Aktuality

Zimní liga mládeže - VI. ročník - Pozvánka + ROZLOSOVÁNÍ na mladších žáků konaný dne 3.2.2019
29. leden 2019

Zimní liga mládeže - VI. ročník - Pozvánka na turnaje - tombola
28. leden 2019

 

Vážení sportovní přátelé,

            v letošním roce pořádá OFS Přerov již VI. ročník Zimní ligy mládeže, v níž se každým rokem na několika turnajích střetávají mládežnické týmy z našeho okresu ve všech mládežnických kategoriích. VV OFS Přerov rozhodl, že od IV. ročníku Zimní ligy mládeže uskuteční TOMBOLU, kde výtěžek z tomboly bude výhradně použit na podporu mládeže OFS Přerov. Při IV. ročníku se tombola podařila uskutečnit při turnaji starší přípravky a to jak při dopoledním turnaji, tak i odpoledním turnaji. Při V. ročníku se tombola uskutečnila při třech turnajích s vyjímkou turnaje starších žáků.

            Při nynějším VI. ročníku se tombola uskuteční při všech turnajích (starší žáci, mladší žáci – dopolední a odpolední turnaj, starší přípravka – dopolední a odpolední turnaj, mladší přípravka – dopolední a odpolední turnaj).

            V průběhu vybraného turnaje tak sportovní veřejnost bude mít možnost zakoupit lístky do „Velké tomboly“. Navíc každé zúčastněné družstvo dostane zdarma lístky do tzv. „Hráčské tomboly“, v níž budeme losovat ceny pouze pro zúčastněné hráče.

            Vždy na konci turnaje před samotným vyhlášením výsledků proběhne losování tomboly. Nejprve hráčská část (Hráčská tombola – 5 cen) a následně část pro sportovní veřejnost (Velká tombola – 5 cen).

            Dovolte, abychom Vás informovali, že v letošním VI. ročníku Zimní ligy mládeže     se tombola uskuteční:

-          při turnaji starších žáků, který se bude hrát dne 19. 1. 2019 od 8:00 – 14.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

-          při turnaji mladších žáků, který se bude hrát dne 3. 2. 2019 od 8:00 – 16.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

-          při turnaji starších přípravek, který se bude hrát dne 9. 3. 2019 od 8:00 – 17.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

-          při turnaji mladších přípravek, který se bude hrát dne 17. 3. 2019 od 8:00 – 17.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

            Všem partnerům OFS Přerov, kteří poskytli ceny do tomboly pro tento turnaj Zimní         ligy mládeže, tímto srdečně děkujeme.

            „Seznam kompletních cen pro každý turnaj bude zveřejněn při vstupu do    sportovní haly.          

            Z cen vybíráme:

            Velká tombola - Poukázka pro dvě osoby na víkendové ubytování se snídaní -    Penzion Ráztoka, Poukázka v hodnotě 600,- Kč – Penzion Ráztoka,  Poukázka  na        wellness, Dárkový poukaz na jednodenní poznávací zájezd dle vlastního výběru pro 1      osobu – 2x,  Dárkový poukaz na čerpání leteckého nebo autobusového zájezdu             s polopenzí pro 2-4 osoby do Bulharska, Dárkové tašky od partnerů OFS, Trička,            Vycházková             souprava, Dárková sada Adidas, Dárkový poukaz ve výši 500,-    Kč - Maka Design, Odběr pohonných hmot a další.

            Hráčská tombola - soupravy Adidas, batohy, čepice, trička, fotbalové míče, chrániče, zimní bunda, mikina s kapucí, sluchátka a další.

                        Tímto zveme co nejsrdečněji sportovní veřejnost na VI. ročník Zimní ligy             mládeže, jmenovitě na tyto turnaje do sportovní haly v Lipníku nad Bečvou.

            Těšíme se na viděnou   

                                                                                     Okresní fotbalový svaz Přerov              

Zimní liga mládeže - VI. ročník - kategorie starší žáci - pořadí turnaje
20. leden 2019

 

Fotogalerie zde

Zimní liga mládeže - VI. ročník - Pozvánka + přihláška na turnaj mladších žáků konaný dne 3.2.2019
17. leden 2019
Zimní liga mládeže - VI. ročník - Pozvánka + ROZLOSOVÁNÍ na turnaj starších žáků konaný dne 19.1.2019
15. leden 2019

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN