TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

MAKA DESIGN OP mladší přípravka 4+1 sk. A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola567819243101112131415161817
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaKOZLOVICE "A"RadslaviceÚstíŽelatoviceSK Hranice "A"TATRAN Všechovice1. FC Viktorie "B"Opatovice - VšechoviceSoběchleby
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

5. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:30
1. FC Viktorie "B" - Opatovice - Všechovice 16:9 (7:4)
Neděle 4. 9. 2016 09:00
Želatovice - Radslavice 10:4 (6:0)
Neděle 4. 9. 2016 13:15
Ústí - Soběchleby 7:16 (3:8)
Středa 7. 9. 2016 17:00
SK Hranice "A" - KOZLOVICE "A" 5:9 (2:4)

6. kolo

Sobota 10. 9. 2016 08:30
KOZLOVICE "A" - TATRAN Všechovice 31:0 (15:0)
Neděle 11. 9. 2016 13:15
Ústí - Želatovice 2:17 (1:10)
Neděle 11. 9. 2016 14:00
Soběchleby - Opatovice - Všechovice 7:10 (3:4)
Středa 14. 9. 2016 17:00
Radslavice - SK Hranice "A" 4:15 (0:5)

7. kolo

Sobota 17. 9. 2016 09:00
TATRAN Všechovice - Radslavice 1:22 (0:10)
Sobota 17. 9. 2016 10:30
1. FC Viktorie "B" - KOZLOVICE "A" 17:3 (6:2)
Sobota 17. 9. 2016 12:00
SK Hranice "A" - Ústí 29:4 (14:2)
Neděle 18. 9. 2016 09:00
Želatovice - Soběchleby 5:7 (2:4)

8. kolo

Sobota 24. 9. 2016 08:30
KOZLOVICE "A" - Opatovice - Všechovice 6:3 (3:1)
Sobota 24. 9. 2016 11:00
Radslavice - 1. FC Viktorie "B" 3:16 (1:9)
Neděle 25. 9. 2016 09:00
Želatovice - SK Hranice "A" 18:5 (10:3)
Neděle 25. 9. 2016 13:15
Ústí - TATRAN Všechovice 5:6 (1:4)

1. kolo

Středa 28. 9. 2016 09:00
KOZLOVICE "A" - Soběchleby 6:5 (1:0)
Středa 28. 9. 2016 09:00
Želatovice - 1. FC Viktorie "B" 0:21 (0:11)
Středa 28. 9. 2016 10:00
Ústí - Opatovice - Všechovice 2:26 (0:13)
Středa 28. 9. 2016 15:00
SK Hranice "A" - TATRAN Všechovice 10:12 (5:7)

9. kolo

Sobota 1. 10. 2016 09:00
1. FC Viktorie "B" - Ústí 34:0 (16:0)
Sobota 1. 10. 2016 11:30
SK Hranice "A" - Soběchleby 18:10 (9:5)
Sobota 1. 10. 2016 12:00
Opatovice - Všechovice - Radslavice 18:1 (7:1)
Středa 19. 10. 2016 16:30
TATRAN Všechovice - Želatovice 0:9 (0:5)

2. kolo

Sobota 8. 10. 2016 08:30
KOZLOVICE "A" - Radslavice 17:3 (9:2)
Sobota 8. 10. 2016 10:30
Soběchleby - TATRAN Všechovice 13:1 (6:0)
Sobota 8. 10. 2016 10:30
1. FC Viktorie "B" - SK Hranice "A" 13:2 (6:1)
Neděle 9. 10. 2016 13:00
Opatovice - Všechovice - Želatovice 9:1 (5:0)

4. kolo

Čtvrtek 13. 10. 2016 16:30
Opatovice - Všechovice - TATRAN Všechovice 15:0 (7:0)
Sobota 22. 10. 2016 08:30
KOZLOVICE "A" - Želatovice 4:6 (1:5)
Sobota 22. 10. 2016 10:00
Soběchleby - 1. FC Viktorie "B" 3:11 (2:4)
Sobota 22. 10. 2016 11:00
Radslavice - Ústí 16:1 (7:0)

3. kolo

Sobota 15. 10. 2016 11:00
Radslavice - Soběchleby 6:10 (4:4)
Sobota 15. 10. 2016 12:00
TATRAN Všechovice - 1. FC Viktorie "B" 1:28 (0:13)
Neděle 16. 10. 2016 13:15
Ústí - KOZLOVICE "A" 1:30 (0:15)
Neděle 16. 10. 2016 15:00
SK Hranice "A" - Opatovice - Všechovice 6:13 (0:0)

10. kolo

Sobota 15. 4. 2017 10:30
1. FC Viktorie "B" - Želatovice 10:12 (2:10)
Sobota 15. 4. 2017 13:00
Opatovice - Všechovice - Ústí 10:0 (7:0)
Sobota 15. 4. 2017 13:30
TATRAN Všechovice - SK Hranice "A" 8:10 (3:6)
Neděle 16. 4. 2017 14:00
Soběchleby - KOZLOVICE "A" 5:3 (2:3)

11. kolo

Úterý 18. 4. 2017 17:00
Želatovice - Opatovice - Všechovice 1:2 (1:2)
Úterý 9. 5. 2017 17:00
Radslavice - KOZLOVICE "A" 7:12 (5:5)
Středa 24. 5. 2017 17:00
TATRAN Všechovice - Soběchleby
Středa 24. 5. 2017 17:00
SK Hranice "A" - 1. FC Viktorie "B"

12. kolo

Sobota 29. 4. 2017 08:30
KOZLOVICE "A" - Ústí 20:0 (10:0)
Sobota 29. 4. 2017 10:30
1. FC Viktorie "B" - TATRAN Všechovice 7:1 (3:0)
Neděle 30. 4. 2017 14:00
Soběchleby - Radslavice 17:2 (11:2)
Úterý 23. 5. 2017 17:00
Opatovice - Všechovice - SK Hranice "A" 9:7 (5:6)

13. kolo

Sobota 6. 5. 2017 09:00
1. FC Viktorie "B" - Soběchleby 4:4 (1:3)
Sobota 6. 5. 2017 09:00
Želatovice - KOZLOVICE "A" 0:9 (0:6)
Sobota 6. 5. 2017 09:30
TATRAN Všechovice - Opatovice - Všechovice 0:30 (0:15)
Neděle 21. 5. 2017 13:15
Ústí - Radslavice 1:17 (1:13)

14. kolo

Sobota 13. 5. 2017 08:30
KOZLOVICE "A" - SK Hranice "A" 9:6 (5:1)
Sobota 13. 5. 2017 11:00
Radslavice - Želatovice 4:7 (1:4)
Sobota 13. 5. 2017 13:30
Opatovice - Všechovice - 1. FC Viktorie "B" 11:6 (4:0)
Neděle 14. 5. 2017 13:00
Soběchleby - Ústí 22:3 (10:1)

15. kolo

Čtvrtek 18. 5. 2017 17:00
Želatovice - Ústí 15:3 (8:0)
Sobota 20. 5. 2017 14:00
Opatovice - Všechovice - Soběchleby 14:5 (8:3)
Sobota 20. 5. 2017 14:00
TATRAN Všechovice - KOZLOVICE "A" 1:23 (0:11)
Čtvrtek 25. 5. 2017 16:00
SK Hranice "A" - Radslavice

16. kolo

Sobota 27. 5. 2017 08:30
KOZLOVICE "A" - 1. FC Viktorie "B"
Sobota 27. 5. 2017 09:30
Ústí - SK Hranice "A"
Sobota 27. 5. 2017 11:00
Radslavice - TATRAN Všechovice
Sobota 27. 5. 2017 14:00
Soběchleby - Želatovice

18. kolo

Středa 31. 5. 2017 17:00
Želatovice - TATRAN Všechovice
Sobota 10. 6. 2017 11:00
Radslavice - Opatovice - Všechovice
Neděle 11. 6. 2017 13:15
Ústí - 1. FC Viktorie "B"
Neděle 11. 6. 2017 14:00
Soběchleby - SK Hranice "A"

17. kolo

Sobota 3. 6. 2017 09:00
1. FC Viktorie "B" - Radslavice
Sobota 3. 6. 2017 14:00
TATRAN Všechovice - Ústí
Sobota 3. 6. 2017 14:00
Opatovice - Všechovice - KOZLOVICE "A"
Neděle 4. 6. 2017 17:00
SK Hranice "A" - Želatovice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN