NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Aktuality

Nábor - Dny přerovského fotbalu
5. září 2016

Okresní fotbalový svaz Přerov využil ve spolupráci s oddílem 1. FC Viktorie Přerov o.s. možnosti zúčastnit se letošního ročníku Gulášfestu a Dne přerovského fotbalu, který se uskutečnil dne 3. 9. 2016 v areálu přerovského výstaviště. Návštěvníci této akce se tak mohli seznámit s prací OFS Přerov, odnést si nějaké drobné upomínkové předměty, ale především zde byla široké veřejnosti nabídnuta možnost zapojit se do dění na našem okrese a posílit řady fotbalových rozhodčích, jichž máme stále nedostatek. Tento nábor zajišťovali někteří vybraní rozhodčí.

Na tomto místě chceme poděkovat především oddílu 1. FC Viktorie Přerov o.s. za poskytnutý prostor a také rozhodčím a všem, kteří se na této zúčastnili a pomohli nábor zorganizovat.

Mgr. Roman Páral

předseda OFS Přerov

Veterán Cup 2016 - turnaj FC Kostelec na Hané
Důležité!!!
2. září 2016

Utkání SOKOL PROSENICE - TJ SOKOL BĚLOTÍN "B" hrané 3.9.2016 v 16:00 hod. se odkládá z důvodu nemoci hráčů TJ Sokol Bělotín "B".

Hvězdná amfora v Hustopečích nad Bečvou
1. září 2016

Hvězdná amfora v Hustopečích nad Bečvou - i OFS Přerov mělo své zastoupení - rozhodčí panové M. Navrátil a V. Karabina

Hvězdná amfora v Hustopečích n. B. - fotogalerie

Upozornění před začátkem startu mládežnických kategorií spadající pod hlavičku OFS Přerov

Doba hry

Upozornění pro kategorie mládeže:

utkání starších žáků (7+1)                  2 x 35 minut

utkání mladších žáků (7+1)                2 x 30 minut

utkání starší přípravky (5+1)              4 x 17 minut

utkání mladší přípravky (4+1)            4 x 15 minut

Přestávka mezi poločasy trvá 15 minut včetně odchodu družstev z hrací plochy a návratu družstev na hrací plochu. V soutěžích mládeže (dorost, starší a mladší žáci) je dodržení doby poločasové přestávky v trvání min. 15 minut povinné. V soutěžích kategorií přípravek je 5 minutová přestávka. Za dodržení doby poločasové přestávky u mládeže zodpovídá rozhodčí utkání.