Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Aktuální výsledky

MAX SERVIS Okresní soutěž mužů

Odehrané zápasy

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" - Sportovní klub Bochoř z.s.

Rozhodčí: Bartl Radek.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
FK Potštát, z.s. - Sokol Křenovice, z.s.

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - FC Dukla Hranice

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

7. kolo

Neděle 16. 9. 2018 15:30
SK Říkovice, z.s. - TJ Sokol Polkovice, z.s. 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Lecián Libor.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Černotín, spolek - Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 1:2 (1:1) Pen: 1:3

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 1:4 (0:3)

Rozhodčí: Oulehla Miloslav.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Horní Nětčice - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Bartl Radek - Menšík Jaroslav, Vybíral Honza.

Neděle 16. 9. 2018 12:30
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 5:2 (1:1)

Rozhodčí: Navrátil Miroslav - Vrána Jiří.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Horní Nětčice 6 5 0 1 26:8 15 0 0
2. Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 7 5 0 2 17:11 15 0 0
3. FC Dukla Hranice 7 5 0 2 23:23 14 1 0
4. Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. 6 4 0 2 22:9 13 0 1
5. FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 6 4 0 2 23:9 12 0 0
6. TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s."B" 6 4 0 2 23:12 12 0 0
7. Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. "B" 7 4 0 3 15:18 12 0 0
8. Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše 6 4 0 2 11:11 11 1 0
9. FK Potštát, z.s. 6 3 0 3 20:13 9 0 0
10. Sportovní klub Bochoř z.s. 6 3 0 3 14:12 9 0 0
11. Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. 7 3 0 4 18:22 9 0 0
12. TJ Sokol Polkovice, z.s. 7 2 0 5 10:21 6 0 0
13. TJ Sokol Černotín, spolek 7 1 0 6 10:21 5 0 2
14. SK Říkovice, z.s. 7 1 0 6 7:24 3 0 0
15. Sokol Křenovice, z.s. 7 1 0 6 6:31 2 1 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

8. kolo

Neděle 23. 9. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Sokol Horní Nětčice

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Řihošek Josef.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek

Rozhodčí: Hausnerová Monika - Votava Matěj, Chuda Tomáš.

Neděle 23. 9. 2018 15:00
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - TJ Sokol Polkovice, z.s.

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Vybíral Honza, Vilímek Šimon.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
SK Říkovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 23. 9. 2018 15:30
Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B"

Rozhodčí: Němec Filip - Chuda Tomáš, Hausnerová Monika.

15. kolo

Pátek 28. 9. 2018 15:30
Sokol Křenovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.

Rozhodčí: Hruboš Nikola - Navrátil Miroslav, Vrána Jiří.

Pátek 28. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Černotín, spolek - KMK Zubr Přerov, z.s.
Pátek 28. 9. 2018 15:30
Sokol Horní Nětčice - TJ Sokol Polkovice, z.s.

Rozhodčí: Němec Filip - Juráň Vítězslav, Pěcha Lukáš.

Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN