Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

2K CONSULTING Okresní přebor st. přípravka sk. B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola456789312
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSK Hranice, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s.FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.SD Všechovice/Ústí TJ Sokol Bělotín, z. s.SK Radslavice, z.s.TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.TJ SOKOL Opatovice, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. "C"
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

4. kolo

Pátek 24. 8. 2018 18:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "C" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 8:5 (6:4)
Neděle 26. 8. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 0:5 (0:2)
Neděle 26. 8. 2018 15:00
SK Hranice, z.s. - SD Všechovice/Ústí 8:2 (4:1)
Čtvrtek 6. 9. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 10:8 (6:4)
Úterý 18. 9. 2018 17:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - SK Radslavice, z.s. 2:2 (1:1)

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 10:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "C" 7:1 (3:0)
Sobota 1. 9. 2018 10:45
SD Všechovice/Ústí - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 13:1 (5:1)
Neděle 2. 9. 2018 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 3:8 (1:7)
Neděle 2. 9. 2018 12:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - SK Hranice, z.s. 17:12 (11:8)
Pondělí 1. 10. 2018 16:30
SK Radslavice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 11:5 (6:2)

6. kolo

Čtvrtek 6. 9. 2018 17:00
SK Hranice, z.s. - SK Radslavice, z.s. 1:15 (0:0)
Pátek 7. 9. 2018 17:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "C" - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 0:5 (0:2)
Sobota 8. 9. 2018 10:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - SD Všechovice/Ústí 4:8 (1:5)
Neděle 9. 9. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 4:8 (2:4)
Neděle 9. 9. 2018 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 14:4 (7:1)

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 09:30
SK Radslavice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 11:3 (6:1)
Sobota 15. 9. 2018 10:45
SD Všechovice/Ústí - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "C" 10:2 (4:1)
Sobota 15. 9. 2018 15:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 9:2 (4:1)
Neděle 16. 9. 2018 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - SK Hranice, z.s. 3:6 (1:2)
Neděle 16. 9. 2018 10:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 4:16 (2:8)

8. kolo

Pátek 21. 9. 2018 17:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "C" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 3:9 (3:3)
Sobota 22. 9. 2018 10:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - SK Radslavice, z.s. 4:6 (2:2)
Sobota 22. 9. 2018 10:45
SD Všechovice/Ústí - TJ Sokol Bělotín, z. s. 17:7 (8:3)
Neděle 23. 9. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 1:3 (0:2)
Neděle 23. 9. 2018 16:30
SK Hranice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 3:12 (0:6)

9. kolo

Čtvrtek 27. 9. 2018 17:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - SK Hranice, z.s. 11:4 (5:1)
Sobota 29. 9. 2018 09:30
SK Radslavice, z.s. - SD Všechovice/Ústí 4:6 (0:4)
Neděle 30. 9. 2018 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 1:11 (0:7)
Neděle 30. 9. 2018 10:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "C" 8:6 (4:3)
Úterý 2. 10. 2018 17:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 11:1 (6:0)

3. kolo

Sobota 6. 10. 2018 09:30
SK Radslavice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 9:1 (4:0)
Sobota 6. 10. 2018 10:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - SK Hranice, z.s. 7:5 (4:3)
Sobota 6. 10. 2018 10:45
SD Všechovice/Ústí - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 6:5 (4:2)
Neděle 7. 10. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "C" 8:0 (3:0)
Neděle 7. 10. 2018 10:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 0:26 (0:13)

1. kolo

Středa 10. 10. 2018 17:00
SK Hranice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "C" 7:2 (3:1)
Sobota 13. 10. 2018 09:30
SD Všechovice/Ústí - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 13:2 (4:0)
Sobota 13. 10. 2018 10:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 0:4 (0:1)
Neděle 14. 10. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 2:13 (2:3)
Neděle 14. 10. 2018 10:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - SK Radslavice, z.s. 2:20 (1:10)

2. kolo

Pátek 19. 10. 2018 17:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "C" - SK Radslavice, z.s. 0:8 (0:3)
Sobota 20. 10. 2018 12:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - SD Všechovice/Ústí 2:3 (4:5)
Sobota 20. 10. 2018 12:00
SK Hranice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 10:5 (0:0)
Neděle 21. 10. 2018 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 9:8 (3:3)
Neděle 21. 10. 2018 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 12:8 (5:5)

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN