TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

NEPAMO OP mladší přípravka 4+1 sk. B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola567819234101213111415161718
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaKOZLOVICE "B"ČekyněKojetín - Kovalovice "A"KMK Zubr PřerovBeňovLipník nad BečvouBrodek u PřerovaKřenoviceÚjezdec "A"1. FC Viktorie Přerov "C"
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

5. kolo

Sobota 3. 9. 2016 09:00
Kojetín - Kovalovice "A" - 1. FC Viktorie Přerov "C" 20:8 (11:4)
Sobota 3. 9. 2016 09:00
KMK Zubr Přerov - Čekyně 17:1 (11:1)
Neděle 4. 9. 2016 09:00
Brodek u Přerova - Křenovice 5:9 (3:7)
Neděle 4. 9. 2016 13:30
Beňov - KOZLOVICE "B" 2:8 (0:4)
Neděle 4. 9. 2016 14:00
Lipník nad Bečvou - Újezdec "A" 4:10 (3:5)

6. kolo

Sobota 10. 9. 2016 08:30
KOZLOVICE "B" - Lipník nad Bečvou 2:10 (1:8)
Sobota 10. 9. 2016 09:00
Kojetín - Kovalovice "A" - KMK Zubr Přerov 10:6 (6:3)
Sobota 10. 9. 2016 09:00
1. FC Viktorie Přerov "C" - Křenovice 14:4 (6:1)
Sobota 10. 9. 2016 09:30
Čekyně - Beňov 0:5 (0:2)
Sobota 10. 9. 2016 12:00
Újezdec "A" - Brodek u Přerova 9:3 (7:3)

7. kolo

Sobota 17. 9. 2016 09:00
KMK Zubr Přerov - 1. FC Viktorie Přerov "C" 7:7 (3:6)
Neděle 18. 9. 2016 09:00
Brodek u Přerova - KOZLOVICE "B" 4:9 (2:4)
Neděle 18. 9. 2016 13:30
Beňov - Kojetín - Kovalovice "A" 4:16 (2:10)
Neděle 18. 9. 2016 14:00
Lipník nad Bečvou - Čekyně 23:3 (7:1)
Neděle 18. 9. 2016 14:00
Křenovice - Újezdec "A" 3:13 (1:7)

8. kolo

Sobota 24. 9. 2016 08:30
KOZLOVICE "B" - Křenovice 8:3 (4:1)
Sobota 24. 9. 2016 09:00
Kojetín - Kovalovice "A" - Lipník nad Bečvou 8:10 (3:2)
Sobota 24. 9. 2016 09:00
KMK Zubr Přerov - Beňov 11:4 (4:1)
Sobota 24. 9. 2016 09:30
Čekyně - Brodek u Přerova 0:18 (0:6)
Sobota 24. 9. 2016 12:00
1. FC Viktorie Přerov "C" - Újezdec "A" 9:16 (4:9)

1. kolo

Úterý 27. 9. 2016 17:00
Kojetín - Kovalovice "A" - Křenovice 11:4 (3:2)
Středa 28. 9. 2016 09:00
KOZLOVICE "B" - 1. FC Viktorie Přerov "C" 21:2 (11:1)
Středa 28. 9. 2016 10:00
Čekyně - Újezdec "A" 0:15 (0:7)
Středa 28. 9. 2016 13:30
Beňov - Lipník nad Bečvou 5:5 (3:3)
Středa 28. 9. 2016 14:00
KMK Zubr Přerov - Brodek u Přerova 9:4 (6:3)

9. kolo

Sobota 1. 10. 2016 11:00
Újezdec "A" - KOZLOVICE "B" 14:3 (10:2)
Neděle 2. 10. 2016 09:00
Brodek u Přerova - Kojetín - Kovalovice "A" 4:13 (2:8)
Neděle 2. 10. 2016 12:30
Křenovice - Čekyně 5:2 (1:2)
Neděle 2. 10. 2016 12:30
Beňov - 1. FC Viktorie Přerov "C" 1:6 (0:2)
Neděle 2. 10. 2016 14:00
Lipník nad Bečvou - KMK Zubr Přerov 14:10 (7:3)

2. kolo

Sobota 8. 10. 2016 08:30
KOZLOVICE "B" - Čekyně 10:0 (5:0)
Sobota 8. 10. 2016 11:00
Újezdec "A" - Kojetín - Kovalovice "A" 6:12 (3:5)
Sobota 8. 10. 2016 12:00
1. FC Viktorie Přerov "C" - Lipník nad Bečvou 10:17 (5:8)
Neděle 9. 10. 2016 09:00
Brodek u Přerova - Beňov 6:3 (3:0)
Neděle 9. 10. 2016 12:00
Křenovice - KMK Zubr Přerov 5:9 (3:3)

3. kolo

Sobota 15. 10. 2016 09:00
Kojetín - Kovalovice "A" - KOZLOVICE "B" 14:7 (7:2)
Sobota 15. 10. 2016 09:00
KMK Zubr Přerov - Újezdec "A" 6:14 (2:5)
Sobota 15. 10. 2016 09:30
Čekyně - 1. FC Viktorie Přerov "C" 1:18 (1:8)
Sobota 15. 10. 2016 11:00
Beňov - Křenovice 4:3 (2:1)
Neděle 16. 10. 2016 14:00
Lipník nad Bečvou - Brodek u Přerova 7:0 (5:0)

4. kolo

Sobota 22. 10. 2016 08:30
KOZLOVICE "B" - KMK Zubr Přerov 6:9 (2:5)
Sobota 22. 10. 2016 09:30
Čekyně - Kojetín - Kovalovice "A" 0:16 (0:10)
Sobota 22. 10. 2016 10:30
1. FC Viktorie Přerov "C" - Brodek u Přerova 5:6 (2:4)
Sobota 22. 10. 2016 10:30
Újezdec "A" - Beňov 11:1 (5:1)
Neděle 23. 10. 2016 10:30
Křenovice - Lipník nad Bečvou 4:8 (1:7)

10. kolo

Sobota 15. 4. 2017 12:00
1. FC Viktorie Přerov "C" - KOZLOVICE "B" 5:5 (1:3)
Sobota 15. 4. 2017 12:00
Újezdec "A" - Čekyně 14:0 (9:0)
Neděle 16. 4. 2017 14:00
Křenovice - Kojetín - Kovalovice "A" 4:13 (2:6)
Neděle 16. 4. 2017 14:00
Lipník nad Bečvou - Beňov 11:2 (5:1)
Středa 3. 5. 2017 17:00
Brodek u Přerova - KMK Zubr Přerov 9:10 (3:4)

12. kolo

Sobota 29. 4. 2017 08:30
KOZLOVICE "B" - Kojetín - Kovalovice "A" 3:9 (1:4)
Sobota 29. 4. 2017 12:00
Újezdec "A" - KMK Zubr Přerov 9:9 (7:6)
Sobota 29. 4. 2017 12:00
1. FC Viktorie Přerov "C" - Čekyně 22:2 (10:1)
Neděle 30. 4. 2017 09:00
Brodek u Přerova - Lipník nad Bečvou 9:13 (4:8)
Neděle 30. 4. 2017 11:15
Křenovice - Beňov 5:2 (2:0)

13. kolo

Sobota 6. 5. 2017 09:00
Kojetín - Kovalovice "A" - Čekyně 16:2 (8:1)
Neděle 7. 5. 2017 09:00
Brodek u Přerova - 1. FC Viktorie Přerov "C" 5:7 (1:1)
Neděle 7. 5. 2017 13:30
Beňov - Újezdec "A" 1:11 (1:6)
Neděle 7. 5. 2017 14:00
Lipník nad Bečvou - Křenovice 5:1 (5:0)
Úterý 16. 5. 2017 17:00
KMK Zubr Přerov - KOZLOVICE "B" 7:12 (6:5)

11. kolo

Pondělí 8. 5. 2017 10:00
KMK Zubr Přerov - Křenovice 17:12 (10:5)
Středa 10. 5. 2017 17:30
Kojetín - Kovalovice "A" - Újezdec "A" 11:5 (5:2)
Pátek 19. 5. 2017 17:00
Čekyně - KOZLOVICE "B" 4:7 (2:3)
Středa 24. 5. 2017 14:00
Lipník nad Bečvou - 1. FC Viktorie Přerov "C"
Středa 24. 5. 2017 17:00
Beňov - Brodek u Přerova

14. kolo

Sobota 13. 5. 2017 08:30
KOZLOVICE "B" - Beňov 2:9 (1:4)
Sobota 13. 5. 2017 09:30
Čekyně - KMK Zubr Přerov 5:8 (2:2)
Sobota 13. 5. 2017 10:30
1. FC Viktorie Přerov "C" - Kojetín - Kovalovice "A" 7:17 (4:5)
Sobota 13. 5. 2017 12:30
Újezdec "A" - Lipník nad Bečvou 16:7 (6:4)
Neděle 14. 5. 2017 11:30
Křenovice - Brodek u Přerova 5:5 (2:2)

15. kolo

Neděle 21. 5. 2017 09:00
Brodek u Přerova - Újezdec "A" 4:10 (2:6)
Neděle 21. 5. 2017 13:30
Beňov - Čekyně 4:6 (4:4)
Neděle 21. 5. 2017 14:00
Lipník nad Bečvou - KOZLOVICE "B" 8:8 (5:3)
Neděle 21. 5. 2017 14:30
Křenovice - 1. FC Viktorie Přerov "C" 3:6 (1:2)
Úterý 23. 5. 2017 17:00
KMK Zubr Přerov - Kojetín - Kovalovice "A" 7:14 (3:6)

16. kolo

Sobota 27. 5. 2017 08:30
KOZLOVICE "B" - Brodek u Přerova
Sobota 27. 5. 2017 09:00
Kojetín - Kovalovice "A" - Beňov
Sobota 27. 5. 2017 09:30
Čekyně - Lipník nad Bečvou
Sobota 27. 5. 2017 10:30
1. FC Viktorie Přerov "C" - KMK Zubr Přerov
Sobota 27. 5. 2017 13:00
Újezdec "A" - Křenovice

17. kolo

Sobota 3. 6. 2017 13:00
Újezdec "A" - 1. FC Viktorie Přerov "C"
Neděle 4. 6. 2017 09:00
Brodek u Přerova - Čekyně
Neděle 4. 6. 2017 13:30
Beňov - KMK Zubr Přerov
Neděle 4. 6. 2017 14:00
Lipník nad Bečvou - Kojetín - Kovalovice "A"
Neděle 4. 6. 2017 14:30
Křenovice - KOZLOVICE "B"

18. kolo

Sobota 10. 6. 2017 08:30
KOZLOVICE "B" - Újezdec "A"
Sobota 10. 6. 2017 09:00
KMK Zubr Přerov - Lipník nad Bečvou
Sobota 10. 6. 2017 09:00
Kojetín - Kovalovice "A" - Brodek u Přerova
Sobota 10. 6. 2017 09:30
Čekyně - Křenovice
Sobota 10. 6. 2017 10:30
1. FC Viktorie Přerov "C" - Beňov

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN