Všechny výsledky

2K CONSULTING Okresní přebor ml. přípravka sk. C

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 09:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 4:12 (1:7)
Neděle 1. 9. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. "B" - TJ Sokol Újezdec z.s. 2:8 (1:4)
Úterý 10. 9. 2019 17:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" 3:13 (1:7)
Středa 18. 9. 2019 17:00
SK Hranice, z.s. "B" - KMK Zubr Přerov, z.s. "B" 4:6 (2:3)

1. kolo

Středa 4. 9. 2019 16:00
SK Radslavice, z.s. "B" - KMK Zubr Přerov, z.s. "B" 10:1 (6:0)
Středa 4. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" 17:9 (7:4)
Středa 4. 9. 2019 16:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - TJ Sokol Újezdec z.s. 1:22 (0:10)
Čtvrtek 5. 9. 2019 17:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 1:7 (0:2)

6. kolo

Pátek 6. 9. 2019 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SK Hranice, z.s. "B" 3:4 (2:2)
Sobota 7. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. "B" 12:6 (5:2)
Neděle 8. 9. 2019 09:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" 0:0 (0:0)
Neděle 8. 9. 2019 13:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 2:15 (0:7)
Čtvrtek 19. 9. 2019 16:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" 21:1 (13:1)

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 09:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" 5:5 (5:3)
Sobota 14. 9. 2019 13:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - SK Radslavice, z.s. "B" 8:0 (7:0)
Neděle 15. 9. 2019 13:00
KMK Zubr Přerov, z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 15:0 (7:0)
Neděle 15. 9. 2019 14:30
SK Hranice, z.s. "B" - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" 9:10 (4:6)

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 09:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 16:5 (8:2)
Sobota 21. 9. 2019 13:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - SK Hranice, z.s. "B" 3:10 (1:5)
Neděle 22. 9. 2019 09:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - KMK Zubr Přerov, z.s. "B" 11:8 (4:2)
Neděle 22. 9. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. "B" - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" 8:1 (4:1)

2. kolo

Středa 25. 9. 2019 16:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" 15:10 (6:4)
Středa 25. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" 30:1 (14:1)
Středa 25. 9. 2019 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SK Radslavice, z.s. "B" 5:7 (5:3)
Úterý 1. 10. 2019 17:00
SK Hranice, z.s. "B" - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 7:10 (4:4)

9. kolo

Pátek 27. 9. 2019 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" 3:14 (3:5)
Sobota 28. 9. 2019 13:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 2:17 (1:7)
Neděle 29. 9. 2019 13:00
KMK Zubr Přerov, z.s. "B" - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" 8:1 (3:0)
Neděle 29. 9. 2019 14:00
SK Hranice, z.s. "B" - SK Radslavice, z.s. "B" 6:4 (2:2)

4. kolo

Pátek 4. 10. 2019 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 1:16 (1:6)
Neděle 6. 10. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - SK Radslavice, z.s. "B" 1:10 (0:5)
Neděle 6. 10. 2019 13:00
KMK Zubr Přerov, z.s. "B" - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" 7:5 (3:1)
Úterý 15. 10. 2019 16:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - SK Hranice, z.s. "B" 24:1 (11:0)

3. kolo

Sobota 12. 10. 2019 09:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. "B" - SK Hranice, z.s. "B" 2:11 (1:6)
Sobota 12. 10. 2019 12:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. "B" 13:5 (6:3)
Neděle 13. 10. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. "B" - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" 3:13 (3:6)
Neděle 13. 10. 2019 10:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - TJ Sokol Újezdec z.s. 3:23 (1:14)

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN