Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

SMOOS Okresní soutěž mužů sk. A - NÁDSTAVBA

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola1234567
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSK Říkovice, z.s.Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.FK Brodek u Přerova, z.s. "B"Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"Tělocvičná jednota Sokol VlkošTělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.Sokol Křenovice, z.s.TJ Sokol Polkovice, z.s.
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 28. 4. 2018 16:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Sobota 28. 4. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - SK Říkovice, z.s. 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Leitkep Jan.

Sobota 28. 4. 2018 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 5:3 (1:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 29. 4. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Sokol Křenovice, z.s. 5:0 (0:0)

2. kolo

Sobota 5. 5. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Grečmal Michal - Frais Jakub, Votava Matěj.

Sobota 5. 5. 2018 16:30
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 3:2 (3:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 6. 5. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - TJ Sokol Polkovice, z.s. 2:3 (1:2)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 6. 5. 2018 16:30
Sokol Křenovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 0:7 (0:4)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

3. kolo

Sobota 12. 5. 2018 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 3:4 (1:2)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Karabina Václav.

Sobota 12. 5. 2018 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Neděle 13. 5. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SK Říkovice, z.s. 5:3 (1:1)

Rozhodčí: Matulík Radek.

Neděle 13. 5. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 3:3 (0:3)

Rozhodčí: Labaš Roman.

4. kolo

Sobota 19. 5. 2018 17:00
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 3:3 (2:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Sobota 19. 5. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Neděle 20. 5. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 6:2 (3:1)

Rozhodčí: Němec Filip - Odstrčil Martin, Chuda Tomáš.

Neděle 20. 5. 2018 17:00
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

5. kolo

Sobota 26. 5. 2018 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Sobota 26. 5. 2018 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - SK Říkovice, z.s.
Sobota 26. 5. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.

6. kolo

Sobota 2. 6. 2018 17:00
SK Říkovice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Sobota 2. 6. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"
Sobota 2. 6. 2018 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - TJ Sokol Polkovice, z.s.
Neděle 3. 6. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.

7. kolo

Sobota 9. 6. 2018 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Sobota 9. 6. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Neděle 10. 6. 2018 17:00
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 10. 6. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN