Aktuality

Ondrášovka Cup v Přerově: přijďte se podívat na budoucí reprezentanty
21. září 2016

Jedinečnou příležitost sledovat vývoj začínajících fotbalistů budou mít milovníci kopané v Přerově. Fotbalová asociace totiž 1. FC Viktorii udělila pořadatelství jednoho z kvalifikačních kol populárního Ondrášovka Cupu.

Na místním stadionu se během šesti týdnů vystřídá stejný počet mládežnických kategorií od U8 po U13.

A zápolit mezi sebou bude vždy hned deset kvalitních týmů.

První turnaj těch úplně nejmladších, tedy osmiletých, se uskuteční již tento pátek od 10 hodin.

„Kouzlo této akce spočívá v tom, že už další týden, to je v pátek 30. září, přijedou fotbalisté kategorie U9. Bude tedy možnost posoudit, jak se na fotbalistovi projeví rok odborné přípravy," řekl na úvod předseda 1. FC Viktorie Přerov Petr Vojáček.

Baník Ostrava, Zbrojovka Brno, Karviná, Žilina nebo domácí Přerov. I tato družstva budou pak každý další pátek znovu měřit síly. Co týden, to o rok starší kategorie.

„Během šesti týdnů tedy získáte živý obraz, jak se změní s fotbalem třeba také váš syn či dcera za šest let života na stadionech," podotknul Vojáček.

Čtyři nejúspěšnější celky z jednotlivých turnajů si pak na jaře zahrají celostátní finále Ondrášovka Cupu na velkém prvoligovém stadionu.

„K návštěvě samozřejmě zveme také vrstevníky mladých fotbalistů z přerovských škol a jejich pedagogy. Všichni víme, že přerovský fotbal právě prožívá jedno z nejtěžších období své historie. Voláme proto – přijďte se pobavit fotbalem těch nejmladších. Oni jsou totiž zárukou jistoty, že fotbal v Přerově přežije a už brzy přinese radost celému městu," uzavřel Petr Vojáček.

Účastníci přerovské kvalifikace Ondrášovka Cupu:

MFK OKD Karviná, FC Zbrojovka Brno, FC Baník Ostrava, FK Fotbal Třinec, MFK Frýdek Místek, SFC Opava, MŠK Žilina, MFK Vítkovice, FC Hlučín, 1. FC Viktorie Přerov
Zdroj: http://prerovsky.denik.cz/fotbal_region/ondrasovka-cup-v-prerove-prijdte-se-podivat-na-budouci-reprezentanty-20160920.html

Region
19. září 2016

 

Mládež 1. FC Viktorie Přerov se v neděli 25. 9. 2016 v 11:00 hod. zúčastní jako doprovod třetího zápasu (Česko - Slovensko) Region's Cupu na Andrově stadioně.

Pro zúčastněné bude připraven autobus v Přerově před fotbalovým stadionem na ulici Alšova v 9:15 hod. a poté na ulici Sokolská (před fotbalovým stadionem) v 9:30 hod. !!!

Pro případné zájemce - v autobuse je 18 volných míst, je potřeba se nahlásit na emailu ofs@raz-dva.cz .

Pozvánka na Můj první gól - 21. 9. 2016 v Tovačově
18. září 2016

Školení a doškolení licence "B" v Olomouckém KFS
16. září 2016

 

1) Školení trenérů licence „B“ se uskuteční v učebně v sídle Olomouckého KFS (2. patro severní tribuny Androva stadionu)  v následujících termínech:

1.       Část grassroots   čtvrtek 24. až neděle 27. listopadu 2016

2.       První část  pátek 2. až neděle  4.  prosince 2016

3.       Druhá část  pátek  16. až ne 18. prosince 2016

     Další termíny pokračování školení trenérů licence „B“ je stanoveno na leden a první polovinu měsíce února 2017. Závěrečné zkoušky proběhnou koncem měsíce února 2016. Vše bude upřesněno po vydání termínové listiny akcí na I. pololetí roku 2017.

     Výše poplatku na školení je stanoveny na 5 500,- Kč na školení.

     Přihlášky na školení trenérů licence „B“ jsou k dispozici na webu Olomouckého              KFSwww.kfsol.cz v sekci dokumenty ke stažení.

 

2) Doškolení trenérů licence „B“ se uskuteční  v sobotu 12. Listopadu 2016 v učebně v sídle Olomouckého KFS.

Prezentace  od 7.45 až 8.30 hodin

Není třeba zasílat přihlášku

Vlastní doškolení od 8.30 hodin v celkovém rozsahu 8 hodin.

Každý účastník předloží starý trenérský průkaz, novou fotografii a zaplatí proti potvrzení poplatek ve výši 300,- Kč. V případě, že  trenérský průkaz je propadlý  činí  poplatek  300,- + 500,- Kč, celkem tedy  800,- Kč.

 Informace ke školení a k doškolení podá vedoucí Vitonský Oldřich  777 190 853.

Výsledky - Semifinálová utkání Poháru FAČR
15. září 2016

 

KMK Zubr Přerov, z.s.  - TJ Sokol Ústí, z.s.       0 : 4

FKM Opatovice-Všechovice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s.      3 : 1

Ve finále, které se uskuteční dne 12. 10. 2016 na hřišti ve Všechovicích, se utkají oddíly FKM Opatovice-Všechovice a TJ Sokol Ústí.

Vzpomínka
13. září 2016
V prvním domácím zápase starší přípravky tuto sobotu jsme po úvodním rozehrání vzpomněli minutou ticha na kamaráda a hráče kategorie starší přípravky Filipa Zdráhala. Filipovo fotbalové srdce dotlouklo 31.7.2016 při tragické dopravní nehodě.
Nezapomeneme.
 
Sokol Křenovice
Šlágr kola - Pozvánka na derby FK Byškovice- Horní Újezd - FKM Opatovice-Všechovice ,,B"
13. září 2016
Pozvánka - Semifinále Poháru FAČR
9. září 2016

Pozvánka na seminář rozhodčích - 15. 9. 2016
6. září 2016

 

ZMĚNA TERMÍNU SEMINÁŘE !!!!!

Seminář se uskuteční ve čtvrtek 15.9.2016  od 17 hodin v sídle OFS Přerov.

Účast všech rozhodčích povinná. Po skončení semináře proběhne přezkoušení nových adeptů na funkci rozhodčího.

Nábor - Dny přerovského fotbalu
5. září 2016

 

Okresní fotbalový svaz Přerov využil ve spolupráci s oddílem 1. FC Viktorie Přerov o.s. možnosti zúčastnit se letošního ročníku Gulášfestu a Dne přerovského fotbalu, který se uskutečnil dne 3. 9. 2016 v areálu přerovského výstaviště. Návštěvníci této akce se tak mohli seznámit s prací OFS Přerov, odnést si nějaké drobné upomínkové předměty, ale především zde byla široké veřejnosti nabídnuta možnost zapojit se do dění na našem okrese a posílit řady fotbalových rozhodčích, jichž máme stále nedostatek. Tento nábor zajišťovali někteří vybraní rozhodčí.

Na tomto místě chceme poděkovat především oddílu 1. FC Viktorie Přerov o.s. za poskytnutý prostor a také rozhodčím a všem, kteří se na této zúčastnili a pomohli nábor zorganizovat.

Mgr. Roman Páral

předseda OFS Přerov

 

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN