Všechny výsledky

STAMAK Okresní přebor starších žáků 7 + 1

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
FK Troubky, z.s. - SK Radslavice, z.s. 4:4 (1:3)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 25. 8. 2019 10:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Středa 18. 9. 2019 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 24.08.2019 14:00, Původní termín: 25.08.2019 16:30
Čtvrtek 26. 9. 2019 16:30
FC Beňov, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 24.08.2019 13:30

5. kolo

Čtvrtek 29. 8. 2019 17:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FC Beňov, z.s. 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Sobota 31. 8. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - FK Troubky, z.s. 2:2 (1:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Sobota 31. 8. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 5:1 (4:0)

Rozhodčí: Kozák Lukáš.

Neděle 1. 9. 2019 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 8:1 (2:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

3. kolo

Čtvrtek 5. 9. 2019 17:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 2:3 (1:2)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Středa 2. 10. 2019 16:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FC Beňov, z.s.
Středa 2. 10. 2019 16:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FK Troubky, z.s.
Středa 2. 10. 2019 16:00
SK Radslavice, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - SK Radslavice, z.s. 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Toráč Mikuláš.

Sobota 7. 9. 2019 13:30
FC Beňov, z.s. - FK Troubky, z.s. 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Sobota 7. 9. 2019 13:45
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

1. kolo

Středa 11. 9. 2019 16:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - FC Beňov, z.s.

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Středa 11. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Středa 11. 9. 2019 16:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - SK Radslavice, z.s.

Rozhodčí: Karabina Václav.

Středa 11. 9. 2019 17:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FK Troubky, z.s. Poznámka: , Původní termín: 11.09.2019 16:00

Rozhodčí: Řihošek Josef.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Sobota 14. 9. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FC Beňov, z.s. Poznámka: , Původní termín: 14.09.2019 10:00
Sobota 14. 9. 2019 16:00
FK Troubky, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Čtvrtek 19. 9. 2019 17:00
SK Radslavice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. Poznámka: / , Původní termín: 14.09.2019 09:30

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Sobota 21. 9. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Sobota 21. 9. 2019 12:30
FC Beňov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 21.09.2019 13:30
Sobota 21. 9. 2019 15:30
FK Troubky, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - FC Beňov, z.s.
Sobota 28. 9. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. Poznámka: , Původní termín: 28.09.2019 10:00
Sobota 28. 9. 2019 13:15
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK Troubky, z.s.
Neděle 29. 9. 2019 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 28.09.2019 14:30

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - SK Radslavice, z.s.
Sobota 5. 10. 2019 13:30
FC Beňov, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Neděle 6. 10. 2019 11:00
FK Troubky, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 6. 10. 2019 15:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. Poznámka: / , Původní termín: 05.10.2019 12:30

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - FC Beňov, z.s.
Sobota 12. 10. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - FK Troubky, z.s.
Sobota 12. 10. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 13.10.2019 15:00
Sobota 12. 10. 2019 12:45
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.

2. kolo

Sobota 19. 10. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Sobota 19. 10. 2019 13:30
FC Beňov, z.s. - SK Radslavice, z.s.
Neděle 20. 10. 2019 11:00
FK Troubky, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. Poznámka: , Původní termín: 19.10.2019 14:30
Neděle 20. 10. 2019 14:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 19.10.2019 12:00

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN