Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

SIBOM OP st. přípravka sk. A - jarní část

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

11. kolo

Sobota 20. 4. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "B" 1:19 (1:10)
Sobota 20. 4. 2019 11:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "A" 11:3 (4:1)
Sobota 20. 4. 2019 16:00
FK Troubky, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 11:3 (5:2)
Neděle 21. 4. 2019 15:00
SD Všechovice/Ústí z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 4:6 (2:3)
Pondělí 6. 5. 2019 17:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 5:3 (4:1)

12. kolo

Sobota 27. 4. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - FK Troubky, z.s. 10:7 (4:3)
Sobota 27. 4. 2019 10:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - SK Radslavice, z.s. 7:3 (4:1)
Sobota 27. 4. 2019 12:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 6:2 (1:1)
Sobota 27. 4. 2019 13:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 3:6 (1:2)
Neděle 28. 4. 2019 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - SD Všechovice/Ústí z.s. 2:12 (1:8)

13. kolo

Čtvrtek 2. 5. 2019 16:30
1. FC Viktorie Přerov "A" - 1. FC Viktorie Přerov "B" 11:11 (4:7)
Sobota 4. 5. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 3:6 (2:1)
Sobota 4. 5. 2019 11:00
SD Všechovice/Ústí z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 6:3 (4:1)
Sobota 4. 5. 2019 12:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 10:4 (3:1)
Neděle 5. 5. 2019 10:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FK Troubky, z.s. 1:9 (1:5)

14. kolo

Sobota 11. 5. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 15:5 (9:1)
Sobota 11. 5. 2019 12:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 2:3 (2:2)
Sobota 11. 5. 2019 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "A" 3:3 (1:1)
Neděle 12. 5. 2019 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - SK Radslavice, z.s. 4:8 (3:4)
Neděle 12. 5. 2019 13:30
FK Troubky, z.s. - SD Všechovice/Ústí z.s. 6:2 (1:1)

15. kolo

Sobota 18. 5. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 3:4 (2:3)
Sobota 18. 5. 2019 11:00
SD Všechovice/Ústí z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 0:0 (-1:-1)
Sobota 18. 5. 2019 12:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - FK Troubky, z.s. 10:3 (5:0)
Sobota 18. 5. 2019 17:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "B" 4:4 (1:1)
Neděle 19. 5. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 12:6 (7:4)

16. kolo

Pátek 24. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Sobota 25. 5. 2019 09:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - SD Všechovice/Ústí z.s.
Sobota 25. 5. 2019 13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "A"
Neděle 26. 5. 2019 10:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. Poznámka: / , Původní termín: 25.05.2019 10:30
Neděle 26. 5. 2019 14:00
FK Troubky, z.s. - SK Radslavice, z.s.

17. kolo

Sobota 1. 6. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Sobota 1. 6. 2019 12:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - SD Všechovice/Ústí z.s.
Sobota 1. 6. 2019 13:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - FK Troubky, z.s.
Sobota 1. 6. 2019 17:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 09:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "B"

18. kolo

Úterý 4. 6. 2019 17:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - TJ Sokol Újezdec z.s.
Sobota 8. 6. 2019 11:00
SD Všechovice/Ústí z.s. - SK Radslavice, z.s.
Sobota 8. 6. 2019 13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Sobota 8. 6. 2019 14:00
FK Troubky, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 10:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov "A" Poznámka: / , Původní termín: 08.06.2019 10:30

10. kolo

Pondělí 10. 6. 2019 17:00
1. FC Viktorie Přerov "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. Poznámka: , Původní termín: 11.06.2019 17:00
Čtvrtek 13. 6. 2019 17:00
1. FC Viktorie Přerov "A" - SD Všechovice/Ústí z.s.
Sobota 15. 6. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.
Sobota 15. 6. 2019 17:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FK Troubky, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN