Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Aktuality

Zimní liga mládeže - IV. ročník - kategorie starší přípravka - pořadí turnaje sk. A a sk. B
25. únor 2017

 

Foto zde

Čas na prodloužení členství ve FAČR se krátí!
22. únor 2017

 

Každoročně jsou měsíce leden a únor věnovány obnovám členství ve FAČR. Zatím pouze něco málo přes 120 000 členů si své členství prodloužilo. Řádný termín pro prodloužení členství pro rok 2017 je od 1. 1. 2017 do 28. 2. 2017.

Bez platného členství ve FAČR nelze vyvíjet aktivity ve fotbale v České republice, tzn. hrát soutěžní utkání, trénovat, působit jako rozhodčí a další.

Své členství je možno jednoduše prodloužit – zaplacením členského příspěvku. Platební údaje k úhradě příspěvku je možno nalézt na is.fotbal.cz.

Termín 28.2. 2017 je zásadně důležitý i pro kluby. Počet členů klubu, kteří do konce února prodlouží své členství, přímo ovlivní výši dotace, kterou pro rok 2017 klub obdrží od FAČR!

Kompletní klíč dotací pro rok 2017, byl schválen na Valné hromadě 2016. Dotace se týkají pouze klubů hrajících soutěže, jejichž řídícím orgánem je Řídící komise pro Čechy, Řídící komise pro Moravu, krajské fotbalové svazy a okresní fotbalové svazy a dále pak klubů, jejichž družstva hrají pouze mládežnické soutěže. 

Přerozdělování ve prospěch jednotlivého klubu proběhne dle počtu jeho hráčů v jednotlivých kategoriích rozdělovacího klíče (mládež, ženy a dospělí), kteří mají ke dni 28. února 2017 řádně prodloužené své členství ve FAČR.

Za hráče, kteří do tohoto dne nebudou mít své členství řádně prodloužené, klub státní dotaci neobdrží! Aktuální stav členství u jednotlivých hráčů FAČR je možné sledovat na is.fotbal.cz. Platné členství pro rok 2017 ukazuje zelené označení u jména hráče v databázi, kterou lze nalézt na uvedené adrese.

Podmínkou pro obdržení dotace na hráče ze členství je start alespoň v jednom soutěžním utkání v roce 2016. Monitoring startu hráčů bude zabezpečen prostřednictvím informačního systému FAČR. Vypočtený podíl finančních zdrojů bude připsán na klubový podúčet zřízený v IS FAČR, ze kterého budou hrazeny náklady spojené se starty klubu v soutěžích. 

V loňském roce byla zpětně mezi kluby rozdělena částka necelých 58 milionů korun.

Bližší informace o obnově členství naleznete na is.fotbal.cz.

OFS hledá nové rozhodčí
21. únor 2017

Komise rozhodčích hledá nové zájemce nejlépe z řad bývalých, nebo i současných hráčů na funkci rozhodčího. Podmínkou je dovršení věku 15 let. Případní zájemci se kontaktujte  u garanta KR OFS pana Mgr. Petra Caletky 774 956 276 nebo sekretáře KR OFS pana Bc. Josefa Zavřela 606 022 986.

Nejbližší seminář rozhodčích se uskuteční dne 3. 3. 2017 od 17.30 hodin v zasedací místnosti OFS Přerov, Petřivalského 1.

Letní fotbalový kemp mládeže - Rusava
20. únor 2017

 

Přihlášky a bližší informace o letním kempu mládeže na Rusavě budou zveřejněny na stránkách dne 1. 3. 2017.

IV. ročník Zimní ligy mládeže OFS Přerov - TURNAJ STARŠÍ PŘÍPRAVKY - 25. 2. 2017 - POZVÁNKA
19. únor 2017

               

Vážení sportovní přátelé,

            v letošním roce pořádá OFS Přerov již čtvrtý ročník Zimní ligy mládeže, v níž se každým rokem na několika turnajích střetávají mládežnické týmy z našeho okresu ve všech mládežnických kategoriích. V letošním roce se VV OFS Přerov rozhodl, že některé turnaje Zimní ligy mládeže ozvláštníme a připravíme na nich pro Vás TOMBOLU, kdy výtěžek z tomboly bude vždy použit výhradně na podporu mládežnických výběrů a mládeže OFS Přerov.

            V průběhu vybraného turnaje tak sportovní veřejnost bude mít možnost zakoupit lístky do „Velké tomboly“. Navíc každé zúčastněné družstvo dostane zdarma lístky do tzv. „Hráčské tomboly“, v níž budeme losovat ceny pouze pro zúčastněné hráče.

            Vždy na konci turnaje před samotným vyhlášením výsledků proběhne losování tomboly. Nejprve hráčská část (Hráčská tombola) a následně část pro sportovní veřejnost (Velká tombola).

            Dovolte, abychom Vás informovali, že v letošním IV. ročníku Zimní ligy mládeže se tombola uskuteční při turnaji starších přípravek, který se bude hrát dne 25. 2. 2017 od 8:00 hod. v hale TJ Spartak Přerov.

            Všem partnerům OFS Přerov, kteří poskytli ceny do tomboly pro tento turnaj Zimní ligy mládeže, tímto srdečně děkujeme.

            „Seznam kompletních cen pro tento turnaj bude zveřejněn při vstupu do haly  TJ Spartak Přerov - ceny budou pro dopolední a rovněž i odpolední turnaj.

               Z cen vybíráme:

Velká tombolaOdběr pohonných hmot v hodnotě 1 000,- Kč, Poukázka pro dvě osoby na ubytování se snídaní - Penzion Raztoka, LED nabíjecí svítilna, Poukázka na masáž, Poukázka  na wellness, Poukázka na jednodenní poznávací zájezd dle vlastního výběru pro 1 osobu, Power bank a jiné.

Hráčská tombola - vstupenky do 5D kina, kopací míč, výživové doplňky, led čelovka, dětská sluchátka, reklamní věci a jiné.

            Tímto zveme co nejsrdečněji sportovní veřejnost na poslední turnaj letošního
IV. ročníku Zimní ligy mládeže OFS Přerov do haly TJ Spartak Přerov.

            Těšíme se na viděnou   

                                                                       Okresní fotbalový svaz Přerov              

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN