Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Všechny výsledky

JANKUSPORT - Okresní přebor mužů

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 4. 8. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Lecián Libor - Hausnerová Monika, Drtil Marek.

Sobota 4. 8. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Němec Filip - Vilímek Šimon, Hostaša Zdeněk.

Neděle 5. 8. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 5:3 (4:1)

Rozhodčí: Labaš Roman - Chuda Tomáš, Hostaša Zdeněk.

Neděle 5. 8. 2018 16:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s. 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Hruboš Nikola - Chuda Tomáš, Vilímek Šimon.

Neděle 5. 8. 2018 17:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - Sokol Prosenice, z.s. 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Votava Matěj - Pěcha Lukáš, Juráň Vítězslav.

Neděle 5. 8. 2018 17:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - SK Sokol Lobodice, z.s. 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Bartl Radek - Odstrčil Martin, Hausnerová Monika.

Neděle 5. 8. 2018 17:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 2:3 (0:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Matulík Radek - Vybíral Honza, Drtil Marek.

2. kolo

Sobota 11. 8. 2018 17:00
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Pěcha Lukáš, Hausnerová Monika.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
Sokol Prosenice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 6:3 (5:3)

Rozhodčí: Bartl Radek - Karabina Václav.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Chuda Tomáš.

Sobota 11. 8. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Grečmal Michal - Zaoral Vít.

Neděle 12. 8. 2018 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Pospíšil Pavel, Kundrát Ladislav.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Zavřel Josef, Odstrčil Martin.

Neděle 12. 8. 2018 17:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s. 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Vilímek Šimon.

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 4:2 (2:0)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Hostaša Zdeněk.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Sokol Prosenice, z.s. 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Vybíral Honza.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sport Club STARÁ VES, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 4:1 (0:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Vilímek Šimon, Řihošek Josef.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Němec Filip - Hausnerová Monika, Bartl Radek.

Neděle 19. 8. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Beran Jiří - Odstrčil Martin, Vilímek Šimon.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - TJ Sokol Domaželice, z.s. 5:2 (2:2)

Rozhodčí: Pěcha Lukáš - Chuda Tomáš, Leitkep Jan.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Vybíral Honza, Drtil Marek.

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 16:30
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - Sokol Prosenice, z.s. 6:1 (4:0)

Rozhodčí: Němec Filip - Odstrčil Martin, Hausnerová Monika.

Sobota 25. 8. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 2:3 (1:2) Pen: 3:5

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Řihošek Josef, Juráň Vítězslav.

Neděle 26. 8. 2018 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Oulehla Miloslav, Zavřel Josef.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 2:3 (1:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Votava Matěj - Grečmal Michal, Beran Jiří.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 2:6 (0:3)

Rozhodčí: Lecián Libor - Odstrčil Martin, Drtil Marek.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Zavřel Josef, Vybíral Honza.

Neděle 26. 8. 2018 16:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - Sport Club STARÁ VES, z.s. 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Pospíšil Pavel, Hausnerová Monika.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 16:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Hausnerová Monika, Chuda Tomáš.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Bartl Radek, Vybíral Honza.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s. 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Vrána Jiří, Menšík Jaroslav.

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Prosenice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 6:2 (3:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Řihošek Josef, Hostaša Zdeněk.

Sobota 1. 9. 2018 17:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Votava Matěj - Beran Jiří, Vilímek Šimon.

Neděle 2. 9. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Bartl Radek - Grečmal Michal, Vilímek Šimon.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - SK Sokol Lobodice, z.s. 7:1 (3:1)

Rozhodčí: Beran Jiří - Odstrčil Martin, Němec Filip.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 16:00
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 4:5 (0:4)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Drtil Marek, Vilímek Šimon.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Zavřel Josef - Pospíšil Pavel, Kozák Lukáš.

Sobota 8. 9. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Vrána Jiří, Vybíral Honza.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - Sokol Prosenice, z.s. 3:2 (1:2) Pen: 4:1

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Frais Jakub, Drtil Marek.

Neděle 9. 9. 2018 16:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Němec Filip - Odstrčil Martin, Škrobánek Hynek.

Neděle 9. 9. 2018 16:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 2:4 (0:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Navrátil Miroslav, Vilímek Šimon.

Neděle 9. 9. 2018 16:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 2:3 (2:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Pospíšil Michal, Karabina Václav.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Němec Filip - Grečmal Michal, Pospíšil Michal.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Řihošek Josef, Pěcha Lukáš.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sokol Prosenice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 2:6 (2:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Vrána Jiří, Toráč Mikuláš.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - TJ Sokol Domaželice, z.s. 7:2 (2:2)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Zaoral Vít, Juráň Vítězslav.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 2:3 (0:1) Pen: 6:7

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Lecián Libor, Vilímek Šimon.

Neděle 16. 9. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - Sport Club STARÁ VES, z.s. 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Chuda Tomáš, Vybíral Honza.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 9:1 (3:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Pumprla Tomáš, Hausnerová Monika.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 15:30
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s. 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Votava Matěj.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 0:9 (0:4)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Odstrčil Martin, Vrána Jiří.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sport Club STARÁ VES, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 3:2 (1:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Navrátil Miroslav, Řihošek Josef.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 3:2 (3:1)

Rozhodčí: Němec Filip - Vybíral Honza, Chuda Tomáš.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 3:1 (3:1)

Rozhodčí: Lecián Libor - Menšík Jaroslav, Drtil Marek.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Kulička Radek - Juráň Vítězslav, Škrobánek Hynek.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - Sokol Prosenice, z.s. 2:1 (1:0) Pen: 7:6

Rozhodčí: Bartl Radek - Odstrčil Martin, Toráč Mikuláš.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Votava Matěj - Oulehla Miloslav, Navrátil Miroslav.

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Sokol Prosenice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Hausnerová Monika, Vybíral Honza.

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - SK Sokol Lobodice, z.s. 12:1 (5:1)

Rozhodčí: Němec Filip - Chuda Tomáš, Vilímek Šimon.

Neděle 30. 9. 2018 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Kundrát Ladislav, Zavřel Josef.

Neděle 30. 9. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Matulík Radek, Navrátil Miroslav.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 9:0 (6:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Řihošek Josef, Drtil Marek.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s. 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Pospíšil Pavel - Vrána Jiří.

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 15:00
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Šerý Patrik - Navrátil Miroslav, Chuda Tomáš.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Vybíral Honza, Toráč Mikuláš.

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 3:5 (1:5)

Rozhodčí: Votava Matěj - Vilímek Šimon.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 6:1 (4:0)

Rozhodčí: Němec Filip - Odstrčil Martin, Matulík Radek.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s. 0:3 (K)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Votava Matěj.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - Sokol Prosenice, z.s. 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Škrobánek Hynek, Juráň Vítězslav.

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Lecián Libor - Navrátil Miroslav, Vilímek Šimon.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Vrána Jiří, Řihošek Josef.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sokol Prosenice, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s. 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Odstrčil Martin, Zavřel Josef.

Neděle 14. 10. 2018 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 0:7 (0:2)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Chuda Tomáš, Toráč Mikuláš.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - SK Sokol Lobodice, z.s. 10:1 (3:0)

Rozhodčí: Votava Matěj - Menšík Jaroslav, Vybíral Honza.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 3:7 (1:4)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Řihošek Josef, Hausnerová Monika.

Pátek 26. 10. 2018 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Menšík Jaroslav, Juráň Vítězslav.

12. kolo

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sport Club STARÁ VES, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 5:3 (4:3)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Vrána Jiří, Hausnerová Monika.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Sokol Prosenice, z.s. 0:1 (0:0) Pen: 5:6

Rozhodčí: Votava Matěj - Pospíšil Pavel, Pospíšil Kamil.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 3:4 (1:1)

Rozhodčí: Zavřel Josef - Škrobánek Hynek, Juráň Vítězslav.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Karabina Václav.

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 5:2 (3:2)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - TJ Sokol Domaželice, z.s. 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Pumprla Tomáš, Votava Matěj.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Bartl Radek, Hausnerová Monika.

13. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 2:1 (0:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Grečmal Michal - Řihošek Josef.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 6:3 (2:1)

Rozhodčí: Lecián Libor - Navrátil Miroslav, Vybíral Honza.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Sokol Prosenice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 2:6 (1:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Vrána Jiří, Toráč Mikuláš.

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Bartl Radek - Juráň Vítězslav, Kozák Lukáš.

Neděle 28. 10. 2018 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s. 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Hausnerová Monika, Toráč Mikuláš.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 6:1 (1:0)

Rozhodčí: Němec Filip - Juráň Vítězslav, Vilímek Šimon.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 5:4 (2:2) Pen: 4:3

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Odstrčil Martin, Vrána Jiří.

14. kolo

Sobota 3. 11. 2018 14:00
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 4:5 (2:4)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - Sport Club STARÁ VES, z.s. 6:2 (2:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Kozák Lukáš.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 3:2 (1:0)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Toráč Mikuláš.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Prosenice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Vybíral Honza.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Bartl Radek - Vrána Jiří, Hausnerová Monika.

Neděle 4. 11. 2018 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Řihošek Josef, Vilímek Šimon.

Neděle 4. 11. 2018 14:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Votava Matěj - Navrátil Miroslav, Menšík Jaroslav.

16. kolo

Sobota 30. 3. 2019 15:00
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Lecián Libor - Řihošek Josef, Drtil Marek.

Sobota 30. 3. 2019 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s. 2:3 (0:2) Pen: 1:3

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Karabina Václav, Kozák Lukáš.

Sobota 30. 3. 2019 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Škrobánek Hynek.

Sobota 30. 3. 2019 15:00
Sokol Prosenice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 1:6 (0:2)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Vybíral Honza.

Neděle 31. 3. 2019 15:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Němec Filip - Votava Matěj, Chuda Tomáš.

Neděle 31. 3. 2019 15:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 2:3 (0:2)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Pumprla Tomáš, Vybíral Honza.

Neděle 31. 3. 2019 15:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Menšík Jaroslav, Vilímek Šimon.

17. kolo

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Sokol Prosenice, z.s. - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Karabina Václav, Bartl Radek.

Sobota 6. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Vrána Jiří, Umrian Martin.

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s. 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Navrátil Miroslav, Kozák Lukáš.

Sobota 6. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 2:1 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Votava Matěj - Řihošek Josef, Vybíral Honza.

Sobota 6. 4. 2019 15:30
Sport Club STARÁ VES, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 3:2 (1:0) Pen: 4:1

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Hausnerová Monika.

Neděle 7. 4. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - SK Sokol Lobodice, z.s. 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Toráč Mikuláš, Drtil Marek.

Neděle 7. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Bartl Radek - Němec Filip, Chuda Tomáš.

18. kolo

Sobota 13. 4. 2019 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Vybíral Honza, Vilímek Šimon.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s. 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Němec Filip - Bartl Radek, Umrian Martin.

Sobota 13. 4. 2019 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - Sokol Prosenice, z.s. 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Votava Matěj - Chuda Tomáš, Kozák Lukáš.

Neděle 14. 4. 2019 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 2:4 (2:0)

Rozhodčí: Bartl Radek - Chuda Tomáš, Votava Matěj.

Neděle 14. 4. 2019 15:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Štětka Zdeněk, Hausnerová Monika.

Neděle 14. 4. 2019 15:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 0:8 (0:3)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Odstrčil Martin, Navrátil Miroslav.

Neděle 14. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 5:1 (4:0)

Rozhodčí: Labaš Roman - Chuda Tomáš, Bartl Radek.

19. kolo

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 1:0 (0:0) Pen: 4:1

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Kozák Lukáš.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sokol Prosenice, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s. 0:3 (0:2)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Chuda Tomáš, Toráč Mikuláš.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Řihošek Josef, Umrian Martin.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Vrána Jiří.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s. 4:0 (4:0)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Vybíral Honza, Hausnerová Monika.

Neděle 21. 4. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Zaoral Vít, Bartl Radek.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 6:1 (2:0)

Rozhodčí: Vybíral Honza - Menšík Jaroslav, Řihošek Josef.

20. kolo

Sobota 27. 4. 2019 16:00
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 3:4 (1:2) Pen: 3:4

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Vrána Jiří, Toráč Mikuláš.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Řihošek Josef, Umrian Martin.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Vybíral Honza, Hausnerová Monika.

Neděle 28. 4. 2019 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 0:5 (0:1)

Rozhodčí: Němec Filip - Navrátil Miroslav, Umrian Martin.

Neděle 28. 4. 2019 16:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 2:3 (0:1)

Rozhodčí: Votava Matěj - Menšík Jaroslav, Řihošek Josef.

Neděle 28. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - Sokol Prosenice, z.s. 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Lecián Libor - Vybíral Honza, Kozák Lukáš.

Neděle 28. 4. 2019 16:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Pospíšil Kamil, Juráň Vítězslav.

21. kolo

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 3:6 (1:1)

Rozhodčí: Bartl Radek - Pospíšil Kamil, Hausnerová Monika.

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Sokol Prosenice, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Němec Filip - Chuda Tomáš, Vilímek Šimon.

Sobota 4. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Zavřel Josef, Řihošek Josef.

Sobota 4. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Votava Matěj - Vrána Jiří, Toráč Mikuláš.

Neděle 5. 5. 2019 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek - Kundrát Ladislav, Menšík Jaroslav.

Neděle 5. 5. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 7:1 (3:0)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Vilímek Šimon, Kozák Lukáš.

Neděle 5. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - Sport Club STARÁ VES, z.s. 5:1 (2:1)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Pumprla Tomáš, Drtil Marek.

22. kolo

Sobota 11. 5. 2019 16:30
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 1:0 (0:0) Pen: 3:2

Rozhodčí: Votava Matěj - Bartl Radek, Drtil Marek.

Sobota 11. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 1:2 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Vybíral Honza, Umrian Martin.

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Sport Club STARÁ VES, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Němec Filip - Juráň Vítězslav, Odstrčil Martin.

Sobota 11. 5. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Sokol Prosenice, z.s. 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Navrátil Miroslav, Vrána Jiří.

Neděle 12. 5. 2019 16:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 1:5 (0:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Vilímek Šimon, Kozák Lukáš.

Neděle 12. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - TJ Sokol Domaželice, z.s. 7:1 (2:0)

Rozhodčí: Vybíral Honza - Pospíšil Kamil, Umrian Martin.

Neděle 12. 5. 2019 16:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Karabina Václav, Chuda Tomáš.

23. kolo

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 5:2 (3:0)

Rozhodčí: Votava Matěj - Umrian Martin.

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Sokol Prosenice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Vybíral Honza, Kozák Lukáš.

Sobota 18. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s. 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Karabina Václav.

Sobota 18. 5. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Vrána Jiří.

Neděle 19. 5. 2019 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s. 4:1 (1:0)

Rozhodčí: Toráč Mikuláš - Oulehla Miloslav.

Neděle 19. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 7:2 (2:1)

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Menšík Jaroslav.

Neděle 19. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 2:3 (2:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Němec Filip.

24. kolo

Sobota 25. 5. 2019 15:00
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" Poznámka: / , Původní termín: 25.05.2019 17:00
Sobota 25. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Sobota 25. 5. 2019 17:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - Sokol Prosenice, z.s.
Sobota 25. 5. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 26. 5. 2019 17:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička
Neděle 26. 5. 2019 17:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A"

25. kolo

Sobota 1. 6. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - Sport Club STARÁ VES, z.s.
Sobota 1. 6. 2019 17:00
Sokol Prosenice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Sobota 1. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B"
Sobota 1. 6. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B"
Neděle 2. 6. 2019 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B"
Neděle 2. 6. 2019 17:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s.
Neděle 2. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.

26. kolo

Sobota 8. 6. 2019 10:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s. Poznámka: / Hřiště: Stará Ves, Původní termín: 08.06.2019 17:00
Sobota 8. 6. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s.
Sobota 8. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička
Sobota 8. 6. 2019 17:00
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - Sokol Prosenice, z.s.
Neděle 9. 6. 2019 17:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A"
Neděle 9. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.

15. kolo

Pátek 14. 6. 2019 17:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - TJ Sokol Domaželice, z.s. Poznámka: , Původní termín: 16.06.2019 10:00
Sobota 15. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A"
Sobota 15. 6. 2019 17:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s.
Sobota 15. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - FK Býškovice - Horní Újezd, z.s.
Sobota 15. 6. 2019 17:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Sokol Prosenice, z.s.
Neděle 16. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Skalička
Neděle 16. 6. 2019 17:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN