Aktuální výsledky

LEŽÁKOVA autoškola Okresní přebor ml. žáci

Odehrané zápasy

13. kolo

Neděle 27. 10. 2019 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 3:2 (3:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Neděle 27. 10. 2019 10:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s. 2:4 (1:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Sobota 26. 10. 2019 13:30
SK Radslavice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 18:2 (11:1)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Sobota 26. 10. 2019 11:30
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. 14:1 (6:1)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

Pátek 25. 10. 2019 16:30
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Škrobánek Hynek.

Středa 23. 10. 2019 16:30
FC Beňov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 0:8 (0:3)

Rozhodčí: Vybíral Honza.

11. kolo

Středa 23. 10. 2019 16:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. 0:7 (0:6)

Rozhodčí: Karabina Václav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Fotbalový klub Chropyně, z.s. 13 13 0 0 124:17 39 0 0
2. FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 13 12 0 1 105:30 36 0 0
3. FK Troubky, z.s. 13 10 1 2 113:24 31 0 0
4. SK Radslavice, z.s. 13 9 0 4 78:36 27 0 0
5. TJ SOKOL Opatovice, z.s. 13 7 0 6 64:38 21 0 0
6. TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 13 7 0 6 53:46 21 0 0
7. Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. 13 6 1 6 70:32 19 0 0
8. Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 13 6 1 6 51:42 19 0 0
9. FC Beňov, z.s. 13 6 0 7 63:79 18 0 0
10. SD Všechovice/Ústí, z.s. 13 5 1 7 38:57 16 0 0
11. Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 13 4 0 9 38:79 12 0 0
12. TJ Sokol Bělotín, z. s. 13 3 0 10 55:110 9 0 0
13. Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. 13 1 0 12 16:193 3 0 0
14. TJ Sokol Lazníky, z.s. 13 0 0 13 13:98 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

16. kolo

Sobota 28. 3. 2020 13:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s.
Neděle 29. 3. 2020 10:00
TJ Sokol Lazníky, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 29. 3. 2020 11:30
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Újezd, z.s. - SD Všechovice/Ústí, z.s.
Neděle 29. 3. 2020 15:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. - Fotbalový klub Chropyně, z.s.
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Neděle 29. 3. 2020 15:00
FK Troubky, z.s. - SK Radslavice, z.s.
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - FC Beňov, z.s.
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN