Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Aktuální výsledky

LEŽÁKOVA autoškola Okresní přebor ml. žáci

Odehrané zápasy

7. kolo

Neděle 16. 9. 2018 13:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Řihošek Josef.

Neděle 16. 9. 2018 10:30
FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. 7:1 (2:0)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav.

Neděle 16. 9. 2018 10:30
TJ Sokol Lazníky, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. 0:8 (0:4)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Sobota 15. 9. 2018 13:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. - FC Beňov, z.s. 4:1 (3:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Sobota 15. 9. 2018 12:30
TJ Sokol Újezdec z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Kozák Lukáš.

Sobota 15. 9. 2018 09:00
SD Všechovice/Ústí, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. 3:2 (0:1)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

5. kolo

Čtvrtek 13. 9. 2018 17:00
TJ Sokol Bělotín, z. s. - SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s. 4 4 0 0 56:2 12 0 0
2. SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. 5 4 0 1 35:10 12 0 0
3. TJ Sokol Bělotín, z. s. 5 4 0 1 18:5 12 0 0
4. Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s. 5 3 0 2 23:12 9 0 0
5. KMK Zubr Přerov, z.s. 5 3 0 2 15:12 9 0 0
6. FC Beňov, z.s. 5 2 1 2 14:16 7 0 0
7. FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 4 2 0 2 25:5 6 0 0
8. TJ Sokol Újezdec z.s. 4 2 0 2 16:13 6 0 0
9. TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 4 2 0 2 12:12 6 0 0
10. SD Všechovice/Ústí, z.s. 3 1 1 1 7:9 4 0 0
11. Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 4 1 0 3 8:25 3 0 0
12. TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. 5 0 0 5 3:50 0 0 0
13. TJ Sokol Lazníky, z.s. 5 0 0 5 0:61 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

2. kolo

Středa 19. 9. 2018 17:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.

Rozhodčí: Chuda Tomáš.

Středa 19. 9. 2018 17:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - TJ Sokol Újezdec z.s.

Rozhodčí: Karabina Václav.

Středa 19. 9. 2018 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.

Rozhodčí: Pospíšil Kamil.

Středa 19. 9. 2018 17:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Středa 19. 9. 2018 17:00
SK/TJ Sokol Lobodice-Tovačov, z.s. - Fotbalový klub Slavoj Kojetín z.s.

Rozhodčí: Navrátil Miroslav.

Středa 19. 9. 2018 17:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FC Beňov, z.s.

Rozhodčí: Pěcha Lukáš.

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 09:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB KOZLOVICE, z.s.
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN