Aktuality

Nominace na turnaj okresních výběrů U12, U11 - 5.10.2016 Uničov
1. říjen 2016
Úspěchy našich rozhodčích - inspirace pro mladé a začínající rozhodčí
26. září 2016

 

Rozhodčí Radek Dubravský se stal aktivním účastníkem Region's Cupu amatérských výběrů konaného v Olomouci, kde působil v roli čtvrtého rozhodčího a doprovodu rozhodčích, kteří rozhodovali tento mezinárodní turnaj.

Rozhodčí Petr Caletka se účastní týdenního semináře, který pořádá v těchto dnech ve švýcarském Nyonu Komise rozhodčích UEFA a jenž je součástí programu CORE.

„Jedná se o vzdělávací program pro mladé, talentované rozhodčí, který se skládá tradičně ze dvou kurzů. Vedoucím programu je David Elleray, člen Komise rozhodčích UEFA a bývalý rozhodčí anglické Premier League. Kromě teoretické přípravy máme i četná praktická cvičení na hrací ploše, kde řešíme různé modelové situace. Důraz je kladen na praktická řešení situací, rovněž na fyzickou kondici, teorii, a především na komplexní a profesionální přístup k činnosti rozhodčího vůbec. Stejně tak jsme měli během tohoto kurzu příležitost řídit utkání ve Švýcarsku, resp. ve Francii. Je to obrovská zkušenost, kterou bych přál zažít všem, kteří ve funkci rozhodčího působí."
 
Foto zde
 
 
         
Společenský večer OKFS
25. září 2016

Společenský večer OKFS 2016 - Olomoucký krajský fotbalový svaz ve spolupráci        s jednotlivými okresními fotbalovými svazy uskuteční 2. ročník společenského         adventního večera v sále BEA centrum dne 25. 11. 2016 od 19 hodin. V rámci             Adventního večera bude oceněno z každého OFS 10 dlouholetých zasloužilých             funkcionářů za jejich podíl na rozvoji fotbalu v Olomouckém kraji. Účast na        společenském večeru bude zajišťovat každý OFS.

Oddíly OFS Přerov mohou nahlásit případné dlouholeté funkcionáře na ocenění za jejich podíl na rozvoji fotbalu. VV bude přijímat návrhy na ocenění zasloužilých členů fotbalových oddílů do 30. 09. 2016 na e-mailové adresy - ofs@raz-dva.cz, ropar@seznam.cz. Návrhy které budou shromažďovány na sekretariátu OFS budou projednány na zasedání VV v měsíci říjnu

Měsíc náborů - TJ Sokol Tovačov, z.s. - 21.9.2016
22. září 2016

 

Dne 21.9.2016 proběhl v Tovačově nábor mladých fotbalistů. Dorazilo 200 dětí ze ZŠ a MŠ Troubky a Lobodice, ZŠ Tovačov a MŠ Ivaň. Na 16ti stanovištích děti rozvíjeli koordinační a balanční dovednsti, vyzkoušely si různé obměny běhu, skoků, přeskoků, cvičení se švihadly a lanem, házení i chytání apod. Nechybělo také fotbalové utkání mezi kamarády.

Fotogalerie - Měsíc náborů v Tovačově

Turnaj kvalifikační skupiny UEFA REGION
22. září 2016

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN