Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Aktuality

Turnaj výběrů "U12" - 1. ročník turnaje krajů, fotbalových výběrů mladších žáků - propozice
16. listopad 2017
Turnaj výběrů "U12" - 1. ročník turnaje krajů, fotbalových výběrů mladších žáků věkové kategorie „U-12“ - nominace
10. listopad 2017

 

Vzhledem ke změnám a navýšení počtu účastníků (celkem 7 účastníků) turnaje výběru U12 v Olomouci bude pro hráče, jejich rodiče a příbuzné zajištěn autobus, který bude přistaven v neděli 19.11.2017 v 7:35 hod. před budovou OFS Přerov, Petřivalského 1. Odjezd autobusu bude v 7:40 hod. !!!

 

Kapacita autobusu je 32 míst, případní zájemci z řad rodičů a příbuzných prosím o nahlášení počtu míst e-mailem: radkapospisilova1@seznam.cz nebo telefonicky: 732 838 773.

Pan Vladimír Vybíral - životní jubileum
6. listopad 2017
FAČR apeluje na subjekty žádající o finanční podporu
1. listopad 2017

 

Fotbalová asociace apeluje na všechny subjekty, které chtějí zažádat o finanční podporu FAČR. Žádosti subjektů musí být schváleny a následně musí být klubem potvrzeny smlouvy v IS FAČR  do pátku 3. 11. 2017.

Dořešit musí aktuální stav věci všechny subjekty, které mohou (dle jednotlivých programů) žádat o finanční podporu, ale do dnešního dne takto neučinili, tzn. mají stav žádosti: nezahájeno, rozpracovaná, vrácená k doplnění, odeslána ke schválení, schválena – smlouva čeká na schválení klubem.

U programu Program V – členská základna část 1 a 2 již došlo k ukončení podávání nových žádostí (týká se klubů, které měly stav nezahájeno). O použití této nevyčerpané finanční podpory bude rozhodovat VV FAČR na svém zasedání 6. 11. 2017.  

Subjekty, jejichž žádost o finanční podporu nebude schválena a následně nebude klubem potvrzená smlouva v IS FAČR  do pátku 3. 11. 2017, o možnost získání finanční podpory FAČR přijdou.

Tato nevyčerpaná podpora bude následně přerozdělena dle rozhodnutí VV FAČR na řádném zasedání, které proběhne dne 6. 11. 2017.

Nejúžasnější finiš v historii fotbalu! Poklonu deváté lize složila i legenda
31. říjen 2017

 

Devětapadesát sekund hrůzy a radosti. Vyberte si. Fotbalový zápas v anglické deváté nejvyšší soutěži mezi týmy Padihamu a Widnes FC spěl za stavu 1:3 k poklidnému konci. Nabídl ale neuvěřitelný závěr zápasu, který je přirovnáván k nejúžasnějším okamžikům fotbalové historie, fandové zírali s otevřenou pusou. Domácí vydřeli remízu a na internetu vše ocenil dokonce Iker Casillas, někdejší hvězda Realu Madrid a španělské reprezentace.

Video zde

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN