Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

SIBOM Okresní přebor st. přípravka sk. A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola456789312
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaTělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.FK Troubky, z.s.Tělocvičná jednota Sokol VlkošTělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.TJ Sokol Újezdec z.s.FC Beňov, z.s.FC Želatovice z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. "A"FK Brodek u Přerova, z.s.1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

4. kolo

Neděle 26. 8. 2018 13:30
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - FC Želatovice z.s. 21:0 (10:0)
Neděle 26. 8. 2018 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 8:6 (1:3)
Středa 29. 8. 2018 18:00
FK Troubky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 14:2 (7:1)
Středa 5. 9. 2018 18:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "A" - FC Beňov, z.s. 5:5 (3:2)
Středa 12. 9. 2018 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 2:13 (1:5)

5. kolo

Neděle 2. 9. 2018 10:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 4:2 (2:1)
Neděle 2. 9. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 9:1 (6:1)
Pondělí 3. 9. 2018 17:00
FC Želatovice z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "A" 1:19 (0:9)
Středa 5. 9. 2018 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" 3:15 (2:7)
Středa 5. 9. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FK Troubky, z.s. 8:7 (3:4)

6. kolo

Čtvrtek 6. 9. 2018 17:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "A" 15:8 (9:3)
Sobota 8. 9. 2018 12:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FC Beňov, z.s. 4:3 (2:2)
Neděle 9. 9. 2018 10:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - FC Želatovice z.s. 4:11 (2:5)
Neděle 9. 9. 2018 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 7:9 (4:5)
Neděle 9. 9. 2018 13:00
FK Troubky, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 5:9 (4:0)

7. kolo

Středa 12. 9. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" 7:11 (3:6)
Sobota 15. 9. 2018 11:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 11:4 (6:1)
Neděle 16. 9. 2018 09:00
FC Želatovice z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 3:9 (2:4)
Neděle 16. 9. 2018 12:30
1. FC Viktorie Přerov z.s. "A" - FK Brodek u Přerova, z.s. 16:1 (9:0)
Neděle 16. 9. 2018 14:30
FC Beňov, z.s. - FK Troubky, z.s. 3:7 (1:4)

8. kolo

Neděle 23. 9. 2018 10:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 23. 9. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "A" Poznámka: / , Původní termín: 22.09.2018 11:30
Neděle 23. 9. 2018 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FC Beňov, z.s.
Neděle 23. 9. 2018 12:30
FK Troubky, z.s. - FC Želatovice z.s.
Středa 26. 9. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. Poznámka: , Původní termín: 23.09.2018 11:30

9. kolo

Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "A" - FK Troubky, z.s. Poznámka: , Původní termín: 29.09.2018 10:00
Sobota 29. 9. 2018 11:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"
Neděle 30. 9. 2018 10:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 30. 9. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Pondělí 1. 10. 2018 17:00
FC Želatovice z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš Poznámka: , Původní termín: 29.09.2018 09:00

3. kolo

Sobota 6. 10. 2018 10:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Sobota 6. 10. 2018 12:30
FC Beňov, z.s. - FC Želatovice z.s.
Neděle 7. 10. 2018 10:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "A" Poznámka: / , Původní termín: 06.10.2018 10:30
Neděle 7. 10. 2018 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 7. 10. 2018 12:00
FK Troubky, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B"

1. kolo

Sobota 13. 10. 2018 10:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 14. 10. 2018 11:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" Poznámka: / , Původní termín: 13.10.2018 11:00
Neděle 14. 10. 2018 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "A"
Neděle 14. 10. 2018 14:00
FK Troubky, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Středa 17. 10. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FC Želatovice z.s. Poznámka: , Původní termín: 14.10.2018 13:30

2. kolo

Sobota 20. 10. 2018 10:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FK Troubky, z.s.
Neděle 21. 10. 2018 10:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Neděle 21. 10. 2018 10:30
FC Želatovice z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.
Neděle 21. 10. 2018 13:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Neděle 21. 10. 2018 14:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - FC Beňov, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN