Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

MAX SERVIS - Okresní soutěž mužů sk. B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola3456721891011121314
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaTělovýchovná jednota Sokol SkaličkaSokol Horní NětčiceTělovýchovná jednota Sokol PotštátTělovýchovná jednota ŽákoviceTělovýchovná jednota Sokol DrahotušeTělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B"FC Dukla Hranice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

3. kolo

Sobota 19. 8. 2017 16:30
Tělovýchovná jednota Žákovice - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" 7:4 (3:3)

Rozhodčí: Pospíšil Michal.

Sobota 19. 8. 2017 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Potštát - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 3:6 (3:2)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

Neděle 20. 8. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 2:2 (1:1)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 20. 8. 2017 16:30
Sokol Horní Nětčice - FC Dukla Hranice 7:3 (4:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

4. kolo

Sobota 26. 8. 2017 16:30
FC Dukla Hranice - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Sobota 26. 8. 2017 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 5:3 (4:1)

Rozhodčí: Sečka Vojtěch.

Sobota 26. 8. 2017 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - Tělovýchovná jednota Žákovice 8:0 (2:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 27. 8. 2017 16:30
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Potštát 7:1 (3:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

5. kolo

Sobota 2. 9. 2017 16:00
Tělovýchovná jednota Žákovice - Sokol Horní Nětčice 2:7 (0:2)

Rozhodčí: Grečmal Michal - Bartl Radek, Juráň Vítězslav.

Sobota 2. 9. 2017 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Potštát - FC Dukla Hranice 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 3. 9. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 1:6 (1:1)

Rozhodčí: Vrána Stanislav.

Neděle 3. 9. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Potštát - Tělovýchovná jednota Žákovice 10:2 (4:2)

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav.

Sobota 9. 9. 2017 16:00
FC Dukla Hranice - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" 0:3 (K)

Rozhodčí: Zaoral Vít.

Sobota 9. 9. 2017 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 4:2 (1:2)

Rozhodčí: Němec Filip - Bartl Radek.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 2:2 (1:2)

Rozhodčí: Němec Filip.

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 15:30
Tělovýchovná jednota Žákovice - FC Dukla Hranice 3:3 (2:2)

Rozhodčí: Kulička Radek.

Sobota 16. 9. 2017 15:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 17. 9. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Tělovýchovná jednota Sokol Potštát 0:7 (0:3)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Neděle 17. 9. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Sokol Horní Nětčice 3:4 (3:1)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Juráň Vítězslav, Štětka Zdeněk.

2. kolo

Čtvrtek 28. 9. 2017 10:00
FC Dukla Hranice - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Kulička Radek.

Čtvrtek 28. 9. 2017 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Žákovice 8:1 (5:0)

Rozhodčí: Zaoral Vít.

Čtvrtek 28. 9. 2017 16:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Potštát 2:4 (1:4)

Rozhodčí: Šerý Patrik.

Sobota 4. 11. 2017 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - Sokol Horní Nětčice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Pospíšil Pavel - Leitkep Jan, Hausnerová Monika.

1. kolo

Sobota 30. 9. 2017 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - FC Dukla Hranice 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Frydrych Zdeněk.

Sobota 30. 9. 2017 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Potštát - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Sobota 30. 9. 2017 15:00
Tělovýchovná jednota Žákovice - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 1:1 (0:1)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Neděle 1. 10. 2017 15:00
Sokol Horní Nětčice - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" 8:1 (5:0)

Rozhodčí: Beran Jiří.

8. kolo

Sobota 7. 10. 2017 15:00
FC Dukla Hranice - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 2:9 (0:5)

Rozhodčí: Němec Filip - Leitkep Jan, Pěcha Lukáš.

Sobota 7. 10. 2017 15:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" - Sokol Horní Nětčice 0:8 (0:4)

Rozhodčí: Labaš Roman.

Neděle 8. 10. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Potštát 6:2 (3:1)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Drtil Marek, Bartl Radek.

Neděle 8. 10. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Tělovýchovná jednota Žákovice 7:1 (4:1)

Rozhodčí: Němec Filip.

9. kolo

Sobota 14. 10. 2017 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Potštát - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" 4:3 (1:1)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Sobota 14. 10. 2017 14:30
Tělovýchovná jednota Žákovice - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 1:6 (0:4)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 15. 10. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - FC Dukla Hranice 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Řihošek Josef, Vilímek Šimon.

Neděle 15. 10. 2017 14:30
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Kulička Radek - Labaš Roman, Juráň Vítězslav.

10. kolo

Sobota 21. 10. 2017 14:30
FC Dukla Hranice - Sokol Horní Nětčice 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Sobota 21. 10. 2017 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - Tělovýchovná jednota Sokol Potštát 7:0 (4:0)

Rozhodčí: Labaš Roman - Sečka Vojtěch, Hostaša Zdeněk.

Sobota 21. 10. 2017 14:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Žákovice 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Frydrych Zdeněk.

Neděle 22. 10. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav.

11. kolo

Sobota 28. 10. 2017 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Potštát - Sokol Horní Nětčice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav.

Sobota 28. 10. 2017 14:30
Tělovýchovná jednota Žákovice - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 0:8 (K)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

Sobota 28. 10. 2017 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FC Dukla Hranice 1:4 (0:3)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Karabina Václav.

Neděle 29. 10. 2017 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Pospíšil Michal.

12. kolo

Sobota 7. 4. 2018 15:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Sobota 7. 4. 2018 15:30
FC Dukla Hranice - Tělovýchovná jednota Sokol Potštát
Sobota 7. 4. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše
Neděle 8. 4. 2018 15:30
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Žákovice

13. kolo

Sobota 14. 4. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Žákovice - Tělovýchovná jednota Sokol Potštát
Sobota 14. 4. 2018 16:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B" - FC Dukla Hranice
Neděle 15. 4. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička
Neděle 15. 4. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Sokol Horní Nětčice

14. kolo

Sobota 21. 4. 2018 16:00
FC Dukla Hranice - Tělovýchovná jednota Žákovice
Sobota 21. 4. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "B"
Sobota 21. 4. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Potštát - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše
Neděle 22. 4. 2018 16:00
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN