Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Aktuální výsledky

JANKUSPORT - Okresní přebor mužů

Odehrané zápasy

14. kolo

Neděle 4. 11. 2018 14:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Votava Matěj - Navrátil Miroslav, Menšík Jaroslav.

Neděle 4. 11. 2018 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Lecián Libor - Řihošek Josef, Vilímek Šimon.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 4:5 (2:4)

Rozhodčí: Juráň Vítězslav.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - Sport Club STARÁ VES, z.s. 6:2 (2:1)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Kozák Lukáš.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 3:2 (1:0)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Toráč Mikuláš.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Bartl Radek - Vrána Jiří, Hausnerová Monika.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Prosenice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Chuda Tomáš - Vybíral Honza.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s. 14 13 0 1 52:15 38 1 0
2. TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 14 10 0 4 50:22 30 1 1
3. Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 14 9 0 5 42:36 28 0 1
4. FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 14 8 0 6 35:36 25 0 1
5. FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 14 8 0 6 43:26 24 1 1
6. TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 14 8 0 6 51:32 23 1 0
7. Tělovýchovná jednota Sokol Skalička 14 7 0 7 49:40 22 0 1
8. TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 14 7 0 7 43:32 20 1 0
9. TJ Sokol Domaželice, z.s. 14 7 0 7 25:40 20 1 0
10. Sport Club STARÁ VES, z.s. 14 6 0 8 27:30 19 0 1
11. Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 14 5 0 9 19:34 14 1 0
12. Sokol Prosenice, z.s. 14 4 0 10 26:45 13 1 2
13. SK Sokol Lobodice, z.s. 14 4 0 10 17:65 10 2 0
14. TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 14 2 0 12 12:38 8 0 2
Tabulky

Nejbližší zápasy

16. kolo

Sobota 30. 3. 2019 15:30
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B"
Sobota 30. 3. 2019 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s.
Sobota 30. 3. 2019 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Sobota 30. 3. 2019 15:30
Sokol Prosenice, z.s. - TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
Neděle 31. 3. 2019 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B"
Neděle 31. 3. 2019 15:30
SK Sokol Lobodice, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 31. 3. 2019 15:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B"
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN