Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

LEŽÁKOVA autoškola Okresní přebor ml. žáci sk. B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola4567819231011121314
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaTJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.FK Troubky, z.s.KMK Zubr Přerov, z.s.SK Sokol Lobodice, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.Sokol Křenovice, z.s.FC Beňov, z.s.
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

4. kolo

Neděle 27. 8. 2017 11:00
FC Beňov, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 1:8 (0:2)
Neděle 27. 8. 2017 14:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 4:0 (1:0)
Neděle 27. 8. 2017 14:30
FK Troubky, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 4:1 (0:1)

5. kolo

Sobota 2. 9. 2017 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FC Beňov, z.s. 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Vilímek Šimon.

Neděle 3. 9. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 0:0 (-1:-1)
Středa 6. 9. 2017 17:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - FK Troubky, z.s. 0:0 (0:0)
Středa 6. 9. 2017 17:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - FK Troubky, z.s. 2:2 (1:2)
Úterý 12. 9. 2017 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 5:2 (1:2)

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 1:10 (1:4)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Sobota 9. 9. 2017 09:30
FK Troubky, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 2:2 (1:1)
Neděle 10. 9. 2017 13:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 6:3 (3:2)

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 17:0 (7:0)
Sobota 16. 9. 2017 15:00
Sokol Křenovice, z.s. - FK Troubky, z.s. 2:4 (2:2)
Neděle 17. 9. 2017 13:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - FC Beňov, z.s. 0:7 (0:5)

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 0:0 (-1:-1)
Úterý 26. 9. 2017 16:30
Sokol Křenovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 10:0 (4:0)
Úterý 3. 10. 2017 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 0:0 (-1:-1)
Úterý 10. 10. 2017 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 6:0 (3:0)
Čtvrtek 12. 10. 2017 16:30
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 0:8 (0:3)

1. kolo

Čtvrtek 28. 9. 2017 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 3:7 (1:2)
Čtvrtek 28. 9. 2017 13:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 0:7 (0:4)
Čtvrtek 28. 9. 2017 13:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FC Beňov, z.s. 5:3 (4:0)

9. kolo

Neděle 1. 10. 2017 10:30
FK Troubky, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 4:3 (2:0)
Neděle 1. 10. 2017 11:00
FC Beňov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 0:5 (0:0)
Neděle 1. 10. 2017 12:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 5:2 (2:1)

2. kolo

Sobota 7. 10. 2017 13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FC Beňov, z.s. 11:0 (6:0)
Neděle 8. 10. 2017 12:30
Sokol Křenovice, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 5:2 (3:0)
Neděle 8. 10. 2017 12:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FK Troubky, z.s. 4:1 (3:1)

3. kolo

Sobota 14. 10. 2017 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 0:8 (0:4)
Sobota 14. 10. 2017 10:30
FK Troubky, z.s. - FC Beňov, z.s. 3:0 (0:0)
Neděle 15. 10. 2017 13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 15:0 (4:0)

10. kolo

Sobota 21. 10. 2017 14:30
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 1:7 (1:2)
Neděle 22. 10. 2017 11:00
FC Beňov, z.s. - FK Troubky, z.s. 1:3 (1:1)
Pátek 27. 10. 2017 16:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Úterý 10. 4. 2018 16:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 0:0 (0:0)

11. kolo

Úterý 24. 10. 2017 16:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 0:6 (0:3)
Sobota 31. 3. 2018 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FK Troubky, z.s.
Neděle 1. 4. 2018 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - FC Beňov, z.s.

12. kolo

Sobota 7. 4. 2018 10:30
FK Troubky, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s.
Neděle 8. 4. 2018 11:00
FC Beňov, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 8. 4. 2018 13:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.

13. kolo

Neděle 15. 4. 2018 13:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 15. 4. 2018 16:00
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 15. 4. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FK Troubky, z.s.

14. kolo

Sobota 21. 4. 2018 09:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Sobota 21. 4. 2018 10:30
FK Troubky, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 22. 4. 2018 11:00
FC Beňov, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN