Aktuality

Měsíc náborů mladých fotbalistů
10. květen 2015

Cena Václava Jíry - Jaroslav Suchánek
9. květen 2015

Další z mužů, kteří vidí smysl svého života v práci pro fotbal. Je dlouholetou hráčskou, trenérskou i funkcionářskou osobností TJ Sokol Domaželice. Přes třicet let působil coby hráč, vedoucí družstev, trenér mládežnických i seniorských celků, člen výboru a dlouholetý předseda Sokola v Domaželicích. Jeho trenérskýma rukama prošla řada kvalitních fotbalistů, kteří se později prosadili i v krajských soutěžích. 

Ze zdravotních důvodů se jmenovaný nemohl slavnostního předávání Plakety Dr. Jíry zúčastnit

ROZLOSOVÁNÍ nádstavbové části OP dorost a mladší žáci -změny
6. květen 2015

Rozlosování nádstavbové části OP dorost a ml. žáci - změny termínů + hlášenky

Výběr ,,U12" OFS Přerov vítězem okresních výběrů Olomouckého KFS - nominace a informace k finálovému turnaji v Hluku ve dnech 12-13. 5. 2015
5. květen 2015

Výběr kategorie ,,U12" Okresního fotbalového svazu Přerov se stal vítězem okresních výběrů  Olomouckého KFS ,,O Pohár předsedy Olomouckého krajského fotbalového svazu" a postupuje na Finálový turnaj - výběry OFS ,,U12" - pásmo Východ , který se uskuteční ve dnech 12-13. 5. 2015 v Hluku.

Výsledky turnajů výběrů OFS podzim Jeseník/jaro Kostelec n. H.

Pozvánka na ukázku tréninkových jednotek přípravek
24. duben 2015

Pro další zlepšení trenérské práce v kategoriích přípravek připravil trenérsko metodický úsek FAČR program takzvaných „Létajících týmů“. Jejich úkolem je ve spolupráci s jednotlivými OFS a kluby v jejich působnosti připravit ukázku vedení tréninkové jednotky pro kategorii přípravek a následně volnou diskusi k tréninkové jednotce, prezentaci nejnovějších trenérsko metodických informací včetně diskuse k dané problematice.

Klub v jehož areálu se daný program uskuteční zajistí jeden tým přípravek, hrací plochu a po skončení tréninkové jednotky místnost na diskusi a prezentaci.

Akce je organizována nejen pro trenéry daného klubu, ale i pro trenéry z ostatních klubů včetně zájemců, kteří žádnou trenérskou licenci zatím nemají. Vlastní tréninkovou jednotku povedou vyškolení trenéři a to včetně diskuse, která bude následovat po skončení tréninkové jednotky.

V rámci OFS Přerov bude „Létající tým“ provádět ukázku tréninkové jednotky přípravek v tomto termínu:

hřiště Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov        

                                                                                   středa 13. 5. 2015  od 17.00 hodin

Příspěvky v oblasti sportu - Program III
24. duben 2015

Program III - přípspěvky v oblasti sportu

Létající trenéři - možnost ukázkového tréninku
23. duben 2015
Meziokresní výběry U,,11", U,,12"
23. duben 2015

V případě, že by někdo měl zájem z rodinných příslušníků jet 5. 5. 2015 na meziokresní výběry do Kostelce na Hané, telefonicky se spojte se sekretářem OFS Přerov panem Mgr. Petrem Caletkou - 774 956 276 a ten Vám sdělí podrobnější informace. Maximální počet volných míst pro rodinné příslušníky je omezen vzhledem k počtu míst v autobuse na celkových 10 míst.

Nominace okresních výběrů - U11", ,,U12" na turnaj meziokresních výběrů OKFS - 5. 5. 2015 - Kostelec na Hané
20. duben 2015
Lékařská prohlídka z hlediska odbornosti lékaře
14. duben 2015
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN