Všechny výsledky

STAMAK Okresní přebor starších žáků 7 + 1

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
FK Troubky, z.s. - SK Radslavice, z.s. 4:4 (1:3)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 25. 8. 2019 10:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Středa 18. 9. 2019 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Čtvrtek 26. 9. 2019 16:30
FC Beňov, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

5. kolo

Čtvrtek 29. 8. 2019 17:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FC Beňov, z.s. 5:0 (1:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Sobota 31. 8. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - FK Troubky, z.s. 2:2 (1:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Sobota 31. 8. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 5:1 (4:0)

Rozhodčí: Kozák Lukáš.

Neděle 1. 9. 2019 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 8:1 (2:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

3. kolo

Čtvrtek 5. 9. 2019 17:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 2:3 (1:2)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Středa 2. 10. 2019 16:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FC Beňov, z.s. 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Středa 2. 10. 2019 16:00
SK Radslavice, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Gardián Filip.

Středa 2. 10. 2019 17:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FK Troubky, z.s. 3:0 (2:0)

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - SK Radslavice, z.s. 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Toráč Mikuláš.

Sobota 7. 9. 2019 13:30
FC Beňov, z.s. - FK Troubky, z.s. 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Sobota 7. 9. 2019 13:45
TJ Sokol Bělotín, z. s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 5:0 (4:0)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

1. kolo

Středa 11. 9. 2019 16:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - FC Beňov, z.s. 8:2 (4:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Středa 11. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Středa 11. 9. 2019 16:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - SK Radslavice, z.s. 2:2 (1:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Středa 11. 9. 2019 17:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FK Troubky, z.s. 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Sobota 14. 9. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FC Beňov, z.s. 3:3 (1:2)

Rozhodčí: Umrian Martin.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
FK Troubky, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Gardián Filip.

Čtvrtek 19. 9. 2019 17:00
SK Radslavice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 2:4 (2:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 0:5 (0:4)

Rozhodčí: Umrian Martin.

Sobota 21. 9. 2019 09:00
SK Radslavice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Sobota 21. 9. 2019 12:30
FC Beňov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Čtvrtek 26. 9. 2019 17:00
FK Troubky, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 6:3 (2:2)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - FC Beňov, z.s. 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Drtil Marek.

Sobota 28. 9. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 8:0 (4:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Sobota 28. 9. 2019 13:15
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK Troubky, z.s. 5:2 (2:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 29. 9. 2019 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Hausnerová Monika.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - SK Radslavice, z.s. 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 5. 10. 2019 11:00
FC Beňov, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 3:3 (2:2)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Neděle 6. 10. 2019 11:00
FK Troubky, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Kozák Lukáš.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 6:3 (3:2)

Rozhodčí: Gardián Filip.

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - FC Beňov, z.s. 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Sobota 12. 10. 2019 09:30
SK Radslavice, z.s. - FK Troubky, z.s. 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Vilímek Šimon.

Sobota 12. 10. 2019 12:45
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 2:2 (0:0)

Rozhodčí: Toráč Mikuláš.

Středa 16. 10. 2019 16:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

2. kolo

Sobota 19. 10. 2019 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Sobota 19. 10. 2019 13:30
FC Beňov, z.s. - SK Radslavice, z.s. 8:2 (4:1)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

Neděle 20. 10. 2019 11:00
FK Troubky, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 1:5 (1:3)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 4:1 (3:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

12. kolo

Sobota 11. 4. 2020 13:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - SK Radslavice, z.s.
Sobota 11. 4. 2020 13:30
FC Beňov, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Sobota 11. 4. 2020 14:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 12. 4. 2020 15:30
FK Troubky, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.

13. kolo

Sobota 18. 4. 2020 09:30
SK Radslavice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
Neděle 19. 4. 2020 16:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 19. 4. 2020 16:00
FK Troubky, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 19. 4. 2020 16:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.

14. kolo

Sobota 25. 4. 2020 13:30
FC Beňov, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Sobota 25. 4. 2020 13:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - FK Troubky, z.s.
Sobota 25. 4. 2020 13:45
TJ Sokol Bělotín, z. s. - SK Radslavice, z.s.
Sobota 25. 4. 2020 14:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN