Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Aktuální výsledky

JANKUSPORT - Okresní přebor mužů

Odehrané zápasy

17. kolo

Neděle 15. 4. 2018 16:00
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" - Sportovní klub Bochoř z.s. 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Vybíral Honza.

Neděle 15. 4. 2018 16:00
SK Sokol Lobodice, z.s. - Sport Club STARÁ VES, z.s. 5:2 (3:0)

Rozhodčí: Odstrčil Martin - Votava Matěj, Řihošek Josef.

Neděle 15. 4. 2018 16:00
Tj Sokol Bělotín, z.s. "B" - TJ Sokol Jezernice z.s. 1:1 (0:1)

Rozhodčí: Němec Filip - Sečka Vojtěch, Juráň Vítězslav.

Neděle 15. 4. 2018 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 1:1 (1:1)

Rozhodčí: Beran Jiří - Chuda Tomáš, Hostaša Zdeněk.

Sobota 14. 4. 2018 16:00
Sokol Prosenice, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 6:0 (6:0)

Rozhodčí: Votava Matěj - Chuda Tomáš, Drtil Marek.

Sobota 14. 4. 2018 16:00
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav - Pěcha Lukáš, Juráň Vítězslav.

Sobota 14. 4. 2018 16:00
KMK Zubr Přerov, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Bartl Radek - Hruboš Nikola, Navrátil Miroslav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Jezernice z.s. 17 12 2 3 53:23 38 0 0
2. Tj Sokol Bělotín, z.s. "B" 17 10 2 5 74:33 32 0 0
3. TJ Sokol Domaželice, z.s. 16 10 2 4 49:32 32 0 0
4. TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" 16 9 2 5 44:32 29 0 0
5. TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" 16 9 2 5 49:44 29 0 0
6. FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B" 17 9 1 7 47:36 28 0 0
7. SK Sokol Lobodice, z.s. 16 8 1 7 44:46 25 0 0
8. Sokol Prosenice, z.s. 16 7 0 9 35:42 21 0 0
9. TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. 16 5 3 8 22:25 18 0 0
10. FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. 16 5 2 9 31:46 17 0 0
11. Sport Club STARÁ VES, z.s. 16 4 5 7 23:39 17 0 0
12. Sportovní klub Bochoř z.s. 16 5 1 10 27:50 16 0 0
13. Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. 17 5 0 12 31:58 15 0 0
14. KMK Zubr Přerov, z.s. 16 3 3 10 18:41 12 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

18. kolo

Sobota 21. 4. 2018 16:00
FK Býškovice - Horní Újezd, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. Poznámka: změna pořadatelství
Sobota 21. 4. 2018 16:00
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně, z.s. - SK Sokol Lobodice, z.s.
Sobota 21. 4. 2018 16:00
Sport Club STARÁ VES, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. "B"
Neděle 22. 4. 2018 10:00
TJ Sokol Domaželice, z.s. - Sportovní klub Bochoř z.s. Poznámka: domaželice
Neděle 22. 4. 2018 10:00
TJ SOKOL Opatovice, z.s. "B" - Sokol Prosenice, z.s.
Neděle 22. 4. 2018 10:00
TJ Sokol Jezernice z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s.
Neděle 22. 4. 2018 16:00
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. "A" - Tj Sokol Bělotín, z.s. "B"
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN