Aktuální výsledky

JANKUSPORT - Okresní přebor mužů

Odehrané zápasy

11. kolo

Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Horní Nětčice - TJ Sokol Domaželice, z.s. 6:1 (1:0)

Rozhodčí: Zaoral Vít - Kulička Radek, Gardián Filip.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - Sokol Prosenice, z.s. 2:3 (2:1) Pen: 1:3

Rozhodčí: Oulehla Miloslav - Navrátil Miroslav, Vrána Jiří.

Neděle 13. 10. 2019 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. 0:6 (0:2)

Rozhodčí: Pospíšil Kamil - Kozák Lukáš, Vilímek Šimon.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš - Chuda Tomáš, Vrána Jiří.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" 4:1 (3:1)

Rozhodčí: Lecián Libor - Řihošek Josef, Kozák Lukáš.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
TATRAN Všechovice, z.s. "B" - FK Potštát, z.s.

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Drtil Marek, Vilímek Šimon.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ Sokol Skalička, z.s. 3:5 (1:2)

Rozhodčí: Zaoral Vít - Umrian Martin, Vybíral Honza.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Horní Nětčice 11 9 0 2 52:13 29 0 2
2. TJ Sokol Domaželice, z.s. 11 10 0 1 44:22 29 1 0
3. TATRAN Všechovice, z.s. "B" 10 9 0 1 43:9 25 2 0
4. TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. 11 8 0 3 42:15 24 0 0
5. TJ Sokol Skalička, z.s. 11 8 0 3 30:31 23 1 0
6. TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" 11 7 0 4 34:24 21 0 0
7. FK Potštát, z.s. 10 5 0 5 37:20 17 0 2
8. TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 11 5 0 6 29:31 15 1 1
9. Sport Club STARÁ VES, z.s. 11 6 0 5 19:25 15 3 0
10. Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s. 11 4 0 7 23:54 12 0 0
11. Sokol Prosenice, z.s. 11 3 0 8 28:37 9 1 1
12. TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 11 1 0 10 15:28 5 1 3
13. FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" 11 1 0 10 14:42 4 0 1
14. Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 11 0 0 11 9:68 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
TJ Sokol Skalička, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s. Poznámka: / , Původní termín: 19.10.2019 16:30
Sobota 19. 10. 2019 14:30
FK Potštát, z.s. - Sokol Horní Nětčice
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Prosenice, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s.
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B"
Neděle 20. 10. 2019 14:30
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
Neděle 20. 10. 2019 14:30
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s."B" - TATRAN Všechovice, z.s. "B"
Neděle 20. 10. 2019 14:30
TJ Sokol Bělotín, z. s. "B" - Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN