Úvodní strana

 

 

Fotbalový kemp OFS Přerov

Milí kluci a rodiče,

rád bych Vás pozval na již 7. ročník Fotbalového kempu OFS Přerov. Fotbalový kemp si během předchozích  ročníků získal velmi slušné jméno a rok od roku neustále přibývá jeho příznivců. Jako tradičně se i letos bude kemp konat opět v krásném  prostředí Hostýnských vrchů – na Rusavě a to v termínu 12. července – 17. července 2020.

Kemp bude opět pojat především jako fotbalové soustředění, doplněné o spoustu zábavy, soutěží a také trochu školních povinností. Po fotbalové stránce se o kluky budou starat kvalifikovaní trenéři, ve volném čase se jim pak budou věnovat členové realizačního týmu, kteří se s mladými fotbalisty budou učit anglicky, budou pro ně vymýšlet různé volnočasové aktivity a jiné.

Na kluky čeká celá řada akcí jako turnaj ve fotbale, florbale a nohejbale, různé dovednostní soutěže, návštěva aquaparku, návštěva Hostýnských vrchů a mnoho dalších aktivit.

Pro fotbalový kemp bude i v letošním ročníku na internetových stránkách okresního fotbalového svazu vytvořen modul, kde budou veškeré informace ohledně kempu, bude veden kempový deník, kde budou zveřejňovány informace z každého dne včetně fotografií.

 

                                                                                             Mgr. Páral Roman - předseda OFS Přerov

 

 

 

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN