Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

MAX SERVIS - Okresní soutěž mužů sk. B - NÁDSTAVBA

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola1234567
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaTělovýchovná jednota Sokol SkaličkaSokol Horní NětčiceTělovýchovná jednota Sokol PotštátTělovýchovná jednota Sokol DrahotušeTělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B"FC Dukla Hranice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 28. 4. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Potštát - FC Dukla Hranice 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Sobota 28. 4. 2018 16:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 9:0 (4:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 29. 4. 2018 16:00
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

2. kolo

Sobota 5. 5. 2018 16:30
FC Dukla Hranice - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Sobota 5. 5. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - Sokol Horní Nětčice 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Zaoral Vít - Kundrát Ladislav, Juráň Vítězslav.

Neděle 6. 5. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Tělovýchovná jednota Sokol Potštát 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Bartl Radek.

3. kolo

Sobota 12. 5. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Potštát - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Němec Filip - Drtil Marek, Vilímek Šimon.

Sobota 12. 5. 2018 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Sobota 12. 5. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FC Dukla Hranice 0:7 (0:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

4. kolo

Sobota 19. 5. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

Neděle 20. 5. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 5:2 (3:0)

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav.

Neděle 20. 5. 2018 17:00
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Potštát 1:1 (0:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

5. kolo

Sobota 26. 5. 2018 17:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" - Sokol Horní Nětčice
Sobota 26. 5. 2018 17:00
FC Dukla Hranice - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička Poznámka: / , Původní termín: 27.05.2018 10:00

6. kolo

Sobota 2. 6. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Potštát - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" Poznámka: / , Původní termín: 02.06.2018 17:00
Sobota 2. 6. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - FC Dukla Hranice
Neděle 3. 6. 2018 17:00
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.

7. kolo

Sobota 9. 6. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Potštát Poznámka: / , Původní termín: 10.06.2018 10:00
Sobota 9. 6. 2018 17:00
FC Dukla Hranice - Sokol Horní Nětčice
Neděle 10. 6. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN