Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

2K CONSULTING OP st. přípravka sk. B - jarní část

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

10. kolo

Sobota 13. 4. 2019 10:00
FC Želatovice z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 5:12 (2:7)
Pátek 14. 6. 2019 17:00
1. FC Viktorie Přerov "C" - SK Hranice, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 10:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Neděle 16. 6. 2019 13:30
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.

11. kolo

Sobota 20. 4. 2019 13:00
FC Beňov, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "C" 11:0 (4:0)
Neděle 21. 4. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 20:1 (10:1)
Neděle 21. 4. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - SK Hranice, z.s. 7:7 (0:2)
Neděle 21. 4. 2019 10:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FC Želatovice z.s. 5:8 (2:4)
Neděle 21. 4. 2019 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FK Brodek u Přerova, z.s. 6:5 (4:1)

12. kolo

Pátek 26. 4. 2019 16:30
1. FC Viktorie Přerov "C" - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 2:6 (0:3)
Pátek 26. 4. 2019 17:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 5:1 (3:1)
Neděle 28. 4. 2019 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 3:10 (1:5)
Neděle 28. 4. 2019 10:30
FC Želatovice z.s. - FC Beňov, z.s. 7:2 (3:1)
Pondělí 29. 4. 2019 17:00
SK Hranice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 7:8 (2:2)

13. kolo

Středa 1. 5. 2019 17:00
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 2:7 (1:3)
Neděle 5. 5. 2019 10:00
FC Želatovice z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "C" 17:2 (10:2)
Neděle 5. 5. 2019 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 6:4 (1:2)
Středa 8. 5. 2019 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - SK Hranice, z.s. 10:5 (6:1)
Čtvrtek 16. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 10:4 (5:1)

14. kolo

Pátek 10. 5. 2019 16:30
1. FC Viktorie Přerov "C" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 1:11 (1:5)
Neděle 12. 5. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 4:18 (3:8)
Neděle 12. 5. 2019 10:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - FC Beňov, z.s. 3:7 (0:4)
Neděle 12. 5. 2019 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FC Želatovice z.s. 4:9 (3:4)
Pondělí 13. 5. 2019 17:00
SK Hranice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 6:6 (3:3)

15. kolo

Neděle 19. 5. 2019 10:00
FC Želatovice z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 7:2 (3:2)
Neděle 19. 5. 2019 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "C" 12:0 (6:0)
Neděle 19. 5. 2019 10:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 8:7 (4:3)
Neděle 19. 5. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - SK Hranice, z.s. 10:12 (3:8)
Středa 22. 5. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš

16. kolo

Pátek 24. 5. 2019 17:00
1. FC Viktorie Přerov "C" - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 10:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 26. 5. 2019 14:00
SK Hranice, z.s. - FC Želatovice z.s.

17. kolo

Neděle 2. 6. 2019 10:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "C"
Neděle 2. 6. 2019 10:00
FC Želatovice z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 10:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - SK Hranice, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 14:00
FC Beňov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš

18. kolo

Středa 5. 6. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FC Beňov, z.s.
Pátek 7. 6. 2019 17:00
1. FC Viktorie Přerov "C" - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 9. 6. 2019 09:30
SK Hranice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FC Želatovice z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN