Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

STAMAK OP starších žáků 7 + 1 - NÁDSTAVBA

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 4. 5. 2019 13:30
FC Beňov, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 6:1 (2:1)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Neděle 5. 5. 2019 10:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 13:0 (8:0)

Rozhodčí: Hausnerová Monika.

Neděle 5. 5. 2019 11:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 16:0 (6:0)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Neděle 5. 5. 2019 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - SK Říkovice, z.s. 14:0 (6:0)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

2. kolo

Sobota 11. 5. 2019 11:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 0:12 (0:8)

Rozhodčí: Drtil Marek.

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 12. 5. 2019 13:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - FC Beňov, z.s. 0:8 (0:3)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 12. 5. 2019 14:00
SK Říkovice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

3. kolo

Neděle 19. 5. 2019 10:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - SK Říkovice, z.s. 14:0 (5:0)

Rozhodčí: Kozák Lukáš.

Neděle 19. 5. 2019 11:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 3:4 (2:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 19. 5. 2019 13:00
FC Beňov, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 18.05.2019 13:30

Rozhodčí: Umrian Martin.

Neděle 19. 5. 2019 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 7:3 (4:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

4. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FC Beňov, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 26.05.2019 17:00
Sobota 25. 5. 2019 11:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 10:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 14:30
SK Říkovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.

5. kolo

Čtvrtek 30. 5. 2019 17:30
FC Beňov, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 01.06.2019 13:30
Neděle 2. 6. 2019 11:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 14:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.

7. kolo

Středa 5. 6. 2019 17:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 16.06.2019 14:00
Sobota 15. 6. 2019 11:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Sobota 15. 6. 2019 13:30
FC Beňov, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.

6. kolo

Sobota 8. 6. 2019 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 09.06.2019 17:00
Neděle 9. 6. 2019 10:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 11:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 14:30
SK Říkovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN