Všechny výsledky

LEŽÁKOVA autoškola Okresní přebor ml. žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 13:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - Fotbalový klub Chropyně, z.s. 0:7 (0:3)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Neděle 25. 8. 2019 09:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - SK Radslavice, z.s. 1:4 (1:3)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

Neděle 25. 8. 2019 10:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 2:5 (1:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 25. 8. 2019 11:30
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 3:18 (2:8)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Neděle 25. 8. 2019 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 25.08.2019 16:30

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Středa 18. 9. 2019 17:00
FK Troubky, z.s. - FC Beňov, z.s. 13:1 (8:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Čtvrtek 19. 9. 2019 16:30
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 7:2 (2:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 09:30
Fotbalový klub Chropyně, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 7:1 (2:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 31. 8. 2019 12:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 21:2 (11:2)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Sobota 31. 8. 2019 13:30
SK Radslavice, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. 21:0 (12:0)

Rozhodčí: Vilímek Šimon.

Sobota 31. 8. 2019 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 7:4 (4:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 1. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 2:6 (1:3)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 1. 9. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 1:12 (0:3)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Neděle 1. 9. 2019 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FK Troubky, z.s. 0:14 (0:6)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 09:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 7. 9. 2019 11:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 7. 9. 2019 12:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Fotbalový klub Chropyně, z.s. 2:26 (2:10)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Neděle 8. 9. 2019 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 8. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - FC Beňov, z.s. 4:11 (1:4)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 8. 9. 2019 11:30
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - FK Troubky, z.s. 0:18 (0:10)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Neděle 8. 9. 2019 13:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - SK Radslavice, z.s. 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

1. kolo

Úterý 10. 9. 2019 17:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FK Troubky, z.s. 1:7 (0:3)

Rozhodčí: Vilímek Šimon.

Středa 11. 9. 2019 16:00
Fotbalový klub Chropyně, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 3:2 (3:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Středa 11. 9. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 6:2 (4:2)

Rozhodčí: Bartl Radek.

Čtvrtek 12. 9. 2019 16:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Čtvrtek 12. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Čtvrtek 26. 9. 2019 17:00
SK Radslavice, z.s. - FC Beňov, z.s. 8:2 (5:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Středa 9. 10. 2019 17:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 26:1 (12:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 09:30
Fotbalový klub Chropyně, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 20:1 (8:1)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 14. 9. 2019 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 2:5 (1:4)

Rozhodčí: Vilímek Šimon.

Neděle 15. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 8:1 (2:1)

Rozhodčí: Gardián Filip.

Neděle 15. 9. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 6:7 (4:4)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 15. 9. 2019 11:00
FK Troubky, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 7:1 (0:0)

Rozhodčí: Drtil Marek.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Pondělí 16. 9. 2019 17:00
SK Radslavice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 1:7 (0:5)

Rozhodčí: Karabina Václav.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 09:30
Fotbalový klub Chropyně, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 12:1 (5:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 21. 9. 2019 11:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - SK Radslavice, z.s. 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Umrian Martin.

Sobota 21. 9. 2019 13:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FC Beňov, z.s. 10:2 (6:0)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Sobota 21. 9. 2019 13:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 7:3 (4:0)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Neděle 22. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - FK Troubky, z.s. 0:15 (0:6)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Neděle 22. 9. 2019 11:30
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 1:13 (1:7)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Neděle 22. 9. 2019 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 9:4 (5:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

2. kolo

Středa 25. 9. 2019 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - FC Beňov, z.s. 1:9 (1:6)

Rozhodčí: Hausnerová Monika.

Středa 25. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - Fotbalový klub Chropyně, z.s. 2:5 (0:2)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Středa 25. 9. 2019 16:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 12:1 (7:1)

Rozhodčí: Umrian Martin.

Středa 25. 9. 2019 16:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 10:1 (5:0)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Středa 25. 9. 2019 16:00
FK Troubky, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 1:1 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Středa 25. 9. 2019 16:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 5:6 (1:6)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Středa 25. 9. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - SK Radslavice, z.s. 0:7 (0:4)

Rozhodčí: Karabina Václav.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 8:1 (2:0)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Sobota 28. 9. 2019 11:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 28. 9. 2019 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Fotbalový klub Chropyně, z.s. 1:10 (1:5)

Rozhodčí: Toráč Mikuláš.

Sobota 28. 9. 2019 13:30
SK Radslavice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Neděle 29. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 18:1 (12:0)

Rozhodčí: Drtil Marek.

Neděle 29. 9. 2019 11:00
FK Troubky, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Kozák Lukáš.

Neděle 29. 9. 2019 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 3:10 (1:5)

Rozhodčí: Karabina Václav.

3. kolo

Středa 2. 10. 2019 16:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Vilímek Šimon.

Středa 2. 10. 2019 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 0:5 (0:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Středa 2. 10. 2019 16:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 9:1 (2:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Středa 2. 10. 2019 16:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 4:10 (3:6)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Středa 2. 10. 2019 17:00
FC Beňov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 7:1 (2:0)

Rozhodčí: Drtil Marek.

Čtvrtek 3. 10. 2019 16:00
SK Radslavice, z.s. - FK Troubky, z.s. 4:8 (1:3)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Středa 9. 10. 2019 16:30
Fotbalový klub Chropyně, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 5:1 (5:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 11:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 5. 10. 2019 13:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FC Beňov, z.s. 3:10 (2:5)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Sobota 5. 10. 2019 13:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Sobota 5. 10. 2019 13:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FK Troubky, z.s. 6:3 (3:3)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Sobota 5. 10. 2019 15:00
Fotbalový klub Chropyně, z.s. - SK Radslavice, z.s. 7:0 (3:0)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Neděle 6. 10. 2019 10:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Gardián Filip.

Neděle 6. 10. 2019 11:30
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

13. kolo

Čtvrtek 10. 10. 2019 16:30
FK Troubky, z.s. - Fotbalový klub Chropyně, z.s. 4:5 (3:3)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Sobota 26. 10. 2019 11:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Sobota 26. 10. 2019 13:30
SK Radslavice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s.
Neděle 27. 10. 2019 10:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Neděle 27. 10. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 27. 10. 2019 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Neděle 27. 10. 2019 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 12:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 3:4 (2:1)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Sobota 12. 10. 2019 13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 14:0 (2:0)

Rozhodčí: Umrian Martin.

Sobota 12. 10. 2019 13:30
SK Radslavice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 3:2 (1:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 13. 10. 2019 10:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Neděle 13. 10. 2019 11:00
FK Troubky, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 11:0 (5:0)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Neděle 13. 10. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - Fotbalový klub Chropyně, z.s. 1:11 (0:4)

Rozhodčí: Umrian Martin.

Neděle 13. 10. 2019 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 5:4 (5:3)

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 09:30
Fotbalový klub Chropyně, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Sobota 19. 10. 2019 11:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s.
Sobota 19. 10. 2019 12:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK Troubky, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 20.10.2019 10:30
Sobota 19. 10. 2019 12:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - SK Radslavice, z.s.
Sobota 19. 10. 2019 13:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Neděle 20. 10. 2019 10:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 20. 10. 2019 11:30
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN