Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

MAKA design Okresní přebor ml. přípravky sk. A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola567894321111213141516171810
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaTělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B"TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.FK Brodek u Přerova, z.s.1. FC Viktorie Přerov o. s. "C"1. FC Viktorie Přerov o. s. "A"FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B"FC Želatovice z.s.FC Beňov, z.s.TJ Sokol Újezdec z.s.
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

5. kolo

Neděle 3. 9. 2017 09:00
1. FC Viktorie Přerov o. s. "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B" 17:1 (10:0)
Neděle 3. 9. 2017 09:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - FC Beňov, z.s. 0:21 (0:12)
Neděle 3. 9. 2017 11:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" 10:8 (7:4)
Středa 6. 9. 2017 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 6:6 (2:5)

6. kolo

Čtvrtek 7. 9. 2017 17:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "A" 7:7 (3:4)
Sobota 9. 9. 2017 09:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - FC Želatovice z.s. 10:8 (2:4)
Sobota 9. 9. 2017 10:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" 11:6 (6:2)
Sobota 9. 9. 2017 11:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B" - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" 4:10 (1:4)

7. kolo

Neděle 17. 9. 2017 09:00
1. FC Viktorie Přerov o. s. "A" - FK Brodek u Přerova, z.s. 14:2 (10:1)
Neděle 17. 9. 2017 09:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 2:14 (1:8)
Neděle 17. 9. 2017 09:00
FC Želatovice z.s. - FC Beňov, z.s. 2:7 (2:5)
Neděle 17. 9. 2017 10:30
1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" - TJ Sokol Újezdec z.s. 4:13 (2:7)

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 11:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B" - FC Želatovice z.s. 11:3 (4:1)
Středa 27. 9. 2017 16:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - FC Beňov, z.s. 2:12 (2:5)
Úterý 3. 10. 2017 16:30
1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "A" 4:14 (1:8)
Středa 4. 10. 2017 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" 3:3 (1:1)

9. kolo

Sobota 30. 9. 2017 09:00
FC Želatovice z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 8:5 (3:2)
Neděle 1. 10. 2017 09:00
1. FC Viktorie Přerov o. s. "A" - TJ Sokol Újezdec z.s. 15:10 (10:4)
Neděle 1. 10. 2017 09:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" 5:8 (2:4)
Neděle 1. 10. 2017 13:30
FC Beňov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B" 2:4 (2:0)

4. kolo

Sobota 7. 10. 2017 10:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B" - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" 25:0 (12:0)
Neděle 8. 10. 2017 11:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 7:8 (2:2)
Neděle 8. 10. 2017 13:30
FC Želatovice z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" 5:3 (4:3)
Neděle 8. 10. 2017 13:30
FC Beňov, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "A" 8:6 (2:4)

3. kolo

Čtvrtek 12. 10. 2017 16:30
1. FC Viktorie Přerov o. s. "A" - FC Želatovice z.s. 15:4 (7:1)
Neděle 15. 10. 2017 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B" 2:14 (1:8)
Neděle 15. 10. 2017 10:30
1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" - FC Beňov, z.s. 7:11 (2:7)
Neděle 15. 10. 2017 11:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 3:2 (3:2)

2. kolo

Sobota 21. 10. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 18:4 (12:3)
Sobota 21. 10. 2017 14:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" 7:6 (3:1)
Neděle 22. 10. 2017 09:00
FC Želatovice z.s. - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" 10:3 (3:2)
Čtvrtek 26. 10. 2017 16:00
FC Beňov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 13:4 (4:4)

1. kolo

Sobota 7. 4. 2018 11:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B" - TJ Sokol Újezdec z.s.
Neděle 8. 4. 2018 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - FC Želatovice z.s.
Neděle 8. 4. 2018 11:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 8. 4. 2018 15:30
1. FC Viktorie Přerov o. s. "A" - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B"

11. kolo

Neděle 15. 4. 2018 09:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - TJ Sokol Újezdec z.s.
Neděle 15. 4. 2018 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 15. 4. 2018 11:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B"
Neděle 15. 4. 2018 16:00
1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" - FC Želatovice z.s.

12. kolo

Sobota 21. 4. 2018 09:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Sobota 21. 4. 2018 11:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B" - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 22. 4. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "C"
Neděle 22. 4. 2018 16:00
FC Želatovice z.s. - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "A"

13. kolo

Neděle 29. 4. 2018 09:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - FC Želatovice z.s.
Neděle 29. 4. 2018 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 29. 4. 2018 16:00
1. FC Viktorie Přerov o. s. "A" - FC Beňov, z.s.
Neděle 29. 4. 2018 16:00
1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B"

14. kolo

Sobota 5. 5. 2018 10:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Sobota 5. 5. 2018 12:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B" - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "A"
Neděle 6. 5. 2018 11:00
1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 6. 5. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B"

15. kolo

Neděle 13. 5. 2018 09:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B"
Neděle 13. 5. 2018 16:30
1. FC Viktorie Přerov o. s. "A" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 13. 5. 2018 16:30
1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 13. 5. 2018 16:30
FC Želatovice z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.

16. kolo

Sobota 19. 5. 2018 10:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "C"
Neděle 20. 5. 2018 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "A"
Neděle 20. 5. 2018 11:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B"
Neděle 20. 5. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - FC Želatovice z.s.

17. kolo

Neděle 27. 5. 2018 09:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 27. 5. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.
Neděle 27. 5. 2018 17:00
FC Želatovice z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B"
Neděle 27. 5. 2018 17:00
1. FC Viktorie Přerov o. s. "A" - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "C"

18. kolo

Sobota 2. 6. 2018 10:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "A"
Sobota 2. 6. 2018 12:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B" - FC Beňov, z.s.
Neděle 3. 6. 2018 11:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FC Želatovice z.s.
Neděle 3. 6. 2018 17:00
1. FC Viktorie Přerov o. s. "C" - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B"

10. kolo

Sobota 9. 6. 2018 10:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. "B"
Neděle 10. 6. 2018 09:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. "B" - 1. FC Viktorie Přerov o. s. "A"
Neděle 10. 6. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 10. 6. 2018 17:00
FC Želatovice z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN