Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

NEPAMO Okresní přebor ml. přípravka sk. B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 12:30
1. FC Viktorie Přerov z.s."C" - Fotbalový klub Slavoj Kojetín , z.s. 7:7 (3:2)
Středa 29. 8. 2018 17:00
FK Troubky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 24:0 (12:0)
Středa 5. 9. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. 9:3 (3:1)
Neděle 9. 9. 2018 10:00
1. FC Viktorie Přerov z.s."B" - KMK Zubr Přerov, z.s. 7:8 (4:4)

5. kolo

Čtvrtek 30. 8. 2018 16:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s."C" 28:0 (12:0)
Neděle 2. 9. 2018 09:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 6:3 (1:1)
Neděle 2. 9. 2018 10:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - FK Troubky, z.s. 0:13 (0:6)
Neděle 2. 9. 2018 13:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - 1. FC Viktorie Přerov z.s."B" 3:30 (0:15)

6. kolo

Čtvrtek 6. 9. 2018 16:30
1. FC Viktorie Přerov z.s."B" - 1. FC Viktorie Přerov z.s."C" 18:1 (10:0)
Sobota 8. 9. 2018 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín , z.s. 10:6 (3:3)
Neděle 9. 9. 2018 13:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. 9:3 (3:0)
Neděle 9. 9. 2018 14:30
FK Troubky, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. 15:2 (8:2)

7. kolo

Čtvrtek 13. 9. 2018 16:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 9:0 (5:0)
Neděle 16. 9. 2018 09:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 13:6 (7:3)
Neděle 16. 9. 2018 09:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín , z.s. - FK Troubky, z.s. 4:16 (3:8)
Neděle 16. 9. 2018 10:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s."B" 4:22 (1:10)

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s."C" 4:4 (1:1)
Neděle 23. 9. 2018 10:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. 4:10 (2:6)
Neděle 23. 9. 2018 13:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Fotbalový klub Slavoj Kojetín , z.s. 7:11 (3:5)
Neděle 23. 9. 2018 14:00
FK Troubky, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 7:5 (2:2)

9. kolo

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 10:0 (7:0)
Sobota 29. 9. 2018 09:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín , z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. 9:8 (5:3)
Neděle 30. 9. 2018 09:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s."B" 0:14 (0:6)
Neděle 30. 9. 2018 12:30
1. FC Viktorie Přerov z.s."C" - FK Troubky, z.s. 2:15 (1:7)

3. kolo

Sobota 6. 10. 2018 09:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín , z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 3:6 (1:3)
Neděle 7. 10. 2018 09:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s."C" 13:3 (7:0)
Neděle 7. 10. 2018 13:30
FK Troubky, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s."B" 5:4 (1:3)
Neděle 7. 10. 2018 13:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 8:7 (4:6)

1. kolo

Sobota 13. 10. 2018 13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s."B" 0:17 (0:8)
Neděle 14. 10. 2018 09:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín , z.s. 1:3 (1:1)
Neděle 14. 10. 2018 10:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 0:7 (0:4)
Neděle 14. 10. 2018 13:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - 1. FC Viktorie Přerov z.s."C" 10:7 (6:1)

2. kolo

Čtvrtek 18. 10. 2018 16:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. 8:2 (4:0)
Sobota 20. 10. 2018 10:00
1. FC Viktorie Přerov z.s."B" - Fotbalový klub Slavoj Kojetín , z.s. 12:1 (6:0)
Sobota 20. 10. 2018 12:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FK Troubky, z.s. 0:4 (0:1)
Neděle 21. 10. 2018 10:00
1. FC Viktorie Přerov z.s."C" - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. 14:7 (7:2)

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN