TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Aktuální výsledky

JANKUSPORT Okresní přebor mužů

Odehrané zápasy

1. kolo

Neděle 6. 11. 2016 14:00
Lipník nad Bečvou "B" - Bělotín "B" 6:4 (1:1)

Branky: 30. Ferenc Zdeněk, 47. Haluzík Aleš (vl.), 57. Vlasák Radek, 72. Ferenc Zdeněk, 77. Ferenc Zdeněk, 81. Ferenc Zdeněk - 40. Dobeš Tomáš, 62. Ráček Tomáš, 66. Dobeš Tomáš, 83. Vrána Lukáš

Rozhodčí: Šerý Patrik - Bartl Radek, Čierny Radim.

Neděle 6. 11. 2016 14:00
Hustopeče nad Bečvou "A" - Haná Měrovice 4:1 (1:0)

Branky: 10. Valentovič Patrik, 48. Těšický Petr, 60. Valentovič Patrik, 88. Valentovič Patrik (pen.) - 78. Procházka Lubomír (pen.)

Rozhodčí: Sigmund Milan - Oulehla Miloslav, Navrátil Miroslav.

Neděle 6. 11. 2016 13:30
Opatovice - Všechovice "B" - Soběchleby 8:2 (4:1)

Branky: 10. Krutil Libor, 26. Vymětalík Petr, 36. Novák Dominik, 39. Krutil Libor, 58. Krutil Libor, 65. Sigmund Daniel, 80. Sigmund Daniel, 86. Ponížil Martin (pen.) - 20. Jančík Miloslav, 62. Jančík Miloslav

Rozhodčí: Matulík Radek - Votava Matěj, Pěcha Lukáš.

Sobota 5. 11. 2016 14:00
Sport Club STARÁ VES - Radslavice 0:2 (0:0)

Branky: 67. Matyáš Jakub, 89. Lojda Michal (vl.)

Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Bartl Radek, Chuda Tomáš.

Sobota 5. 11. 2016 14:00
Býškovice - Horní Újezd - Lobodice 2:2 (1:2)

Branky: 38. Čagan Petr, 56. Bělík Jiří (pen.) - 32. Dvořák Petr, 37. Dvořák Petr

Rozhodčí: Menšík Jaroslav - Albert Pavel.

Sobota 5. 11. 2016 14:00
Čekyně - Prosenice 1:1 (1:1)

Branky: 36. Němec Filip - 3. Klimecký Radim

Rozhodčí: Sečka Vojtěch - Votava Matěj, Dostál Zdeněk.

Sobota 5. 11. 2016 14:00
Pavlovice u Přerova - Domaželice 0:1 (0:1)

Branky: 31. Talla Petr

Rozhodčí: Lecián Libor - Hausnerová Monika, Šuta Jan.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Radslavice 13 9 3 1 39:16 30 0 0
2. Hustopeče nad Bečvou "A" 13 9 0 4 40:24 27 0 0
3. Domaželice 13 8 2 3 28:26 26 0 0
4. Opatovice - Všechovice "B" 13 7 4 2 42:23 25 0 0
5. Lipník nad Bečvou "B" 13 8 1 4 40:26 25 0 0
6. Čekyně 13 7 2 4 25:31 23 0 0
7. Pavlovice u Přerova 13 6 2 5 25:16 20 0 0
8. Sport Club STARÁ VES 13 6 0 7 23:28 18 0 0
9. Prosenice 13 4 4 5 29:24 16 0 0
10. Býškovice - Horní Újezd 13 3 6 4 33:32 15 0 0
11. Haná Měrovice 13 4 2 7 17:33 14 0 0
12. Soběchleby 13 2 2 9 17:41 8 0 0
13. Bělotín "B" 13 2 1 10 29:42 7 0 0
14. Lobodice 13 1 1 11 16:41 4 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

14. kolo

Sobota 25. 3. 2017 15:00
Soběchleby - Opatovice - Všechovice "B"
Sobota 25. 3. 2017 15:00
Prosenice - Čekyně
Neděle 26. 3. 2017 15:00
Radslavice - Sport Club STARÁ VES
Neděle 26. 3. 2017 15:00
Haná Měrovice - Hustopeče nad Bečvou "A"
Neděle 26. 3. 2017 15:00
Bělotín "B" - Lipník nad Bečvou "B"
Neděle 26. 3. 2017 15:00
Lobodice - Býškovice - Horní Újezd
Neděle 26. 3. 2017 15:00
Domaželice - Pavlovice u Přerova
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN