Aktuality

TJ Sokol Tovačov - plánek parkovacích míst během fotbalových utkání
4. říjen 2016

 

Přímý příjezd na hřiště je z důvodu uzavření příjezdové cesty majitelem znemožněn.

Upozornění STK
4. říjen 2016

 

STK upozorňuje všechny oddíly hrající soutěže přípravek, aby v Zápise o utkání mládeže a přípravek uváděli HLAVNÍHO POŘADATELE. Pokud nebude v zápise uveden hlavní pořadatel, vystavuje se pořádající oddíl za porušení § 57 SŘ FAČR udělení pořádkové pokuty.

Pozvánka na seminář rozhodčích - 7. 10. 2016
3. říjen 2016

 

Pravidelný seminář rozhodčích se uskuteční v pátek 7.10.2016  od 17 hodin v sídle OFS Přerov.

Účast všech rozhodčích povinná.

Nominace na turnaj okresních výběrů U12, U11 - 5.10.2016 Uničov
1. říjen 2016
Úspěchy našich rozhodčích - inspirace pro mladé a začínající rozhodčí
26. září 2016

 

Rozhodčí Radek Dubravský se stal aktivním účastníkem Region's Cupu amatérských výběrů konaného v Olomouci, kde působil v roli čtvrtého rozhodčího a doprovodu rozhodčích, kteří rozhodovali tento mezinárodní turnaj.

Rozhodčí Petr Caletka se účastní týdenního semináře, který pořádá v těchto dnech ve švýcarském Nyonu Komise rozhodčích UEFA a jenž je součástí programu CORE.

„Jedná se o vzdělávací program pro mladé, talentované rozhodčí, který se skládá tradičně ze dvou kurzů. Vedoucím programu je David Elleray, člen Komise rozhodčích UEFA a bývalý rozhodčí anglické Premier League. Kromě teoretické přípravy máme i četná praktická cvičení na hrací ploše, kde řešíme různé modelové situace. Důraz je kladen na praktická řešení situací, rovněž na fyzickou kondici, teorii, a především na komplexní a profesionální přístup k činnosti rozhodčího vůbec. Stejně tak jsme měli během tohoto kurzu příležitost řídit utkání ve Švýcarsku, resp. ve Francii. Je to obrovská zkušenost, kterou bych přál zažít všem, kteří ve funkci rozhodčího působí."
 
Foto zde
 
 
         
Společenský večer OKFS
25. září 2016

Společenský večer OKFS 2016 - Olomoucký krajský fotbalový svaz ve spolupráci        s jednotlivými okresními fotbalovými svazy uskuteční 2. ročník společenského         adventního večera v sále BEA centrum dne 25. 11. 2016 od 19 hodin. V rámci             Adventního večera bude oceněno z každého OFS 10 dlouholetých zasloužilých             funkcionářů za jejich podíl na rozvoji fotbalu v Olomouckém kraji. Účast na        společenském večeru bude zajišťovat každý OFS.

Oddíly OFS Přerov mohou nahlásit případné dlouholeté funkcionáře na ocenění za jejich podíl na rozvoji fotbalu. VV bude přijímat návrhy na ocenění zasloužilých členů fotbalových oddílů do 30. 09. 2016 na e-mailové adresy - ofs@raz-dva.cz, ropar@seznam.cz. Návrhy které budou shromažďovány na sekretariátu OFS budou projednány na zasedání VV v měsíci říjnu

Měsíc náborů - TJ Sokol Tovačov, z.s. - 21.9.2016
22. září 2016

 

Dne 21.9.2016 proběhl v Tovačově nábor mladých fotbalistů. Dorazilo 200 dětí ze ZŠ a MŠ Troubky a Lobodice, ZŠ Tovačov a MŠ Ivaň. Na 16ti stanovištích děti rozvíjeli koordinační a balanční dovednsti, vyzkoušely si různé obměny běhu, skoků, přeskoků, cvičení se švihadly a lanem, házení i chytání apod. Nechybělo také fotbalové utkání mezi kamarády.

Fotogalerie - Měsíc náborů v Tovačově

Turnaj kvalifikační skupiny UEFA REGION
22. září 2016

Ondrášovka Cup v Přerově: přijďte se podívat na budoucí reprezentanty
21. září 2016

Jedinečnou příležitost sledovat vývoj začínajících fotbalistů budou mít milovníci kopané v Přerově. Fotbalová asociace totiž 1. FC Viktorii udělila pořadatelství jednoho z kvalifikačních kol populárního Ondrášovka Cupu.

Na místním stadionu se během šesti týdnů vystřídá stejný počet mládežnických kategorií od U8 po U13.

A zápolit mezi sebou bude vždy hned deset kvalitních týmů.

První turnaj těch úplně nejmladších, tedy osmiletých, se uskuteční již tento pátek od 10 hodin.

„Kouzlo této akce spočívá v tom, že už další týden, to je v pátek 30. září, přijedou fotbalisté kategorie U9. Bude tedy možnost posoudit, jak se na fotbalistovi projeví rok odborné přípravy," řekl na úvod předseda 1. FC Viktorie Přerov Petr Vojáček.

Baník Ostrava, Zbrojovka Brno, Karviná, Žilina nebo domácí Přerov. I tato družstva budou pak každý další pátek znovu měřit síly. Co týden, to o rok starší kategorie.

„Během šesti týdnů tedy získáte živý obraz, jak se změní s fotbalem třeba také váš syn či dcera za šest let života na stadionech," podotknul Vojáček.

Čtyři nejúspěšnější celky z jednotlivých turnajů si pak na jaře zahrají celostátní finále Ondrášovka Cupu na velkém prvoligovém stadionu.

„K návštěvě samozřejmě zveme také vrstevníky mladých fotbalistů z přerovských škol a jejich pedagogy. Všichni víme, že přerovský fotbal právě prožívá jedno z nejtěžších období své historie. Voláme proto – přijďte se pobavit fotbalem těch nejmladších. Oni jsou totiž zárukou jistoty, že fotbal v Přerově přežije a už brzy přinese radost celému městu," uzavřel Petr Vojáček.

Účastníci přerovské kvalifikace Ondrášovka Cupu:

MFK OKD Karviná, FC Zbrojovka Brno, FC Baník Ostrava, FK Fotbal Třinec, MFK Frýdek Místek, SFC Opava, MŠK Žilina, MFK Vítkovice, FC Hlučín, 1. FC Viktorie Přerov
Zdroj: http://prerovsky.denik.cz/fotbal_region/ondrasovka-cup-v-prerove-prijdte-se-podivat-na-budouci-reprezentanty-20160920.html

Region
19. září 2016

 

Mládež 1. FC Viktorie Přerov se v neděli 25. 9. 2016 v 11:00 hod. zúčastní jako doprovod třetího zápasu (Česko - Slovensko) Region's Cupu na Andrově stadioně.

Pro zúčastněné bude připraven autobus v Přerově před fotbalovým stadionem na ulici Alšova v 9:15 hod. a poté na ulici Sokolská (před fotbalovým stadionem) v 9:30 hod. !!!

Pro případné zájemce - v autobuse je 18 volných míst, je potřeba se nahlásit na emailu ofs@raz-dva.cz .

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN