Všechny výsledky

SIBOM Okresní přebor st. přípravka sk. A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 11:00
FK Troubky, z.s. - FC Želatovice z.s. 12:3 (8:0)
Sobota 31. 8. 2019 11:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 10:9 (5:4)
Neděle 1. 9. 2019 10:30
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 7:14 (1:8)
Neděle 1. 9. 2019 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 8:9 (4:4)
Neděle 1. 9. 2019 13:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FC Beňov, z.s. 2:10 (1:7)

1. kolo

Středa 4. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Tovačov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 0:5 (0:3)
Středa 4. 9. 2019 16:00
FK Troubky, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 7:1 (4:1)
Středa 4. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" 12:14 (7:6)
Středa 4. 9. 2019 17:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 4:12 (2:2)
Čtvrtek 5. 9. 2019 17:00
FC Želatovice z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 0:12 (0:8)

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:30
FC Želatovice z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 11:6 (7:2)
Sobota 7. 9. 2019 11:00
TJ Sokol Tovačov, z.s. - FK Troubky, z.s. 0:5 (0:2)
Sobota 7. 9. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 8:7 (5:1)
Sobota 7. 9. 2019 11:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 12:4 (5:4)
Neděle 8. 9. 2019 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" 11:1 (6:1)

7. kolo

Čtvrtek 12. 9. 2019 17:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - FC Beňov, z.s. 9:9 (6:5)
Neděle 15. 9. 2019 10:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - TJ Sokol Újezdec z.s. 2:16 (1:6)
Neděle 15. 9. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 2:5 (1:1)
Neděle 15. 9. 2019 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FC Želatovice z.s. 4:15 (3:8)
Neděle 15. 9. 2019 13:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s. 3:6 (1:3)

2. kolo

Čtvrtek 19. 9. 2019 17:00
FC Beňov, z.s. - FC Želatovice z.s. 12:6 (7:3)
Úterý 24. 9. 2019 17:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 2:9 (0:2)
Úterý 24. 9. 2019 17:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s. 9:2 (7:0)
Středa 25. 9. 2019 16:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FK Troubky, z.s. 8:10 (5:4)
Středa 25. 9. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 4:2 (3:2)

8. kolo

Čtvrtek 19. 9. 2019 17:00
FK Troubky, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 9:0 (5:0)
Čtvrtek 19. 9. 2019 17:30
TJ Sokol Tovačov, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 5:3 (3:1)
Sobota 21. 9. 2019 10:30
FC Želatovice z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 10:10 (6:4)
Sobota 21. 9. 2019 11:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 13:0 (6:0)
Neděle 22. 9. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" 14:2 (7:2)

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s. 10:4 (5:2)
Neděle 29. 9. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - FC Beňov, z.s. 5:12 (3:7)
Neděle 29. 9. 2019 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FK Troubky, z.s. 14:3 (5:2)
Neděle 29. 9. 2019 10:30
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - FC Želatovice z.s. 12:11 (4:5)
Neděle 29. 9. 2019 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Újezdec z.s. 5:8 (4:1)

10. kolo

Neděle 6. 10. 2019 10:30
FC Beňov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 6:12 (5:3)
Neděle 6. 10. 2019 10:30
FC Želatovice z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 7:4 (5:2)
Neděle 6. 10. 2019 12:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 2:11 (1:3)
Středa 9. 10. 2019 16:00
TJ Sokol Tovačov, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" 15:8 (6:5)
Úterý 15. 10. 2019 16:30
FK Troubky, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 11:6 (4:5)

11. kolo

Čtvrtek 10. 10. 2019 16:30
1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" - FK Troubky, z.s. 6:10 (2:4)
Sobota 12. 10. 2019 10:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - FC Beňov, z.s. 9:0 (6:0)
Sobota 12. 10. 2019 11:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 8:2 (5:1)
Neděle 13. 10. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s. 8:5 (5:4)
Neděle 13. 10. 2019 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FC Želatovice z.s. 9:3 (7:2)

3. kolo

Středa 16. 10. 2019 16:00
TJ Sokol Tovačov, z.s. - FC Beňov, z.s. 2:14 (1:7)
Sobota 26. 10. 2019 09:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. "B" 22:0 (11:0)
Sobota 26. 10. 2019 11:00
FK Troubky, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 6:4 (3:1)
Neděle 27. 10. 2019 10:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 18:4 (7:2)
Neděle 27. 10. 2019 12:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 5:12 (3:9)

4. kolo

Pátek 18. 10. 2019 16:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 12:3 (6:2)
Sobota 19. 10. 2019 09:00
FC Želatovice z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s. 5:3 (1:1)
Sobota 19. 10. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - FK Troubky, z.s. 3:4 (1:0)
Neděle 20. 10. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 5:8 (3:2)
Neděle 20. 10. 2019 11:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 8:4 (2:2)

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN