Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Trenérské složení

Trenéři (17. červenec – 22. červenec)

 

Pavel Pumprla

(21. 5. 1960)

 

 

Pavel Pumprla - předseda komise mládeže OFS Přerov a hlavní organizátor letního fotbalového kempu. Bývalý hráč Přerova a Hranic. Jako trenér prošel mládežnickými družstvy SK Hranice, v mužské kategorii trénoval např. D. Hranice, Val. Meziříčí, 1. Valašský FC, Bystřici p. H., Bělotín. V současné době působí jako šéftrenér mládeže ve Všechovicích.

 

 

Petr Caletka

(4. 4. 1966)

 

 

Petr Caletka - člen KM OFS Přerov, střídavě působí jako trenér výběrů OFS "U11" a "U12. Bývalý aktivní hráč. Momentálně působí jako trenér mládeže v  FC Želatovice u dorostu a  u starších žáků.

 

Roman Hroch

(14. 7. 1975)

 

 

 

 

 

Roman Hroch - člen KM OFS Přerov, střídavě působí jako trenér výběrů OFS "U11" a "U12. Bývalý aktivní hráč. Momentálně působí jako trenér mládeže v ústí u Hranic u dorostu a  u starších žáků.

Kyasová Jarmila

(11. 12.1974)

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarmila Kyasová -Vystudovala  střední pedagogickou školu v Přerově a v současnosti pracuje jako učitelka MŠ v Ivani. Ve svém volném čase se věnuje sportovnímu kroužku v Ivani a fotbalovým mužstvům benjamínci roč. 2007 a ml. a starší přípravka Tovačov 2003 a ml. Má velmi dobré zkušenosti z vlastních táborů pro děti s volnočasovými aktivitami. V letošním roce završila studium trenérské licence UEFA ,,B“, působí u týmu OFS Přerov U11.

 

Realizační tým (17. červenec – 22. červenec) 

 

Spolu s trenéry budou na kempu po celou dobu jeho trvání působit ještě další členové realizačního týmu:

 

Jarmila Kyasová

 

Vystudovala  střední pedagogickou školu v Přerově a v současnosti pracuje jako učitelka MŠ v Ivani. Ve svém volném čase se věnuje sportovnímu kroužku v Ivani a fotbalovým mužstvům benjamínci roč. 2007 a ml. a starší přípravka Tovačov 2003 a ml. Má velmi dobré zkušenosti z vlastních táborů pro děti s volnočasovými aktivitami. V letošním roce završila studium trenérské licence UEFA ,,B“, působí u týmu OFS Přerov U11.

 

Kyasová Martina

 

21 let, absolventka Gymnázia v Kojetíně, má dobré zkušenosti s pořádáním letních aktivit pro děti a mládež v Tovačově, přátelská, organizátorka.

 

Kyasová Kateřina

 

18 let, studentka Gymnázia Jakuba Škody v Přerově, také spolupracuje na letních činnostech a aktivitách pro děti a mládež v Tovačově, ve volném čase hraje fotbal v hanácké lize žen, je sportovně založená (volejbal, florbal, běh)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN