Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

LEŽÁKOVA autoškola OP ml. žáci sk. B - NÁDSTAVBA

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola1234567
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaTJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.FK Troubky, z.s.KMK Zubr Přerov, z.s.SK Sokol Lobodice, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.Sokol Křenovice, z.s.FC Beňov, z.s.
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 28. 4. 2018 10:00
Sokol Křenovice, z.s. - FC Beňov, z.s. 2:5 (1:1)
Neděle 29. 4. 2018 13:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 4:2 (2:1)
Středa 16. 5. 2018 17:00
FK Troubky, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 7:0 (2:0)

2. kolo

Neděle 6. 5. 2018 14:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 4:1 (2:1)
Pátek 11. 5. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 8:2 (2:1)
Středa 23. 5. 2018 17:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FK Troubky, z.s. 0:4 (0:1)

3. kolo

Sobota 12. 5. 2018 10:00
Sokol Křenovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 3:5 (1:4)
Neděle 13. 5. 2018 10:00
FK Troubky, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 1:2 (1:1)
Neděle 13. 5. 2018 11:00
FC Beňov, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 5:1 (3:0)

4. kolo

Středa 16. 5. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 5:7 (1:5)
Sobota 19. 5. 2018 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FC Beňov, z.s. 3:4 (1:2)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Neděle 20. 5. 2018 14:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FK Troubky, z.s. 0:2 (0:0)

5. kolo

Sobota 26. 5. 2018 10:00
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 5:1 (3:0)
Neděle 27. 5. 2018 11:00
FC Beňov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 3:3 (2:1)
Neděle 27. 5. 2018 14:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 0:3 (0:2)

6. kolo

Středa 30. 5. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 10:2 (4:2)
Sobota 2. 6. 2018 16:00
FK Troubky, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 11:1 (4:0)
Neděle 3. 6. 2018 14:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FC Beňov, z.s. 3:0 (0:0)

7. kolo

Sobota 9. 6. 2018 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 4:6 (0:4)
Neděle 10. 6. 2018 11:00
FC Beňov, z.s. - FK Troubky, z.s. 0:4 (0:2)
Neděle 10. 6. 2018 14:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 0:6 (0:1)

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN