TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

SIBOM Okresní přebor st. přípravky sk. B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola567894321111213141516171810
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaTělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.FK Troubky, z.s.FK Brodek u Přerova, z.s.KMK Zubr Přerov, z.s.TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.Sokol Křenovice, z.s.SK Radslavice, z.s. "B"FC Želatovice z.s.TJ Sokol Újezdec z.s. "B"
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

5. kolo

Sobota 2. 9. 2017 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. "B" 0:11 (0:5)
Sobota 2. 9. 2017 13:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 4:2 (0:1)
Sobota 2. 9. 2017 14:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - FC Želatovice z.s. 4:2 (2:1)
Neděle 3. 9. 2017 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FK Troubky, z.s. 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Otáhal Tomáš.

Neděle 3. 9. 2017 13:00
Sokol Křenovice, z.s. - SK Radslavice, z.s. "B" 4:3 (3:2)
Úterý 12. 9. 2017 17:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FK Troubky, z.s. 4:4 (3:2)

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 2:12 (1:6)
Sobota 9. 9. 2017 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. 2:7 (0:4)
Sobota 9. 9. 2017 13:30
TJ Sokol Újezdec z.s. "B" - SK Radslavice, z.s. "B" 4:5 (1:4)
Neděle 10. 9. 2017 13:00
FK Troubky, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 5:3 (2:2)
Neděle 10. 9. 2017 15:00
FC Želatovice z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 2:7 (1:3)

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 11:00
SK Radslavice, z.s. "B" - FC Želatovice z.s. 6:3 (4:2)
Sobota 16. 9. 2017 13:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 6:1 (3:0)
Sobota 16. 9. 2017 14:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - FK Troubky, z.s. 3:3 (0:2)
Neděle 17. 9. 2017 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. "B" 8:5 (4:1)
Neděle 17. 9. 2017 13:00
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 6:1 (4:0)

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Sobota 23. 9. 2017 13:00
TJ Sokol Újezdec z.s. "B" - FC Želatovice z.s.
Sobota 23. 9. 2017 13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - SK Radslavice, z.s. "B"
Neděle 24. 9. 2017 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 24. 9. 2017 12:30
FK Troubky, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.

9. kolo

Sobota 30. 9. 2017 10:30
FC Želatovice z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Sobota 30. 9. 2017 11:00
SK Radslavice, z.s. "B" - FK Troubky, z.s.
Sobota 30. 9. 2017 12:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. "B"
Sobota 30. 9. 2017 14:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Sobota 30. 9. 2017 15:00
Sokol Křenovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.

4. kolo

Sobota 7. 10. 2017 10:30
FK Troubky, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Sobota 7. 10. 2017 11:00
SK Radslavice, z.s. "B" - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Sobota 7. 10. 2017 12:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Sobota 7. 10. 2017 12:30
TJ Sokol Újezdec z.s. "B" - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 8. 10. 2017 15:00
FC Želatovice z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.

3. kolo

Sobota 14. 10. 2017 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Sobota 14. 10. 2017 12:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - SK Radslavice, z.s. "B"
Sobota 14. 10. 2017 14:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 15. 10. 2017 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FC Želatovice z.s.
Neděle 15. 10. 2017 10:30
FK Troubky, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. "B"

2. kolo

Sobota 21. 10. 2017 11:00
SK Radslavice, z.s. "B" - KMK Zubr Přerov, z.s.
Sobota 21. 10. 2017 12:00
TJ Sokol Újezdec z.s. "B" - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Sobota 21. 10. 2017 12:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FK Troubky, z.s.
Neděle 22. 10. 2017 10:30
FC Želatovice z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 22. 10. 2017 12:00
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.

1. kolo

Sobota 28. 10. 2017 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - SK Radslavice, z.s. "B"
Sobota 28. 10. 2017 12:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. "B"
Sobota 28. 10. 2017 12:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Neděle 29. 10. 2017 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 29. 10. 2017 13:00
FK Troubky, z.s. - FC Želatovice z.s.

11. kolo

Sobota 14. 4. 2018 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - FC Želatovice z.s.
Sobota 14. 4. 2018 13:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Sobota 14. 4. 2018 14:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. "B"
Neděle 15. 4. 2018 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - SK Radslavice, z.s. "B"
Neděle 15. 4. 2018 16:00
FK Troubky, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.

12. kolo

Sobota 21. 4. 2018 11:00
SK Radslavice, z.s. "B" - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Sobota 21. 4. 2018 13:30
TJ Sokol Újezdec z.s. "B" - FK Troubky, z.s.
Sobota 21. 4. 2018 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 22. 4. 2018 16:00
FC Želatovice z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 22. 4. 2018 16:00
Sokol Křenovice, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.

13. kolo

Sobota 28. 4. 2018 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - FK Troubky, z.s.
Sobota 28. 4. 2018 13:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FC Želatovice z.s.
Sobota 28. 4. 2018 14:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - SK Radslavice, z.s. "B"
Neděle 29. 4. 2018 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 29. 4. 2018 16:00
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. "B"

14. kolo

Sobota 5. 5. 2018 11:00
SK Radslavice, z.s. "B" - Sokol Křenovice, z.s.
Sobota 5. 5. 2018 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Sobota 5. 5. 2018 14:00
TJ Sokol Újezdec z.s. "B" - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 6. 5. 2018 16:30
FK Troubky, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 6. 5. 2018 16:30
FC Želatovice z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.

15. kolo

Sobota 12. 5. 2018 11:00
SK Radslavice, z.s. "B" - TJ Sokol Újezdec z.s. "B"
Sobota 12. 5. 2018 14:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Sobota 12. 5. 2018 14:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FK Troubky, z.s.
Neděle 13. 5. 2018 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 13. 5. 2018 16:30
Sokol Křenovice, z.s. - FC Želatovice z.s.

16. kolo

Sobota 19. 5. 2018 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Sobota 19. 5. 2018 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Sobota 19. 5. 2018 14:30
TJ Sokol Újezdec z.s. "B" - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 20. 5. 2018 17:00
FC Želatovice z.s. - SK Radslavice, z.s. "B"
Neděle 20. 5. 2018 17:00
FK Troubky, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.

17. kolo

Sobota 26. 5. 2018 11:00
SK Radslavice, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Sobota 26. 5. 2018 14:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Sobota 26. 5. 2018 14:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Sokol Křenovice, z.s. - FK Troubky, z.s.
Neděle 27. 5. 2018 17:00
FC Želatovice z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. "B"

18. kolo

Sobota 2. 6. 2018 09:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Sobota 2. 6. 2018 14:30
TJ Sokol Újezdec z.s. "B" - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Sobota 2. 6. 2018 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FC Želatovice z.s.
Neděle 3. 6. 2018 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Neděle 3. 6. 2018 17:00
FK Troubky, z.s. - SK Radslavice, z.s. "B"

10. kolo

Sobota 9. 6. 2018 11:00
SK Radslavice, z.s. "B" - FK Brodek u Přerova, z.s.
Sobota 9. 6. 2018 14:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Sobota 9. 6. 2018 14:30
TJ Sokol Újezdec z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 10. 6. 2018 17:00
FC Želatovice z.s. - FK Troubky, z.s.
Neděle 10. 6. 2018 17:00
Sokol Křenovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN