Aktuální výsledky

JANKUSPORT - Okresní přebor mužů

Odehrané zápasy

3. kolo

Neděle 18. 8. 2019 16:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" - TJ Sokol Skalička, z.s. 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Lecián Libor - Karabina Václav.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - FK Potštát, z.s. 6:1 (2:0)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav - Řihošek Josef, Vilímek Šimon.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - Sokol Horní Nětčice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Vybíral Honza, Kozák Lukáš.

Neděle 18. 8. 2019 15:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s. 1:2 (1:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Navrátil Miroslav, Bartl Radek.

Neděle 18. 8. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 7:2 (6:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Bartl Radek, Řihošek Josef.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol Prosenice, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s. 3:4 (1:3) Pen: 5:6

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Odstrčil Martin, Vybíral Honza.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TATRAN Všechovice, z.s. "B" 0:10 (0:7)

Rozhodčí: Bartl Radek - Menšík Jaroslav, Vilímek Šimon.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TATRAN Všechovice, z.s. "B" 3 3 0 0 20:1 9 0 0
2. TJ Sokol Domaželice, z.s. 3 3 0 0 12:3 8 1 0
3. Sport Club STARÁ VES, z.s. 3 3 0 0 7:2 8 1 0
4. TJ Sokol Skalička, z.s. 3 3 0 0 9:5 8 1 0
5. Sokol Horní Nětčice 3 2 0 1 7:7 6 0 0
6. TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. 3 2 0 1 6:6 6 0 0
7. TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 3 2 0 1 10:7 5 1 0
8. FK Potštát, z.s. 3 1 0 2 9:9 4 0 1
9. TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 3 1 0 2 8:8 3 0 0
10. Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 3 1 0 2 7:10 3 0 0
11. TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 3 0 0 3 4:6 2 0 2
12. Sokol Prosenice, z.s. 3 0 0 3 6:12 1 0 1
13. FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" 3 0 0 3 3:15 0 0 0
14. Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 3 0 0 3 0:17 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
TJ Sokol Skalička, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s.
Sobota 24. 8. 2019 16:30
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Sobota 24. 8. 2019 16:30
TATRAN Všechovice, z.s. "B" - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B"
Sobota 24. 8. 2019 16:30
FK Potštát, z.s. - Sokol Prosenice, z.s.
Neděle 25. 8. 2019 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B"
Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol Horní Nětčice - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s.
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN