Všechny výsledky

JANKUSPORT - Okresní přebor mužů

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Pátek 7. 8. 2020 18:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s.

Rozhodčí: Labaš Roman - Vybíral Honza, Bartl Radek.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
TATRAN Všechovice, z.s. "B" - TJ Sokol Skalička, z.s.

Rozhodčí: Lecián Libor - Menšík Jaroslav, Kozák Lukáš.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
Sokol Prosenice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Panák Vít.

Neděle 9. 8. 2020 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Drtil Marek, Vilímek Šimon.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Řihošek Josef, Valášek Josef.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
FK Potštát, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 08.08.2020 17:00

Rozhodčí: Grečmal Michal - Vybíral Honza, Kozák Lukáš.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Bartl Radek, Panák Vít.

2. kolo

Sobota 15. 8. 2020 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - Sokol Prosenice, z.s.
Sobota 15. 8. 2020 16:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B"
Sobota 15. 8. 2020 16:30
Sport Club STARÁ VES, z.s. - Sokol Horní Nětčice
Sobota 15. 8. 2020 16:30
TJ Sokol Skalička, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s.
Sobota 15. 8. 2020 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TATRAN Všechovice, z.s. "B"
Sobota 15. 8. 2020 16:30
FK Potštát, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B"
Neděle 16. 8. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.

3. kolo

Sobota 22. 8. 2020 16:30
TATRAN Všechovice, z.s. "B" - FK Potštát, z.s.
Sobota 22. 8. 2020 16:30
Sokol Prosenice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 23. 8. 2020 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 23. 8. 2020 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - Sport Club STARÁ VES, z.s.
Neděle 23. 8. 2020 15:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 23. 8. 2020 16:30
Sokol Horní Nětčice - TJ Sokol Skalička, z.s.
Neděle 23. 8. 2020 16:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 16:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Sobota 29. 8. 2020 16:30
Sport Club STARÁ VES, z.s. - Sokol Prosenice, z.s.
Sobota 29. 8. 2020 16:30
TJ Sokol Skalička, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B"
Sobota 29. 8. 2020 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Sokol Horní Nětčice
Sobota 29. 8. 2020 16:30
FK Potštát, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s.
Neděle 30. 8. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 30. 8. 2020 16:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" - TATRAN Všechovice, z.s. "B"

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 14:00
TATRAN Všechovice, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Sobota 5. 9. 2020 16:00
Sokol Prosenice, z.s. - TJ Sokol Skalička, z.s.
Sobota 5. 9. 2020 16:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 6. 9. 2020 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 6. 9. 2020 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B"
Neděle 6. 9. 2020 15:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s.
Neděle 6. 9. 2020 16:00
Sokol Horní Nětčice - FK Potštát, z.s.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 16:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Sobota 12. 9. 2020 16:00
TJ Sokol Skalička, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Sobota 12. 9. 2020 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Sokol Prosenice, z.s.
Sobota 12. 9. 2020 16:00
FK Potštát, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B"
Sobota 12. 9. 2020 16:00
TATRAN Všechovice, z.s. "B" - TJ Sokol Domaželice, z.s.
Neděle 13. 9. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 13. 9. 2020 16:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" - Sokol Horní Nětčice

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 15:30
Sokol Prosenice, z.s. - FK Potštát, z.s.
Sobota 19. 9. 2020 15:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Skalička, z.s.
Sobota 19. 9. 2020 15:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s.
Neděle 20. 9. 2020 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 20. 9. 2020 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B"
Neděle 20. 9. 2020 15:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 20. 9. 2020 15:30
Sokol Horní Nětčice - TATRAN Všechovice, z.s. "B"

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 15:30
TATRAN Všechovice, z.s. "B" - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B"
Sobota 26. 9. 2020 15:30
TJ Sokol Skalička, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Sobota 26. 9. 2020 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Sobota 26. 9. 2020 15:30
FK Potštát, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 27. 9. 2020 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - Sokol Horní Nětčice
Neděle 27. 9. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s.
Neděle 27. 9. 2020 15:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" - Sokol Prosenice, z.s.

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 15:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - FK Potštát, z.s.
Sobota 3. 10. 2020 15:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - TJ Sokol Skalička, z.s.
Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sokol Prosenice, z.s. - TATRAN Všechovice, z.s. "B"
Neděle 4. 10. 2020 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - TJ Sokol Domaželice, z.s.
Neděle 4. 10. 2020 15:00
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 4. 10. 2020 15:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B"

10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s.
Sobota 10. 10. 2020 15:00
FK Potštát, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Sobota 10. 10. 2020 15:00
TATRAN Všechovice, z.s. "B" - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 11. 10. 2020 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - Sokol Prosenice, z.s.
Neděle 11. 10. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Skalička, z.s.
Neděle 11. 10. 2020 15:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 11. 10. 2020 15:00
Sokol Horní Nětčice - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B"

11. kolo

Sobota 17. 10. 2020 14:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - TATRAN Všechovice, z.s. "B"
Sobota 17. 10. 2020 14:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B"
Sobota 17. 10. 2020 14:30
Sport Club STARÁ VES, z.s. - FK Potštát, z.s.
Sobota 17. 10. 2020 14:30
TJ Sokol Skalička, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Sobota 17. 10. 2020 14:30
Sokol Prosenice, z.s. - Sokol Horní Nětčice
Neděle 18. 10. 2020 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Neděle 18. 10. 2020 15:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s.

12. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:30
FK Potštát, z.s. - TJ Sokol Skalička, z.s.
Sobota 24. 10. 2020 14:30
TATRAN Všechovice, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Neděle 25. 10. 2020 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 25. 10. 2020 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - Sokol Prosenice, z.s.
Neděle 25. 10. 2020 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Sokol Horní Nětčice - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 25. 10. 2020 14:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" - Sport Club STARÁ VES, z.s.

13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 14:00
Sokol Prosenice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Sobota 31. 10. 2020 14:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - Sokol Horní Nětčice
Sobota 31. 10. 2020 14:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s.
Sobota 31. 10. 2020 14:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - TATRAN Všechovice, z.s. "B"
Sobota 31. 10. 2020 14:00
TJ Sokol Skalička, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B"
Sobota 31. 10. 2020 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - FK Potštát, z.s.
Neděle 1. 11. 2020 15:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B"

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN