Aktuality

Zimní liga mládeže - VI. ročník - kategorie starší přípravka - pořadí a fotky turnaje
11. březen 2019

 

Foto z turnaje naleznete zde

 

Celoroční údržba trávníků
10. březen 2019

     

    PŘIJMĚTE POZVÁNÍ NA ODBORNÝ SEMINÁŘ, KTERÝ SE KONÁ VE SPOLUPRÁCI SPOLEČNOSTÍ AGRO CS a.s, SK SIGMA OLOMOUC A DUŠANEM ROMANOVSKÝM. 

      SOUČÁSTÍ SEMINÁŘE JE PROHLÍDKA STADIONU A TECHNICKÉHO ZÁZEMÍ. 
DATUM KONÁNÍ JE 27.3. 2019 OD 16 DO 20 HODIN NA ANDROVĚ STADIONU V OLOMOUCI. 

     PODROBNOSTI A PŘIHLÁŠKY V PŘÍLOZE. 

Grassroots trenér mládeže OFS Přerov - informace o činnosti
10. březen 2019

Fotbalová asociace České republiky reaguje na nepříznivý vývoj především v okresním fotbale, který zasáhl celoevropský trend úbytku týmů i hráčů. V jejich řadách začíná působit 80 Grassroots trenérů mládeže (GTM), kteří budou s pomocí k dispozici především klubům na vesnicích a v malých městech.

 V každém ze 76 okresů a 4x v Praze se tak nově objeví trenér zodpovědný především za mládežnický a neprofesionální fotbal, který bude klubům k dispozici s řešením jejich aktuálních problémů, budou hledat cesty, jak zvýšit a následně udržet členskou základnu klubů, důležitou součástí jejich práce pak bude i vzdělávání a inspirace trenérů, učitelů tělesné výchovy, ale i rodičů.

,,Okresní trenéři mládeže jsou součástí strategického plánu FAČR, působit jich v ČR bude 80 a doplnili tak všechny projekty a myšlenky, které jsme za poslední roky realizovali. Jejich náplní práce bude komplexní servis pro kluby v jejich okrese tak, abychom společnými silami dokázali být nápomocni v základních patrech fotbalu.

https://www.youtube.com/watch?v=84hZ7NK6EVo

Kluby se mnohou na okresní GTM kdykoli obrátit pro radu, inspiraci i pomoc, a to na e-mailu: Kroca.fotbal@seznam.cz

Každý klub má také POVINNOST  mít vyplněný licenční systém neprofesionálních klubů, který letos spustila FAČR. https://mujfotbal.fotbal.cz/facr-spustila-licencni-system-neprofesionalnich-klubu/a8225

V případě, že si nebudete vědět rady s vyplněním tohoto licenčního systému obraťte se opět na GTM OFS Přerov p. Kroču (viz mail výše).

Oddíly mohou takévyužít ukázkové tréninky, které pořádají létající trenéři. Více informací o projektu naleznete zde: https://trenink.fotbal.cz/letajici-tymy-treneru/p42

Tyto ukázkové tréninky pořádá opět GTM OFS Přerov p. Kroča.

FAČR - Kritéria KM FAČR pro přidělování dotací na turnaje talentované mládeže v roce 2019
9. březen 2019

 

Tato kritéria jsou určena k rozdělování kapitoly rozpočtu Komise mládeže FAČR na turnaje talentované mládeže organizované pouze kluby. Žádat může jen klub, který zároveň hraje mistrovská (soutěžní) utkání v dané kategorii. KM FAČR finančně podpoří jen turnaje na území ČR, ale jejichž účastníky mohou být i zahraniční kluby. Klub může žádat dotaci pouze na jeden turnaj v kalendářním roce.

Více v příloze.

Seminář okresních rozhodčích - 15- 16.3. 2019
9. březen 2019
Hráč Fotbalového klubu Kozlovice v národním týmu!
8. březen 2019

 

Hráč Fotbalového klubu Kozlovice se dostal do výběru NÁRODNÍHO TÝMU, na kemp České reprezentace do 16 let.

DOMINIK SKOPAL - gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!

Zimní liga mládeže - závěrečné turnaje
7. březen 2019

 

Vážení sportovní přátelé,

            v letošním roce pořádá OFS Přerov již VI. ročník Zimní ligy mládeže, v níž se každým rokem na několika turnajích střetávají mládežnické týmy z našeho okresu ve všech mládežnických kategoriích. VV OFS Přerov rozhodl, že od IV. ročníku Zimní ligy mládeže uskuteční TOMBOLU, kde výtěžek z tomboly bude výhradně použit na podporu mládeže OFS Přerov. Při IV. ročníku se tombola podařila uskutečnit při turnaji starší přípravky a to jak při dopoledním turnaji, tak i odpoledním turnaji. Při V. ročníku se tombola uskutečnila při třech turnajích s vyjímkou turnaje starších žáků.

            Při nynějším VI. ročníku se tombola uskuteční při všech turnajích (starší žáci, mladší žáci – dopolední a odpolední turnaj, starší přípravka – dopolední a odpolední turnaj, mladší přípravka – dopolední a odpolední turnaj).

            V průběhu vybraného turnaje tak sportovní veřejnost bude mít možnost zakoupit lístky do „Velké tomboly“. Navíc každé zúčastněné družstvo dostane zdarma lístky do tzv. „Hráčské tomboly“, v níž budeme losovat ceny pouze pro zúčastněné hráče.

            Vždy na konci turnaje před samotným vyhlášením výsledků proběhne losování tomboly. Nejprve hráčská část (Hráčská tombola – 5 cen) a následně část pro sportovní veřejnost (Velká tombola – 5 cen).

            Dovolte, abychom Vás informovali, že v letošním VI. ročníku Zimní ligy mládeže     se tombola uskutečnila již při turnajích starších a mladších žáků.

Nyní nás čekají ještě dva turnaje:

-          turnaj starší přípravky, který se bude hrát dne 9. 3. 2019 od 8:00 – 17.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

-          turnaj mladší přípravky, který se bude hrát dne 17. 3. 2019 od 8:00 – 17.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

            Všem partnerům OFS Přerov, kteří poskytli ceny do tomboly pro tento turnaj Zimní  ligy mládeže, tímto srdečně děkujeme.

            „Seznam kompletních cen pro každý turnaj bude zveřejněn při vstupu do    sportovní haly.          

           Z cen na turnaje starších a mladších přípravek vybíráme:

            Velká tombola Dva lístky na přátelské utkání ČR – Brazílie, Poukázka pro dvě      osoby na víkendové ubytování se snídaní (Penzion Ráztoka), Dárkový poukaz na         jednodenní poznávací zájezd dle vlastního výběru pro 1 osobu, Sjezd na koloběžkách   – Praděd – Ovčárna, Zimní bunda  (Saller), Dárkový poukaz ve výši 500,- Kč (Maka Design) a další.

            Hráčská tombola -  vycházkové soupravy (Adidas), soupravy Adidas (trenky-         triko),batohy, trička, fotbalové míče, chrániče a další.

                        Tímto zveme co nejsrdečněji sportovní veřejnost na závěrečné turnaje VI.            ročníku Zimní ligy mládeže.

            Těšíme se na Vaši účast

                                                                                     Okresní fotbalový svaz Přerov              

Zimní liga mládeže - VI. ročník - Pozvánka + ROZLOSOVÁNÍ na turnaj starší přípravky konaný dne 9.3.2019
7. březen 2019

Brankářská škola 2019
1. březen 2019

Zimní liga mládeže - VI. ročník - Pozvánka + přihláška na turnaj mladší přípravky konaný dne 17.3.2019
25. únor 2019
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN