Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Aktuality

Pokud si chtějí spolky vydělat peníze, musí podle ministerstva používat EET
21. březen 2017

Senátor Ivo Valenta reaguje na stanovisko ministerstva financí k "podnikání" spolků nejen na venkově

Sláva! Konečně jsem se dočkal písemné odpovědi Ministerstva financí na mé zcela konkrétní dotazy, které se týkaly spolků a jejich povinnosti používat v rámci své činnosti EET. Náměstkyně ministra financí, Alena Schillerová, si navíc dala docela hodně práce a věnovala mým dotazům pozornost. Za to je třeba jí poděkovat. 

Naopak stovky spolků už ale zřejmě nepotěší to, co Ministerstvo financí píše. Když bych to hodně zjednodušil, tak všechny činnosti spolků, které připomínají podnikatelskou činnost, podléhají EET - a to za předpokladu, že budou tyto jejich příjmy za rok vyšší, než 175 tisíc Kč, případně přesáhnou 5 % z celkových příjmů spolku. Takže když budou například hasiči na festivalu prodávat párky nebo fotbalisté na hřišti čepovat pivo, tak bez ohledu na to, že tyto příjmy slouží pro financování neziskové činnosti, budou muset dělat vše proto, aby jejich celkové tržby nepřerostly přes stanovenou hranici. Jinak by totiž museli začít používat EET.............

Celý článek zde

Termínová listina - jaro SR 2016/2017
13. březen 2017

Zimní spánek končí - fotbal se probouzí!

Po dlouhé zimní přestávce, se znovu rozjedou okresní fotbalové soutěže. Na níže uvedeném odkazu si můžete stáhnout termínovou listinu jarní části soutěží OFS Přerov. 

Jako první odstartují okresní soutěže mužů -  o víkendu 18-19.3. 2017. O týden později 25-26.3. 2017 startuje okresní přebor mužů.

Dorost zahajuje o víkendu 1-2.4. 2017, starší, mladší žáci a kategorie přípravek zahajuje o víkendu 15 - 16. 4. 2017.

Upozornění STK
10. březen 2017

 

STK upřesňuje začátky utkání odloženého 14. kola:

OP mužů plánovaný na 25. 3. a 26. 3. 2017. Začátky utkání a hrací dny se odehrají dle

Rozpisu soutěží.

OS mužů sk. „A“ a sk. „B“ plánované na 18.3. a 19.3.2017. Začátky utkání a hrací dny se

odehrají dle Rozpisu soutěží.

Informace pro oddíly hrající tříkolový systém!
10. březen 2017

 

Mistrovské soutěže se hrají systémem každý s každým tříkolově. Soutěžní ročník se v takovém případě dělí na dvě části, kdy v první části se družstva utkají každý s každým dvakrát. Na základě umístění družstev v soutěži po první části soutěže, budou družstva rozlosována pro druhou část dle Bergerových tabulek. Ve druhé části se družstva utkají jedenkrát každý s každým.

Pozvánka - školení oddílových rozhodčích
5. březen 2017

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN