Všechny výsledky

MAX SERVIS Okresní soutěž mužů

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 1:8 (0:3)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Navrátil Miroslav, Karabina Václav.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
FC Dukla Hranice - Sokol Křenovice, z.s. 7:1 (3:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Juráň Vítězslav, Škrobánek Hynek.

Neděle 18. 8. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek 5:2 (1:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Vrána Jiří, Vybíral Honza.

Neděle 18. 8. 2019 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 1:3 (0:3)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s."B" 1:2 (1:0)

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 14:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 2:3 (1:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Vrána Jiří, Kozák Lukáš.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - SK Říkovice, z.s. 5:2 (4:0)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Neděle 25. 8. 2019 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FC Dukla Hranice 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - TJ Sokol Černotín, spolek 2:4 (0:2)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 1:5 (0:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 16:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s."B" 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Vrána Jiří, Toráč Mikuláš.

Neděle 1. 9. 2019 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 0:6 (0:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Černotín, spolek - Sokol Křenovice, z.s. 7:1 (6:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
SK Říkovice, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 0:1 (0:0) Pen: 1:3

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Pátek 6. 9. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 4:3 (4:1)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Labaš Roman, Matulík Radek.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - Sokol Křenovice, z.s. 6:1 (4:1)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 7. 9. 2019 16:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - FC Dukla Hranice 6:1 (2:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Karabina Václav, Gardián Filip.

Sobota 7. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - SK Říkovice, z.s. 3:2 (1:0)
Neděle 8. 9. 2019 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Černotín, spolek 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Kozák Lukáš, Gardián Filip.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Řihošek Josef, Umrian Martin.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 15:00
FC Dukla Hranice - SK Sokol Lobodice, z.s. 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Řihošek Josef, Kozák Lukáš.

Neděle 15. 9. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Bartl Radek - Řihošek Josef, Vilímek Šimon.

Neděle 15. 9. 2019 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 8:2 (4:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Křenovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
SK Říkovice, z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s."B" 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 15:30
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 2:3 (2:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - TJ Sokol Černotín, spolek 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Hausnerová Monika.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - FC Dukla Hranice 1:2 (0:1) Pen: 1:3

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
SK Říkovice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. 1:5 (0:4)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 2:5 (1:2)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Grečmal Michal, Juráň Vítězslav.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 15:30
FC Dukla Hranice - SK Říkovice, z.s. 2:3 (1:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Pospíšil Pavel, Škrobánek Hynek.

Neděle 29. 9. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Toráč Mikuláš - Pospíšil Kamil, Gardián Filip.

Neděle 29. 9. 2019 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s."B" 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Bartl Radek.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
TJ Sokol Černotín, spolek - SK Sokol Lobodice, z.s. 3:0 (K)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 15:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Bartl Radek.

Sobota 5. 10. 2019 15:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Lecián Libor - Řihošek Josef, Kozák Lukáš.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - FC Dukla Hranice 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Drtil Marek, Vilímek Šimon.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 3:1 (0:0)

Rozhodčí: Vrána Jiří.

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
FC Dukla Hranice - TJ Sokol Tovačov, z.s."B" 0:4 (0:1)

Rozhodčí: Toráč Mikuláš - Menšík Jaroslav, Vilímek Šimon.

Neděle 13. 10. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. 6:5 (6:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Oulehla Miloslav, Vrána Jiří.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
TJ Sokol Černotín, spolek - SK Říkovice, z.s. 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 7:1 (4:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SK Sokol Lobodice, z.s. 8:0 (3:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

2. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - SK Sokol Lobodice, z.s. 6:0 (1:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 19. 10. 2019 14:30
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 4:2 (4:0)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
TJ Sokol Černotín, spolek - FC Dukla Hranice 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Řihošek Josef, Vilímek Šimon.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Křenovice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. 2:3 (0:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SK Říkovice, z.s. 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Drtil Marek, Kozák Lukáš.

1. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - TJ Sokol Tovačov, z.s."B" 3:1 (3:0)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Sobota 26. 10. 2019 14:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 1:4 (0:3)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Sobota 26. 10. 2019 14:30
SK Říkovice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Umrian Martin.

Sobota 26. 10. 2019 14:30
FC Dukla Hranice - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 1:6 (1:3)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Řihošek Josef.

Neděle 27. 10. 2019 14:30
Sportovní klub Bochoř z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Vrána Jiří.

13. kolo

Sobota 4. 4. 2020 15:30
FC Dukla Hranice - TJ Sokol Černotín, spolek
Neděle 5. 4. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s."B"
Neděle 5. 4. 2020 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 5. 4. 2020 15:30
SK Říkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Neděle 5. 4. 2020 15:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"

14. kolo

Sobota 11. 4. 2020 15:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - TJ Sokol Polkovice, z.s.
Neděle 12. 4. 2020 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Sportovní klub Bochoř z.s.
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - FC Dukla Hranice
Neděle 12. 4. 2020 15:30
TJ Sokol Černotín, spolek - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 12. 4. 2020 15:30
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - SK Sokol Lobodice, z.s.

15. kolo

Sobota 18. 4. 2020 16:00
FC Dukla Hranice - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Sobota 18. 4. 2020 16:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s.
Neděle 19. 4. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 19. 4. 2020 16:00
SK Říkovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"
Neděle 19. 4. 2020 16:00
TJ Sokol Černotín, spolek - TJ Sokol Tovačov, z.s."B"

16. kolo

Sobota 25. 4. 2020 16:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Sportovní klub Bochoř z.s.
Neděle 26. 4. 2020 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek
Neděle 26. 4. 2020 16:00
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - TJ Sokol Polkovice, z.s.
Neděle 26. 4. 2020 16:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - SK Říkovice, z.s.

17. kolo

Sobota 2. 5. 2020 16:30
FC Dukla Hranice - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"
Neděle 3. 5. 2020 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s.
Neděle 3. 5. 2020 16:30
SK Říkovice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s.
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s."B"
Neděle 3. 5. 2020 16:30
TJ Sokol Černotín, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš

18. kolo

Sobota 9. 5. 2020 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s.
Sobota 9. 5. 2020 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 10. 5. 2020 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 10. 5. 2020 16:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - FC Dukla Hranice
Neděle 10. 5. 2020 16:30
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - SK Říkovice, z.s.

19. kolo

Sobota 16. 5. 2020 17:00
FC Dukla Hranice - TJ Sokol Polkovice, z.s.
Neděle 17. 5. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s.
Neděle 17. 5. 2020 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Tovačov, z.s."B"
Neděle 17. 5. 2020 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - SK Říkovice, z.s.
Neděle 17. 5. 2020 17:00
TJ Sokol Černotín, spolek - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"

20. kolo

Sobota 23. 5. 2020 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Sokol Křenovice, z.s.
Sobota 23. 5. 2020 17:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 24. 5. 2020 17:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek
Neděle 24. 5. 2020 17:00
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - Sportovní klub Bochoř z.s.
Neděle 24. 5. 2020 17:00
SK Říkovice, z.s. - FC Dukla Hranice

21. kolo

Sobota 30. 5. 2020 17:00
FC Dukla Hranice - Sportovní klub Bochoř z.s.
Neděle 31. 5. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Neděle 31. 5. 2020 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Sokol Křenovice, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s.
Neděle 31. 5. 2020 17:00
TJ Sokol Černotín, spolek - TJ Sokol Polkovice, z.s.

22. kolo

Sobota 6. 6. 2020 17:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 7. 6. 2020 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 7. 6. 2020 17:00
SK Říkovice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek
Neděle 7. 6. 2020 17:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Neděle 7. 6. 2020 17:00
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - FC Dukla Hranice

12. kolo

Neděle 14. 6. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FC Dukla Hranice
Neděle 14. 6. 2020 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Polkovice, z.s.
Neděle 14. 6. 2020 17:00
Sokol Křenovice, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Neděle 14. 6. 2020 17:00
TJ Sokol Černotín, spolek - Sportovní klub Bochoř z.s.
Neděle 14. 6. 2020 17:00
TJ Sokol Tovačov, z.s."B" - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN