Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

SIBOM OP st. přípravka sk. B - jarní část

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

2. kolo

Neděle 12. 4. 2020 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Neděle 12. 4. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 12. 4. 2020 10:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 12. 4. 2020 13:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"
Neděle 12. 4. 2020 15:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.

3. kolo

Neděle 19. 4. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 19. 4. 2020 16:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s.
Neděle 19. 4. 2020 16:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.

4. kolo

Neděle 26. 4. 2020 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 26. 4. 2020 10:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"
Neděle 26. 4. 2020 13:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s.
Neděle 26. 4. 2020 16:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 26. 4. 2020 16:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.

5. kolo

Neděle 3. 5. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 3. 5. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 3. 5. 2020 16:30
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.

6. kolo

Neděle 10. 5. 2020 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s.
Neděle 10. 5. 2020 14:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 10. 5. 2020 16:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"
Neděle 10. 5. 2020 16:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.

7. kolo

Neděle 17. 5. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 17. 5. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 17. 5. 2020 10:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Neděle 17. 5. 2020 17:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - TJ SOKOL Opatovice, z.s.

8. kolo

Neděle 24. 5. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 24. 5. 2020 14:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 24. 5. 2020 17:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 24. 5. 2020 17:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s.
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"

1. kolo

Neděle 31. 5. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s.
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"
Neděle 31. 5. 2020 17:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 31. 5. 2020 17:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.

9. kolo

Neděle 7. 6. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Neděle 7. 6. 2020 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 7. 6. 2020 10:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 7. 6. 2020 17:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN