Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

STAMAK Okresní přebor starších žáků 7 + 1

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola4567891012311121314
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaFOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.FC Beňov, z.s.FK Brodek u Přerova, z.s.TJ SOKOL Opatovice, z.s.Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.SK Říkovice, z.s.KMK Zubr Přerov, z.s.
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 8:1 (2:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 26. 8. 2018 14:00
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 0:7 (0:3)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Středa 5. 9. 2018 18:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 0:14 (0:6)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Čtvrtek 20. 9. 2018 16:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Vilímek Šimon.

5. kolo

Neděle 2. 9. 2018 11:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. 0:8 (0:4)

Rozhodčí: Hostaša Zdeněk.

Neděle 2. 9. 2018 11:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - SK Říkovice, z.s. 15:0 (8:0)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Neděle 2. 9. 2018 13:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 1:4 (1:1)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Neděle 2. 9. 2018 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FC Beňov, z.s. 2:4 (2:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 11:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - SK Říkovice, z.s. 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Drtil Marek.

Sobota 8. 9. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 2:5 (1:3)

Rozhodčí: Kozák Lukáš.

Neděle 9. 9. 2018 11:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 9. 9. 2018 13:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 0:5 (0:4)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

7. kolo

Neděle 16. 9. 2018 10:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FC Beňov, z.s. 5:1 (1:1)

Rozhodčí: Vilímek Šimon.

Neděle 16. 9. 2018 11:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Hostaša Zdeněk.

Neděle 16. 9. 2018 13:00
SK Říkovice, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. 0:13 (0:4)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 16. 9. 2018 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 11:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. 1:3 (1:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Sobota 22. 9. 2018 13:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

Neděle 23. 9. 2018 11:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Neděle 23. 9. 2018 13:00
SK Říkovice, z.s. - FC Beňov, z.s.

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 30.09.2018 13:30
Sobota 29. 9. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Neděle 30. 9. 2018 11:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 30. 9. 2018 11:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - SK Říkovice, z.s. Poznámka: Hřiště: 29.9.2018 14:00, Původní termín: 30.09.2018 11:30

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 10:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. Poznámka: Hřiště: Brodek u Přerova, Původní termín: 06.10.2018 11:00
Sobota 6. 10. 2018 11:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 7. 10. 2018 12:30
SK Říkovice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 7. 10. 2018 13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.

1. kolo

Sobota 13. 10. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Neděle 14. 10. 2018 11:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 14. 10. 2018 12:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Neděle 14. 10. 2018 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.

2. kolo

Sobota 20. 10. 2018 11:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 21. 10. 2018 10:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - FC Beňov, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 21.10.2018 11:00
Neděle 21. 10. 2018 14:00
SK Říkovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 21. 10. 2018 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.

3. kolo

Sobota 27. 10. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. Poznámka: , Původní termín: 27.10.2018 10:00
Sobota 27. 10. 2018 13:30
FC Beňov, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 28. 10. 2018 12:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. Poznámka: / Hřiště: Kozlovice, Původní termín: 28.10.2018 11:30
Neděle 28. 10. 2018 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - SK Říkovice, z.s.

11. kolo

Neděle 7. 4. 2019 11:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Neděle 7. 4. 2019 12:30
FK Brodek u Přerova, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 7. 4. 2019 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.

12. kolo

Sobota 13. 4. 2019 11:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Sobota 13. 4. 2019 13:30
FC Beňov, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Neděle 14. 4. 2019 11:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 14. 4. 2019 13:00
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.

13. kolo

Neděle 21. 4. 2019 11:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - FC Beňov, z.s.
Neděle 21. 4. 2019 13:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.
Neděle 21. 4. 2019 13:30
SK Říkovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.

14. kolo

Sobota 27. 4. 2019 11:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s.
Sobota 27. 4. 2019 13:30
FC Beňov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Neděle 28. 4. 2019 11:00
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Neděle 28. 4. 2019 13:00
FK Brodek u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN