TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

SMOOS Okresní soutěž mužů sk. A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola3456721891011121314
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSK Říkovice, z.s.Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.FK Brodek u Přerova, z.s. "B"Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"Tělocvičná jednota Sokol VlkošTělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.Sokol Křenovice, z.s.TJ Sokol Polkovice, z.s.
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

3. kolo

Sobota 19. 8. 2017 16:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

Sobota 19. 8. 2017 16:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - SK Říkovice, z.s. 9:2 (5:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 20. 8. 2017 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 4:4 (1:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 20. 8. 2017 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Sokol Křenovice, z.s. 3:1 (0:0)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

4. kolo

Sobota 26. 8. 2017 16:30
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Sobota 26. 8. 2017 16:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

Sobota 26. 8. 2017 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 2:5 (0:3)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš.

Neděle 27. 8. 2017 16:30
Sokol Křenovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

5. kolo

Sobota 2. 9. 2017 16:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - TJ Sokol Polkovice, z.s. 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Sobota 2. 9. 2017 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Neděle 3. 9. 2017 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - SK Říkovice, z.s. 7:2 (3:0)

Rozhodčí: Grečmal Michal.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Němec Filip.

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 16:00
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s. 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Hruboš Nikola.

Sobota 9. 9. 2017 16:00
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 3:3 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Sobota 9. 9. 2017 16:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Frydrych Zdeněk.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - TJ Sokol Polkovice, z.s. 0:3 (0:3)

Rozhodčí: Odstrčil Martin.

Neděle 17. 9. 2017 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - SK Říkovice, z.s. 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Frydrych Zdeněk.

2. kolo

Sobota 23. 9. 2017 15:30
SK Říkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.

Rozhodčí: Němec Filip.

Sobota 23. 9. 2017 15:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš

Rozhodčí: Sečka Vojtěch.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"

Rozhodčí: Němec Filip.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"

Rozhodčí: Lecián Libor.

1. kolo

Sobota 30. 9. 2017 15:00
SK Říkovice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s.
Sobota 30. 9. 2017 15:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Sobota 30. 9. 2017 15:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.
Sobota 30. 9. 2017 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš

8. kolo

Sobota 7. 10. 2017 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Neděle 8. 10. 2017 15:00
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 8. 10. 2017 15:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"
Neděle 8. 10. 2017 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"

9. kolo

Sobota 14. 10. 2017 14:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Sokol Křenovice, z.s.
Sobota 14. 10. 2017 14:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - SK Říkovice, z.s.
Sobota 14. 10. 2017 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.
Neděle 15. 10. 2017 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Polkovice, z.s.

10. kolo

Sobota 21. 10. 2017 14:30
SK Říkovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"
Sobota 21. 10. 2017 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 22. 10. 2017 14:30
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"
Neděle 22. 10. 2017 14:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš

11. kolo

Sobota 28. 10. 2017 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - SK Říkovice, z.s.
Sobota 28. 10. 2017 14:30
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 29. 10. 2017 14:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s.
Neděle 29. 10. 2017 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Sokol Křenovice, z.s.

12. kolo

Sobota 7. 4. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"
Sobota 7. 4. 2018 15:30
SK Říkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Sobota 7. 4. 2018 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"
Neděle 8. 4. 2018 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.

13. kolo

Neděle 15. 4. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 15. 4. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"
Neděle 15. 4. 2018 16:00
Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s.
Neděle 15. 4. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - SK Říkovice, z.s.

14. kolo

Sobota 21. 4. 2018 16:00
FK Brodek u Přerova, z.s. "B" - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Sobota 21. 4. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.
Sobota 21. 4. 2018 16:00
SK Říkovice, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.
Sobota 21. 4. 2018 16:30
TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B"

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN