Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

MAX SERVIS Okresní soutěž mužů

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 4. 8. 2018 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Sobota 4. 8. 2018 16:30
FC Dukla Hranice - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 1:8 (0:4)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Sokol Horní Nětčice 2:5 (1:1)

Rozhodčí: Bartl Radek.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
FK Potštát, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 6:1 (2:0)

Rozhodčí: Pěcha Lukáš.

Neděle 5. 8. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 3:1 (3:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 5. 8. 2018 17:00
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 1:5 (0:2)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 5. 8. 2018 17:00
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek 4:3 (1:2) Pen: 5:4

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

2. kolo

Sobota 11. 8. 2018 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - TJ Sokol Polkovice, z.s. 7:1 (2:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - FC Dukla Hranice 9:3 (7:2)

Rozhodčí: Němec Filip.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
FK Potštát, z.s. - SK Říkovice, z.s. 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 12. 8. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Pěcha Lukáš.

Neděle 12. 8. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Labaš Roman - Drtil Marek, Hostaša Zdeněk.

Neděle 12. 8. 2018 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Pospíšil Pavel.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
Sokol Horní Nětčice - Sokol Křenovice, z.s. 10:0 (5:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 1:5 (0:1)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
FC Dukla Hranice - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - TJ Sokol Polkovice, z.s. 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 19. 8. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FK Potštát, z.s. 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Němec Filip - Odstrčil Martin, Navrátil Miroslav.

Neděle 19. 8. 2018 16:00
TJ Sokol Černotín, spolek - Sokol Horní Nětčice 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sokol Křenovice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. 1:5 (1:3)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Středa 29. 8. 2018 17:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" Poznámka: / , Původní termín: 18.08.2018 16:30 KMK odhlášeno ze soutěže!!!

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Sokol Křenovice, z.s. 3:0 (K)

Rozhodčí: Beran Jiří.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - KMK Zubr Přerov, z.s. Poznámka: KMK odhlášeno ze soutěže!!!
Sobota 25. 8. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Sokol Horní Nětčice 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Grečmal Michal - Navrátil Miroslav, Karabina Václav.

Sobota 25. 8. 2018 17:30
FK Potštát, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 26. 8. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - TJ Sokol Polkovice, z.s. 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 26. 8. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FC Dukla Hranice 3:4 (2:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 26. 8. 2018 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
SK Říkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Karabina Václav.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 16:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše
Sobota 1. 9. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - SK Říkovice, z.s. 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
FC Dukla Hranice - FK Potštát, z.s. 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Pospíšil Pavel - Karabina Václav, Juráň Vítězslav.

Neděle 2. 9. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Sečka Vojtěch, Drtil Marek.

Neděle 2. 9. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Kulička Radek - Vrána Jiří, Drtil Marek.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
TJ Sokol Černotín, spolek - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
Sokol Horní Nětčice - Sportovní klub Bochoř z.s. 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 16:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Sokol Horní Nětčice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
FK Potštát, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 3:4 (1:2)

Rozhodčí: Pěcha Lukáš.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Sokol Křenovice, z.s. 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 9. 9. 2018 13:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - TJ Sokol Černotín, spolek 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Němec Filip, Škrobánek Hynek.

Neděle 9. 9. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Bartl Radek.

Neděle 9. 9. 2018 16:00
SK Říkovice, z.s. - FC Dukla Hranice 0:3 (0:0)

Rozhodčí: Grečmal Michal.

Neděle 9. 9. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 15:30
FC Dukla Hranice - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 3:2 (2:2)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Hausnerová Monika, Škrobánek Hynek.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - FK Potštát, z.s.
Sobota 15. 9. 2018 15:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Sportovní klub Bochoř z.s. 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 16. 9. 2018 12:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 5:2 (1:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Vrána Jiří.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
SK Říkovice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 1:4 (0:3)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Černotín, spolek - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 1:2 (1:1) Pen: 1:3

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Horní Nětčice - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Bartl Radek - Menšík Jaroslav, Vybíral Honza.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - Sportovní klub Bochoř z.s. 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Bartl Radek.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - FC Dukla Hranice 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
FK Potštát, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 9:0 (6:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Sokol Horní Nětčice 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Řihošek Josef.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Votava Matěj, Chuda Tomáš.

Neděle 23. 9. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Polkovice, z.s. 6:0 (0:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Vybíral Honza, Vilímek Šimon.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 3:1 (0:1)

Rozhodčí: Němec Filip - Chuda Tomáš, Hausnerová Monika.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
SK Říkovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.

15. kolo

Pátek 28. 9. 2018 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Hruboš Nikola - Navrátil Miroslav, Vrána Jiří.

Pátek 28. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Černotín, spolek - KMK Zubr Přerov, z.s.
Pátek 28. 9. 2018 15:30
Sokol Horní Nětčice - TJ Sokol Polkovice, z.s. 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Němec Filip - Juráň Vítězslav, Kozák Lukáš.

Pátek 28. 9. 2018 15:30
Sportovní klub Bochoř z.s. - FC Dukla Hranice 3:2 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Vilímek Šimon.

Pátek 28. 9. 2018 15:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 0:3 (0:0)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Vybíral Honza, Řihošek Josef.

Pátek 28. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Drtil Marek.

Pátek 28. 9. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - SK Říkovice, z.s. 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Votava Matěj, Škrobánek Hynek.

Pátek 28. 9. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FK Potštát, z.s. 5:3 (2:2)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Bartl Radek, Karabina Václav.

9. kolo

Neděle 30. 9. 2018 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
FC Dukla Hranice - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 6:4 (4:3)

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - SK Říkovice, z.s. 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Černotín, spolek - FK Potštát, z.s. 0:5 (0:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 4:2 (3:1)

Rozhodčí: Grečmal Michal - Bartl Radek, Škrobánek Hynek.

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 15:00
FK Potštát, z.s. - Sokol Horní Nětčice 5:3 (2:2)

Rozhodčí: Labaš Roman - Menšík Jaroslav, Řihošek Josef.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
FC Dukla Hranice - TJ Sokol Polkovice, z.s. 4:3 (2:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Lecián Libor - Drtil Marek, Řihošek Josef.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Beran Jiří - Labaš Roman, Drtil Marek.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
SK Říkovice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Bartl Radek.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Sokol Křenovice, z.s. 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 7. 10. 2018 15:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Odstrčil Martin, Vybíral Honza.

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 15:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 5:3 (1:2)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Labaš Roman, Vybíral Honza.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Grečmal Michal.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FC Dukla Hranice
Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 5:1 (3:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
TJ Sokol Černotín, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 1:5 (1:3)

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Horní Nětčice - SK Říkovice, z.s. 3:2 (0:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - FK Potštát, z.s. 2:1 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Lecián Libor - Odstrčil Martin, Bartl Radek.

12. kolo

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - TJ Sokol Černotín, spolek 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
FC Dukla Hranice - Sokol Křenovice, z.s. 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. Poznámka: / Hřiště: KMK Zubr Přerov, Původní termín: 20.10.2018 14:30
Sobota 20. 10. 2018 14:30
FK Potštát, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Bartl Radek.

Neděle 21. 10. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Bartl Radek - Menšík Jaroslav, Vybíral Honza.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
SK Říkovice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. 0:1 (0:0) Pen: 1:3

Rozhodčí: Němec Filip - Odstrčil Martin, Toráč Mikuláš.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Sokol Horní Nětčice 2:3 (1:2)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Vilímek Šimon, Kozák Lukáš.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 5:1 (4:1)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

13. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.
Sobota 27. 10. 2018 14:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - FK Potštát, z.s. 7:2 (4:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 28. 10. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 1:8 (0:6)

Rozhodčí: Votava Matěj - Oulehla Miloslav, Navrátil Miroslav.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Bartl Radek - Vybíral Honza.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
TJ Sokol Černotín, spolek - FC Dukla Hranice 2:0 (K)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Votava Matěj, Navrátil Miroslav.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sportovní klub Bochoř z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Matulík Radek - Menšík Jaroslav, Hausnerová Monika.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
SK Říkovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

14. kolo

Sobota 3. 11. 2018 14:00
FK Potštát, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 4:2 (1:2)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Sportovní klub Bochoř z.s. 0:5 (0:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
FC Dukla Hranice - Sokol Horní Nětčice 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
TJ Sokol Černotín, spolek - TJ Sokol Polkovice, z.s. 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 4. 11. 2018 14:00
SK Říkovice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 1:2 (0:0) Pen: 9:10

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Neděle 4. 11. 2018 14:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 6:1 (2:1)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Hausnerová Monika, Toráč Mikuláš.

Neděle 4. 11. 2018 14:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 2:3 (1:2) Pen: 4:5

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Vybíral Honza, Kozák Lukáš.

17. kolo

Sobota 23. 3. 2019 15:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s.
Sobota 23. 3. 2019 15:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Bartl Radek - Menšík Jaroslav, Vilímek Šimon.

Sobota 23. 3. 2019 15:00
FC Dukla Hranice - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Odstrčil Martin, Votava Matěj.

Neděle 24. 3. 2019 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 9:0 (5:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Řihošek Josef, Vrána Jiří.

Neděle 24. 3. 2019 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 2:5 (1:2)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Bartl Radek, Chuda Tomáš.

Neděle 24. 3. 2019 15:00
SK Říkovice, z.s. - FK Potštát, z.s. 3:5 (2:3)

Rozhodčí: Němec Filip - Vilímek Šimon, Karabina Václav.

Neděle 24. 3. 2019 15:00
TJ Sokol Černotín, spolek - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Neděle 24. 3. 2019 15:00
Sokol Křenovice, z.s. - Sokol Horní Nětčice 0:7 (0:3)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Navrátil Miroslav.

18. kolo

Sobota 30. 3. 2019 15:00
FK Potštát, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 8:3 (3:2)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Chuda Tomáš, Vilímek Šimon.

Sobota 30. 3. 2019 15:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Vrána Jiří.

Sobota 30. 3. 2019 15:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 31. 3. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Řihošek Josef, Drtil Marek.

Neděle 31. 3. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - FC Dukla Hranice 2:7 (0:4)

Rozhodčí: Frais Jakub - Bartl Radek, Pumprla Tomáš.

Neděle 31. 3. 2019 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Řihošek Josef, Drtil Marek.

Neděle 31. 3. 2019 15:00
Sokol Horní Nětčice - TJ Sokol Černotín, spolek 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Pospíšil Kamil, Kozák Lukáš.

Neděle 31. 3. 2019 15:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - SK Říkovice, z.s. 3:4 (1:2)

Rozhodčí: Bartl Radek - Navrátil Miroslav, Vrána Jiří.

19. kolo

Sobota 6. 4. 2019 15:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B"
Sobota 6. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Pospíšil Kamil.

Sobota 6. 4. 2019 15:30
FC Dukla Hranice - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Němec Filip - Juráň Vítězslav, Vilímek Šimon.

Neděle 7. 4. 2019 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SK Říkovice, z.s. 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Kouřílek Martin - Matulík Radek, Toráč Mikuláš.

Neděle 7. 4. 2019 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - FK Potštát, z.s. 3:6 (1:2)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Navrátil Miroslav, Hausnerová Monika.

Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.

Rozhodčí: Lecián Libor - Juráň Vítězslav, Drtil Marek.

Neděle 7. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Černotín, spolek - Sportovní klub Bochoř z.s. 4:3 (1:2) Pen: 5:4

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Řihošek Josef, Votava Matěj.

Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 2:8 (1:4)

Rozhodčí: Hruboš Nikola - Vrána Jiří.

20. kolo

Sobota 13. 4. 2019 15:30
FK Potštát, z.s. - FC Dukla Hranice 4:1 (0:0)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Drtil Marek, Toráč Mikuláš.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 2:8 (1:5)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Karabina Václav.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - Sokol Křenovice, z.s. 11:0 (4:0)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek - Juráň Vítězslav.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - TJ Sokol Černotín, spolek 7:1 (5:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Vrána Jiří.

Neděle 14. 4. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 14. 4. 2019 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - Sokol Horní Nětčice 1:5 (0:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Vrána Jiří, Drtil Marek.

Neděle 14. 4. 2019 15:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Němec Filip - Vilímek Šimon, Kozák Lukáš.

Neděle 14. 4. 2019 15:30
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 1:2 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Vybíral Honza - Umrian Martin.

21. kolo

Sobota 20. 4. 2019 16:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Sobota 20. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - FK Potštát, z.s. 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Bartl Radek.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
FC Dukla Hranice - SK Říkovice, z.s. 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 21. 4. 2019 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 6:1 (2:0)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Horní Nětčice - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 1:2 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Vrána Jiří.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Černotín, spolek - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 3:1 (0:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

22. kolo

Sobota 27. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - SK Říkovice, z.s. Poznámka: Hřiště: Polkovice, Původní termín: 28.04.2019 16:00
Sobota 27. 4. 2019 16:00
FK Potštát, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Sobota 27. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - Sokol Horní Nětčice
Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"
Neděle 28. 4. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 28. 4. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - TJ Sokol Černotín, spolek
Neděle 28. 4. 2019 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FC Dukla Hranice
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"

16. kolo

Středa 1. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - FK Potštát, z.s.
Středa 1. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Středa 1. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Středa 1. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"
Středa 1. 5. 2019 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - FC Dukla Hranice
Středa 1. 5. 2019 16:30
Sportovní klub Bochoř z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s.
Středa 1. 5. 2019 16:30
Sokol Horní Nětčice - KMK Zubr Přerov, z.s.
Středa 1. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Černotín, spolek - Sokol Křenovice, z.s.

23. kolo

Sobota 4. 5. 2019 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.
Sobota 4. 5. 2019 16:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Sobota 4. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Sobota 4. 5. 2019 16:30
FC Dukla Hranice - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"
Neděle 5. 5. 2019 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B"
Neděle 5. 5. 2019 16:00
TJ Sokol Černotín, spolek - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Křenovice, z.s. - FK Potštát, z.s.
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše

30. kolo

Středa 8. 5. 2019 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B"
Středa 8. 5. 2019 16:30
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše
Středa 8. 5. 2019 16:30
FK Potštát, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Středa 8. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Středa 8. 5. 2019 16:30
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek
Středa 8. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Sokol Horní Nětčice
Středa 8. 5. 2019 16:30
FC Dukla Hranice - Sportovní klub Bochoř z.s.
Středa 8. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"

24. kolo

Sobota 11. 5. 2019 16:30
FK Potštát, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek
Sobota 11. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"
Neděle 12. 5. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Sokol Horní Nětčice
Neděle 12. 5. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Sportovní klub Bochoř z.s.
Neděle 12. 5. 2019 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 12. 5. 2019 16:30
SK Říkovice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - FC Dukla Hranice
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - TJ Sokol Polkovice, z.s.

25. kolo

Sobota 18. 5. 2019 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše
Sobota 18. 5. 2019 17:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"
Sobota 18. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - FC Dukla Hranice
Neděle 19. 5. 2019 14:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.
Neděle 19. 5. 2019 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 19. 5. 2019 16:00
TJ Sokol Černotín, spolek - SK Říkovice, z.s.
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Křenovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Horní Nětčice - FK Potštát, z.s.

26. kolo

Sobota 25. 5. 2019 16:30
FC Dukla Hranice - KMK Zubr Přerov, z.s.
Sobota 25. 5. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"
Neděle 26. 5. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B"
Neděle 26. 5. 2019 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Černotín, spolek
Neděle 26. 5. 2019 15:00
FK Potštát, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. Poznámka: / , Původní termín: 25.05.2019 17:00
Neděle 26. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. Poznámka: Hřiště: Polkovice, Původní termín: 26.05.2019 17:00
Neděle 26. 5. 2019 17:00
SK Říkovice, z.s. - Sokol Horní Nětčice

27. kolo

Sobota 1. 6. 2019 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - FK Potštát, z.s.
Sobota 1. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 14:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 15:00
Sportovní klub Bochoř z.s. - SK Říkovice, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 16:00
TJ Sokol Černotín, spolek - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Křenovice, z.s. - FC Dukla Hranice
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Horní Nětčice - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš

28. kolo

Sobota 8. 6. 2019 16:30
FC Dukla Hranice - TJ Sokol Černotín, spolek
Sobota 8. 6. 2019 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - SK Říkovice, z.s. Poznámka: , Původní termín: 09.06.2019 17:00
Sobota 8. 6. 2019 17:00
FK Potštát, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B"
Sobota 8. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše
Neděle 9. 6. 2019 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Sportovní klub Bochoř z.s.
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Sokol Horní Nětčice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.

29. kolo

Sobota 15. 6. 2019 16:30
Sportovní klub Bochoř z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" Poznámka: / , Původní termín: 16.06.2019 15:00
Sobota 15. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek
Sobota 15. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - SK Říkovice, z.s.
Sobota 15. 6. 2019 17:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Neděle 16. 6. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - FK Potštát, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 17:00
Sokol Křenovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 17:00
Sokol Horní Nětčice - FC Dukla Hranice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN