Všechny výsledky

MAX SERVIS Okresní soutěž mužů

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

3. kolo

Sobota 22. 8. 2020 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Vrána Jiří.

Sobota 22. 8. 2020 16:30
FC Dukla Hranice - SK Sokol Lobodice, z.s. 7:0 (6:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Řihošek Josef.

Neděle 23. 8. 2020 16:00
TJ Sokol Černotín, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Prudil Jan, Valášek Josef.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - SK Říkovice, z.s. 3:0 (0:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Kozák Lukáš.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - Sokol Křenovice, z.s. 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Navrátil Miroslav.

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 3:4 (0:1)

Rozhodčí: Panák Vít.

Neděle 30. 8. 2020 15:00
Sokol Křenovice, z.s. - FC Dukla Hranice 4:2 (3:0)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Neděle 30. 8. 2020 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s."B" 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
SK Říkovice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek 6:1 (2:0)

Rozhodčí: Bartl Radek - Řihošek Josef.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Panák Vít.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 16:00
FC Dukla Hranice - Sportovní klub Bochoř z.s. 2:1 (1:0) Pen: 3:2

Rozhodčí: Panák Vít.

Neděle 6. 9. 2020 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SK Říkovice, z.s. 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Bartl Radek, Valášek Josef.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Sokol Křenovice, z.s. 11:1 (7:1)

Rozhodčí: Drtil Marek - Panák Vít, Kozák Lukáš.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
TJ Sokol Černotín, spolek - SK Sokol Lobodice, z.s. 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Vybíral Honza - Pospíšil Kamil.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - TJ Sokol Polkovice, z.s. 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Lecián Libor, Vrána Jiří.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 16:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - SK Říkovice, z.s. 2:3 (1:2) Pen: 2:3

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Vrána Jiří.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - FC Dukla Hranice 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Řihošek Josef - Bartl Radek.

Neděle 13. 9. 2020 15:00
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek 3:1 (3:0)

Rozhodčí: Vilímek Šimon - Odstrčil Martin, Pumprla Tomáš.

Neděle 13. 9. 2020 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 2:3 (1:2) Pen: 3:4

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Navrátil Miroslav, Vrána Jiří.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 1:6 (1:1)

Rozhodčí: Lecián Libor - Valášek Josef, Kozák Lukáš.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 15:30
FC Dukla Hranice - TJ Sokol Polkovice, z.s. 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Blaťák Adam.

Neděle 20. 9. 2020 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Sokol Křenovice, z.s. 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Vybíral Honza - Vrána Jiří.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
SK Říkovice, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Vilímek Šimon - Zavřel Josef, Kozák Lukáš.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - TJ Sokol Tovačov, z.s."B" 16:0 (10:0)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
TJ Sokol Černotín, spolek - Sportovní klub Bochoř z.s. 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek - Šerý Patrik, Valášek Josef.

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 15:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s.

Rozhodčí: Panák Vít - Valášek Josef.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
FC Dukla Hranice - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav - Hodonský Tomáš, Karabina Václav.

Sobota 26. 9. 2020 16:00
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - TJ Sokol Černotín, spolek Poznámka: Hřiště: Tovačov, Původní termín: 26.09.2020 15:30

Rozhodčí: Vybíral Honza - Vrána Jiří.

Neděle 27. 9. 2020 15:00
Sokol Křenovice, z.s. - SK Říkovice, z.s.

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 27. 9. 2020 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš

Rozhodčí: Panák Vít - Bartl Radek, Valášek Josef.

9. kolo

Neděle 4. 10. 2020 15:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - TJ Sokol Polkovice, z.s.
Neděle 4. 10. 2020 15:00
TJ Sokol Černotín, spolek - FC Dukla Hranice Poznámka: / , Původní termín: 04.10.2020 16:00
Neděle 4. 10. 2020 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Tovačov, z.s."B"
Neděle 4. 10. 2020 15:00
SK Říkovice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s.
Neděle 4. 10. 2020 15:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.

2. kolo

Sobota 10. 10. 2020 15:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek
Neděle 11. 10. 2020 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"
Neděle 11. 10. 2020 15:00
SK Říkovice, z.s. - FC Dukla Hranice
Neděle 11. 10. 2020 15:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s."B"
Neděle 11. 10. 2020 15:00
Sokol Křenovice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s.

1. kolo

Sobota 17. 10. 2020 14:30
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - SK Říkovice, z.s.
Sobota 17. 10. 2020 14:30
FC Dukla Hranice - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Sobota 17. 10. 2020 14:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - TJ Sokol Černotín, spolek
Neděle 18. 10. 2020 14:30
Sportovní klub Bochoř z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 18.10.2020 15:00
Neděle 18. 10. 2020 15:00
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN