Všechny výsledky

Maka design Okresní přebor mladších žáků sk. ,,B“

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

3. kolo

Sobota 22. 8. 2020 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FK KOZLOVICE, z.s. "B" 3:3 (1:1)

Rozhodčí: Panák Vít.

Neděle 23. 8. 2020 10:00
TJ Sokol Dolní Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 1:11 (0:5)

Rozhodčí: Valášek Josef.

Neděle 23. 8. 2020 13:45
TJ Sokol Ústí, z. s. "B" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 7:2 (2:2)

Rozhodčí: Valášek Josef.

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 8:1 (3:0)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Neděle 30. 8. 2020 10:30
FK KOZLOVICE, z.s. "B" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 10:0 (4:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 30. 8. 2020 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Ústí, z. s. "B" 3:7 (1:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 13:45
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK KOZLOVICE, z.s. "B" 1:12 (1:8)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Sobota 5. 9. 2020 14:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 4:5 (0:4)

Rozhodčí: Valášek Josef.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
TJ Sokol Dolní Újezd, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 2:10 (0:4)

Rozhodčí: Karabina Václav.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Ústí, z. s. "B" 9:3 (3:2)
Sobota 12. 9. 2020 13:45
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ Sokol Dolní Újezd, z.s. 1:9 (0:2)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Neděle 13. 9. 2020 10:30
FK KOZLOVICE, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 9:2 (4:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 10:00
TJ Sokol Dolní Újezd, z.s. - FK KOZLOVICE, z.s. "B" 1:10 (0:7)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Sobota 19. 9. 2020 14:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 3:11 (3:4)

Rozhodčí: Dohnálek Filip.

Neděle 20. 9. 2020 13:45
TJ Sokol Ústí, z. s. "B" - TJ Sokol Bělotín, z. s. 9:0 (5:0)

Rozhodčí: Valášek Josef.

2. kolo

Sobota 26. 9. 2020 14:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Dolní Újezd, z.s. 5:4 (2:0)

Rozhodčí: Tesař Tomáš.

Neděle 27. 9. 2020 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 9:3 (7:1)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Úterý 6. 10. 2020 16:30
FK KOZLOVICE, z.s. "B" - TJ Sokol Ústí, z. s. "B" 7:2 (4:2)

Rozhodčí: Karabina Václav.

1. kolo

Sobota 3. 10. 2020 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 5:3 (4:1)

Rozhodčí: Panák Vít.

Sobota 3. 10. 2020 12:45
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.

Rozhodčí: Blaťák Adam.

Čtvrtek 8. 10. 2020 16:30
TJ Sokol Dolní Újezd, z.s. - TJ Sokol Ústí, z. s. "B" 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Karabina Václav.

8. kolo

Sobota 10. 10. 2020 14:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 11:0 (2:0)
Neděle 11. 10. 2020 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 5:7 (3:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 11. 10. 2020 13:45
TJ Sokol Ústí, z. s. "B" - TJ Sokol Dolní Újezd, z.s. 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

9. kolo

Sobota 17. 10. 2020 12:15
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 18. 10. 2020 10:00
TJ Sokol Dolní Újezd, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 18. 10. 2020 13:45
TJ Sokol Ústí, z. s. "B" - FK KOZLOVICE, z.s. "B"

10. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Ústí, z. s. "B"
Neděle 25. 10. 2020 10:30
FK KOZLOVICE, z.s. "B" - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Neděle 25. 10. 2020 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Dolní Újezd, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN