Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

LEŽÁKOVA autoškola Okresní přebor ml. žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola4156728910311121317181920142116222324252615
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaFK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.FC Beňov, z.s.Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.SD Všechovice/Ústí, z.s.TJ Sokol Lazníky, z.s.TJ Sokol Bělotín, z. s.TJ Sokol Újezdec z.s.FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.KMK Zubr Přerov, z.s.
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Sobota 25. 8. 2018 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Neděle 26. 8. 2018 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 26. 8. 2018 10:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 26. 8. 2018 11:00
FC Beňov, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.
Neděle 26. 8. 2018 14:00
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. Poznámka: , Původní termín: 26.08.2018 14:00

1. kolo

Středa 29. 8. 2018 17:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Středa 29. 8. 2018 17:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Středa 29. 8. 2018 17:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Středa 29. 8. 2018 17:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Středa 29. 8. 2018 17:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Středa 29. 8. 2018 17:30
FC Beňov, z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - FC Beňov, z.s. Poznámka: hřiště Ústí
Sobota 1. 9. 2018 13:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Sobota 1. 9. 2018 13:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Sobota 1. 9. 2018 14:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.
Neděle 2. 9. 2018 10:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Neděle 2. 9. 2018 13:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Sobota 8. 9. 2018 09:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Neděle 9. 9. 2018 10:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 9. 9. 2018 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Neděle 9. 9. 2018 11:00
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Neděle 9. 9. 2018 13:30
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. Poznámka: / , Původní termín: 09.09.2018 16:00

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. Poznámka: hřiště Ústí
Sobota 15. 9. 2018 12:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Sobota 15. 9. 2018 13:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 16. 9. 2018 10:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.
Neděle 16. 9. 2018 10:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.
Neděle 16. 9. 2018 13:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.

2. kolo

Středa 19. 9. 2018 17:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Středa 19. 9. 2018 17:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.
Středa 19. 9. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Středa 19. 9. 2018 17:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Středa 19. 9. 2018 17:00
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.
Středa 19. 9. 2018 17:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FC Beňov, z.s.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Sobota 22. 9. 2018 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s. Poznámka: hřiště Ústí
Sobota 22. 9. 2018 09:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 23. 9. 2018 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 23. 9. 2018 11:00
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.
Neděle 23. 9. 2018 13:00
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 23.09.2018 15:30

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 12:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Sobota 29. 9. 2018 12:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.
Sobota 29. 9. 2018 12:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.
Neděle 30. 9. 2018 10:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 30. 9. 2018 10:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 30. 9. 2018 12:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Sobota 6. 10. 2018 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s. Poznámka: hřiště Ústí
Sobota 6. 10. 2018 11:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Neděle 7. 10. 2018 10:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 7. 10. 2018 10:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 7. 10. 2018 11:00
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.

3. kolo

Středa 10. 10. 2018 16:00
FC Beňov, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Středa 10. 10. 2018 16:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Středa 10. 10. 2018 16:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. Poznámka: hřiště Ústí
Středa 10. 10. 2018 16:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Středa 10. 10. 2018 16:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Středa 10. 10. 2018 16:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 12:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Sobota 13. 10. 2018 13:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Sobota 13. 10. 2018 13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 14. 10. 2018 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.
Neděle 14. 10. 2018 10:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Neděle 14. 10. 2018 12:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.

12. kolo

Sobota 20. 10. 2018 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Sobota 20. 10. 2018 09:30
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. Poznámka: Hřiště Ústí
Sobota 20. 10. 2018 12:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ Sokol Újezdec z.s.
Neděle 21. 10. 2018 09:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 21. 10. 2018 10:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.
Neděle 21. 10. 2018 10:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.

13. kolo

Sobota 27. 10. 2018 11:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Sobota 27. 10. 2018 12:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Neděle 28. 10. 2018 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 28. 10. 2018 10:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 28. 10. 2018 12:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Neděle 28. 10. 2018 12:00
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.

17. kolo

Sobota 6. 4. 2019 13:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 7. 4. 2019 10:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.
Neděle 7. 4. 2019 10:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 7. 4. 2019 13:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 7. 4. 2019 15:30
SD Všechovice/Ústí, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - FC Beňov, z.s.

18. kolo

Sobota 13. 4. 2019 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Sobota 13. 4. 2019 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 14. 4. 2019 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.
Neděle 14. 4. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.
Neděle 14. 4. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Neděle 14. 4. 2019 15:30
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.

19. kolo

Sobota 20. 4. 2019 13:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.
Sobota 20. 4. 2019 14:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Sobota 20. 4. 2019 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 21. 4. 2019 10:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 21. 4. 2019 10:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 21. 4. 2019 16:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.

20. kolo

Sobota 27. 4. 2019 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.
Neděle 28. 4. 2019 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 28. 4. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Neděle 28. 4. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 28. 4. 2019 16:00
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.

14. kolo

Středa 1. 5. 2019 16:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Středa 1. 5. 2019 16:30
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - FC Beňov, z.s.
Středa 1. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.
Středa 1. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Středa 1. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Středa 1. 5. 2019 16:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.

21. kolo

Sobota 4. 5. 2019 13:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - FC Beňov, z.s.
Sobota 4. 5. 2019 14:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.
Sobota 4. 5. 2019 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 5. 5. 2019 10:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Neděle 5. 5. 2019 10:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Neděle 5. 5. 2019 14:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.

16. kolo

Středa 8. 5. 2019 16:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - FC Beňov, z.s.
Středa 8. 5. 2019 16:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.
Středa 8. 5. 2019 16:30
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Středa 8. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Středa 8. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.
Středa 8. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.

22. kolo

Sobota 11. 5. 2019 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 12. 5. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Neděle 12. 5. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Neděle 12. 5. 2019 16:30
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 12. 5. 2019 16:30
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.

23. kolo

Sobota 18. 5. 2019 14:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Sobota 18. 5. 2019 15:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Sobota 18. 5. 2019 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Neděle 19. 5. 2019 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 19. 5. 2019 10:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.
Neděle 19. 5. 2019 14:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FC Beňov, z.s.

24. kolo

Neděle 26. 5. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 26. 5. 2019 10:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.
Neděle 26. 5. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 17:00
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 17:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.

25. kolo

Sobota 1. 6. 2019 14:00
TJ Sokol Újezdec z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Sobota 1. 6. 2019 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.
Neděle 2. 6. 2019 10:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 10:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - TJ Sokol Lazníky, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 14:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 17:00
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.

26. kolo

Sobota 8. 6. 2019 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.
Sobota 8. 6. 2019 15:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 10:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.
Neděle 9. 6. 2019 10:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 17:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.

15. kolo

Sobota 15. 6. 2019 14:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Sobota 15. 6. 2019 15:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 10:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 17:30
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 17:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN