. 2016 10:30
Kojetín - Kovalovice "B" - 1. FC Viktorie Přerov "D" 20:14 (9:6)
Neděle 11. 9. 2016 11:00
Vlkoš - Tovačov 6:5 (4:2)
Neděle 11. 9. 2016 14:30
Troubky - SK Hranice "B" 4:8 (2:5)

7. kolo

Sobota 17. 9. 2016 09:00
1. FC Viktorie Přerov "D" - 1. FC Viktorie Přerov "A" 20:6 (10:4)
Neděle 18. 9. 2016 09:00
Tovačov - Troubky 4:9 (3:6)
Neděle 18. 9. 2016 10:30
Brodek u Přerova "B" - Vlkoš 1:4 (1:0)
Čtvrtek 29. 9. 2016 17:00
SK Hranice "B" - Kojetín - Kovalovice "B" 24:24 (10:16)

8. kolo

Sobota 24. 9. 2016 09:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - Újezdec "B" 5:15 (3:10)
Sobota 24. 9. 2016 10:30
Kojetín - Kovalovice "B" - Tovačov 9:6 (3:2)
Sobota 24. 9. 2016 10:30
1. FC Viktorie Přerov "D" - SK Hranice "B" 0:31 (0:17)
Neděle 25. 9. 2016 14:00
Troubky - Brodek u Přerova "B" 11:1 (7:0)

1. kolo

Středa 28. 9. 2016 09:00
1. FC Viktorie Přerov "D" - Brodek u Přerova "B" 6:5 (5:3)
Středa 28. 9. 2016 10:30
Troubky - Újezdec "B" 10:1 (2:0)
Středa 28. 9. 2016 16:00
Vlkoš - 1. FC Viktorie Přerov "A" 7:5 (5:4)
Středa 28. 9. 2016 16:00
SK Hranice "B" - Tovačov 19:8 (10:7)

9. kolo

Sobota 1. 10. 2016 09:30
Újezdec "B" - Vlkoš 12:6 (4:0)
Sobota 1. 10. 2016 12:30
SK Hranice "B" - 1. FC Viktorie Přerov "A" 6:16 (5:8)
Neděle 2. 10. 2016 09:00
Tovačov - 1. FC Viktorie Přerov "D" 19:6 (12:3)
Neděle 2. 10. 2016 10:30
Brodek u Přerova "B" - Kojetín - Kovalovice "B" 2:5 (0:1)

2. kolo

Sobota 8. 10. 2016 09:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - Tovačov 9:14 (4:6)
Sobota 8. 10. 2016 09:30
Brodek u Přerova "B" - SK Hranice "B" 6:8 (2:2)
Sobota 8. 10. 2016 09:30
Újezdec "B" - Kojetín - Kovalovice "B" 10:10 (3:4)
Neděle 9. 10. 2016 11:00
Vlkoš - Troubky 6:9 (4:5)

3. kolo

Sobota 15. 10. 2016 09:00
1. FC Viktorie Přerov "D" - Újezdec "B" 6:3 (3:1)
Sobota 15. 10. 2016 09:00
Tovačov - Brodek u Přerova "B" 3:0 (3:0)
Sobota 15. 10. 2016 10:30
Kojetín - Kovalovice "B" - Vlkoš 4:9 (2:3)
Sobota 15. 10. 2016 13:00
Troubky - 1. FC Viktorie Přerov "A" 25:6 (14:2)

4. kolo

Sobota 22. 10. 2016 09:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - Brodek u Přerova "B" 13:1 (5:1)
Sobota 22. 10. 2016 09:00
Újezdec "B" - SK Hranice "B" 36:4 (16:1)
Sobota 22. 10. 2016 13:00
Troubky - Kojetín - Kovalovice "B" 14:5 (5:1)
Neděle 23. 10. 2016 11:00
Vlkoš - 1. FC Viktorie Přerov "D" 12:6 (6:3)

10. kolo

Sobota 15. 4. 2017 09:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - Vlkoš 11:12 (6:7)
Sobota 15. 4. 2017 10:30
Újezdec "B" - Troubky 6:10 (2:3)
Neděle 16. 4. 2017 10:00
Tovačov - SK Hranice "B" 4:9 (0:0)
Neděle 16. 4. 2017 10:30
Brodek u Přerova "B" - 1. FC Viktorie Přerov "D" 14:6 (5:4)

12. kolo

Sobota 29. 4. 2017 09:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - Troubky 0:0 (0:0)
Sobota 29. 4. 2017 10:30
Újezdec "B" - 1. FC Viktorie Přerov "D" 5:11 (2:6)
Neděle 30. 4. 2017 10:30
Brodek u Přerova "B" - Tovačov 7:6 (2:1)
Neděle 30. 4. 2017 11:00
Vlkoš - Kojetín - Kovalovice "B" 7:12 (3:4)
Úterý 9. 5. 2017 16:30
1. FC Viktorie Přerov "A" - Troubky 9:8 (5:3)

13. kolo

Sobota 6. 5. 2017 10:30
1. FC Viktorie Přerov "D" - Vlkoš 4:14 (2:8)
Sobota 6. 5. 2017 11:00
Kojetín - Kovalovice "B" - Troubky 9:13 (4:8)
Sobota 6. 5. 2017 16:30
SK Hranice "B" - Újezdec "B" 11:21 (1:1)
Neděle 7. 5. 2017 10:30
Brodek u Přerova "B" - 1. FC Viktorie Přerov "A" 9:10 (3:4)

11. kolo

Pondělí 8. 5. 2017 10:30
Troubky - Vlkoš 15:10 (7:4)
Středa 10. 5. 2017 17:30
Kojetín - Kovalovice "B" - Újezdec "B" 13:7 (7:5)
Čtvrtek 18. 5. 2017 17:00
Tovačov - 1. FC Viktorie Přerov "A" 7:16 (5:10)
Středa 24. 5. 2017 17:00
SK Hranice "B" - Brodek u Přerova "B"

14. kolo

Sobota 13. 5. 2017 09:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - Kojetín - Kovalovice "B" 6:14 (3:5)
Sobota 13. 5. 2017 11:00
Újezdec "B" - Tovačov 5:14 (2:7)
Neděle 14. 5. 2017 11:00
Vlkoš - SK Hranice "B" 17:7 (5:1)
Neděle 14. 5. 2017 15:00
Troubky - 1. FC Viktorie Přerov "D" 18:9 (9:4)

15. kolo

Sobota 20. 5. 2017 09:00
1. FC Viktorie Přerov "D" - Kojetín - Kovalovice "B" 16:21 (7:10)
Neděle 21. 5. 2017 10:30
Brodek u Přerova "B" - Újezdec "B" 10:4 (5:3)
Neděle 21. 5. 2017 15:00
Tovačov - Vlkoš 5:13 (3:9)
Čtvrtek 25. 5. 2017 17:00
SK Hranice "B" - Troubky

16. kolo

Sobota 27. 5. 2017 09:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - 1. FC Viktorie Přerov "D"
Sobota 27. 5. 2017 11:00
Kojetín - Kovalovice "B" - SK Hranice "B"
Neděle 28. 5. 2017 11:00
Vlkoš - Brodek u Přerova "B"
Neděle 28. 5. 2017 15:30
Troubky - Tovačov

17. kolo

Sobota 3. 6. 2017 11:30
Újezdec "B" - 1. FC Viktorie Přerov "A"
Sobota 3. 6. 2017 14:30
SK Hranice "B" - 1. FC Viktorie Přerov "D"
Neděle 4. 6. 2017 10:30
Brodek u Přerova "B" - Troubky
Neděle 4. 6. 2017 15:00
Tovačov - Kojetín - Kovalovice "B"

18. kolo

Sobota 10. 6. 2017 09:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - SK Hranice "B"
Sobota 10. 6. 2017 11:00
Kojetín - Kovalovice "B" - Brodek u Přerova "B"
Sobota 10. 6. 2017 12:00
1. FC Viktorie Přerov "D" - Tovačov
Neděle 11. 6. 2017 11:00
Vlkoš - Újezdec "B"

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN