Všechny výsledky

NEPAMO Okresní přebor mladších žáků sk. ,,A“

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

3. kolo

Sobota 22. 8. 2020 10:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - FK Troubky, z.s. 7:1 (3:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 23. 8. 2020 16:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. 1:12 (0:7)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Středa 2. 9. 2020 17:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - FC Beňov, z.s. 3:3 (2:1)

Rozhodčí: Valášek Josef.

Úterý 8. 9. 2020 17:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - TJ Sokol Ústí , z. s. "A" 4:3 (3:1)

Rozhodčí: Vilímek Šimon.

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 10:00
TJ Sokol Ústí , z. s. "A" - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 12:1 (8:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Sobota 29. 8. 2020 10:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 29. 8. 2020 15:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 16:1 (7:1)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Neděle 30. 8. 2020 11:00
FK Troubky, z.s. - FC Beňov, z.s. 7:3 (1:2)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

5. kolo

Neděle 6. 9. 2020 10:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 0:17 (0:8)

Rozhodčí: Kozák Lukáš.

Čtvrtek 10. 9. 2020 16:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - FK Troubky, z.s. 9:1 (4:0)

Rozhodčí: Kozák Lukáš.

Čtvrtek 10. 9. 2020 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ Sokol Ústí , z. s. "A" 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Čtvrtek 10. 9. 2020 17:00
FC Beňov, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. 4:7 (3:3)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

6. kolo

Pátek 11. 9. 2020 16:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 11:3 (6:0)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Sobota 12. 9. 2020 10:00
TJ Sokol Ústí , z. s. "A" - FC Beňov, z.s. 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Sobota 12. 9. 2020 10:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 11:0 (7:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Sobota 12. 9. 2020 11:00
FK Troubky, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. 6:5 (4:4)

Rozhodčí: Drtil Marek.

7. kolo

Čtvrtek 17. 9. 2020 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 3:5 (2:3)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 20. 9. 2020 10:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FK Troubky, z.s. 3:8 (0:3)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 20. 9. 2020 13:00
FC Beňov, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 4:8 (1:4)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Středa 23. 9. 2020 16:30
1. FC Viktorie Přerov z.s. - TJ Sokol Ústí , z. s. "A" 5:3 (3:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

2. kolo

Čtvrtek 24. 9. 2020 16:30
FK Troubky, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 6:1 (4:1)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Čtvrtek 24. 9. 2020 16:30
1. FC Viktorie Přerov z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 10:0 (4:0)

Rozhodčí: Tesař Tomáš.

Neděle 27. 9. 2020 13:30
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 11:0 (4:0)

Rozhodčí: Dohnálek Filip.

Pátek 2. 10. 2020 16:30
TJ Sokol Ústí , z. s. "A" - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Blaťák Adam.

1. kolo

Čtvrtek 1. 10. 2020 16:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - FC Beňov, z.s. 7:2 (4:0)

Rozhodčí: Tesař Tomáš.

Sobota 3. 10. 2020 10:00
TJ Sokol Ústí , z. s. "A" - FK Troubky, z.s. 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 4. 10. 2020 09:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 2:6 (1:4)

Rozhodčí: Prudil Jan.

Neděle 4. 10. 2020 10:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. 3:4 (0:1)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

8. kolo

Sobota 10. 10. 2020 15:00
1. FC Viktorie Přerov z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Tesař Tomáš.

Neděle 11. 10. 2020 10:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 6:2 (4:0)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Neděle 11. 10. 2020 11:00
FK Troubky, z.s. - TJ Sokol Ústí , z. s. "A" 2:3 (2:3)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 11. 10. 2020 13:30
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. 4:5 (3:2)

Rozhodčí: Tesař Tomáš.

9. kolo

Sobota 17. 10. 2020 10:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - TJ Sokol Ústí , z. s. "A"
Neděle 18. 10. 2020 09:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 18. 10. 2020 10:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - FK Troubky, z.s.
Neděle 18. 10. 2020 11:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - 1. FC Viktorie Přerov z.s. Poznámka: / , Původní termín: 17.10.2020 11:00, Původní termín: 16.10.2020 16:30

10. kolo

Sobota 24. 10. 2020 10:00
TJ Sokol Ústí , z. s. "A" - TJ Sokol Újezdec z.s.
Sobota 24. 10. 2020 14:30
1. FC Viktorie Přerov z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. Poznámka: Sokolská 28, hřiště č.2
Neděle 25. 10. 2020 11:00
FC Beňov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 25. 10. 2020 11:00
FK Troubky, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN