Aktuality

Letní fotbalový kemp mládeže 2020
22. leden 2020
 
Letní fotbalový kemp mládeže - Rusava (12.7.2020 - 17.7.2020)

Bližší informace o Letním kempu mládeže na Rusavě najdete na stránkách www.ofsprerov.cz - sekce Komise mládeže - Fotbalový kemp OFS Přerov - Fotbalový kemp 2020, kde najdete veškeré podrobné informace, včetně přihlášky na kemp.

Přihlášky na kemp: od 17. února 2020

Informace ohledně navýšení částky za Letní fotbalový kemp

    V letech 2017-2019 jsme se snažili držet cenu  letního kempu na částce 2 500,- Kč. Dne 21. 1. 2020 od majitele Penzionu Raztoka přišla informace  ohledně navýšení  ceny za pobyt  pro rok 2020. Důvod: zdražení elektrické energie, stravy apod.

    Proto jsme nuceni zvednout cenu fotbalového kempu pro rok 2020 na částku 2 850,- Kč  - jedná se  navýšení o částku 350,- Kč na osobu, které je z naší strany nejnižší možné.

     Tímto se omlouváme za chybné zveřejnění ceny kempu pro letošní rok, kterou jsme uváděli na našich stránkách, jelikož navýšení cen jak bylo již zmíněno jsme se dozvěděli v průběhu tohoto týdne.

Věřím, že nám přesto zachováte přízeň a kemp bude jako každým rokem plně zaplněn.

Děkujeme za pochopení.

 

Zimní liga mládeže - VII. ročník - Pozvánka + přihláška na turnaj starší přípravky konaný dne 9.2.2020
21. leden 2020
Zimní liga mládeže - VII. ročník - Pozvánka na turnaje - tombola
21. leden 2020

 

Vážení sportovní přátelé,

            v letošním roce pořádá OFS Přerov již VII. ročník Zimní ligy mládeže, v níž se každým rokem na několika turnajích střetávají mládežnické týmy z našeho okresu ve všech mládežnických kategoriích. VV OFS Přerov rozhodl, že od IV. ročníku Zimní ligy mládeže uskuteční TOMBOLU, kde výtěžek z tomboly bude výhradně použit na podporu mládeže OFS Přerov. Při IV. ročníku se tombola podařila uskutečnit při turnaji starší přípravky a to jak při dopoledním turnaji, tak i odpoledním turnaji. Při V. ročníku se tombola uskutečnila při třech turnajích s vyjímkou turnaje starších žáků.

            Od VI. ročníku se tombola uskuteční při všech turnajích (starší žáci, mladší žáci – dopolední a odpolední turnaj, starší přípravka – dopolední a odpolední turnaj, mladší přípravka – dopolední a odpolední turnaj).

            V průběhu vybraného turnaje tak sportovní veřejnost bude mít možnost zakoupit lístky do „Velké tomboly“. Navíc každé zúčastněné družstvo dostane zdarma lístky do tzv. „Hráčské tomboly“, v níž budeme losovat ceny pouze pro zúčastněné hráče.

            Vždy na konci turnaje před samotným vyhlášením výsledků proběhne losování tomboly. Nejprve hráčská část (Hráčská tombola) a následně část pro sportovní veřejnost (Velká tombola).

            Dovolte, abychom Vás informovali, že v letošním VII. ročníku Zimní ligy mládeže     se tombola uskuteční:

-          při turnaji starších žáků, který se bude hrát dne 25. 1. 2020 od 8:00 – 14.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

-          při turnaji mladších žáků, který se bude hrát dne 26. 1. 2020 od 8:00 – 17.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

-          při turnaji starších přípravek, který se bude hrát dne 9. 2. 2020 od 8:00 – 17.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

-          při turnaji mladších přípravek, který se bude hrát dne 15. 2. 2020 od 8:00 – 17.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

            Všem partnerům OFS Přerov, kteří poskytli ceny do tomboly pro tento turnaj Zimní         ligy mládeže, tímto srdečně děkujeme.

            „Seznam kompletních cen pro každý turnaj bude zveřejněn při vstupu do    sportovní haly.          

            Na cenách neustále pracujeme, budou průběžně doplňovány:

            Velká tombola - Poukázka pro dvě osoby na víkendové ubytování se snídaní -    Penzion Ráztoka - 2x, Poukázka v hodnotě 500,- Kč – Penzion Ráztoka - 2x,   Dárkové tašky od partnerů OFS, Dárkový poukaz ve výši 500,-    Kč - Maka Design - 2x, fritézy, med a další.....

            Hráčská tombola -  batohy, čepice,  fotbalové míče, chrániče  a další

                        Tímto zveme co nejsrdečněji sportovní veřejnost na VII. ročník Zimní ligy             mládeže, jmenovitě na tyto turnaje do sportovní haly v Lipníku nad Bečvou.

            Těšíme se na viděnou   

                                                                                     Okresní fotbalový svaz Přerov              

FAČR - Staň se rozhodčím - nábor rozhodčích - elektronická přihláška
20. leden 2020

 

Není pochyb, že fotbal je nejkrásnější kolektivní hrou a současně i nejmasovějším sportem naší planety. Je to hra jednoduchá, ale přitom nesmírně vzrušující, přinášející lidem kladné i záporné emoce v mimořádných dávkách. Je jedním ze sportů, který smazává hranice mezi státy i rozdíly mezi lidskými rasami. A přitom klade jen minimální nároky na výstroj a vybavení.

Jen v samých začátcích tohoto sportu se utkání odehrávala bez rozhodčích, hráči se prostě mezi sebou nějak dohodli. Velmi záhy ale zjistili, že dohoda mnohdy není možná. Proto od roku 1874, kdy The Football Association v Anglii zavedla institut rozhodčího, dnes každé utkání řídí rozhodčí, od nějž se za všech okolností očekává naprostá objektivita a řízení hry v duchu pravidel. Rozhodčí musí být připraven nejen teoreticky, ale i po fyzické stránce, vždy musí být maximálně koncentrovaný a psychicky odolný.

Funkce rozhodčího ve fotbalu je naprosto nezastupitelná

V současné době je ve FAČR celkem 3732 registrovaných rozhodčích (stav dle databáze Informačního systému FAČR k 27. 1. 2017).

PROČ být rozhodčím?

Stát se rozhodčím je unikátní způsob, jak se účastnit fotbalu a přitom jej plnohodnotně prožívat.

Bonusy pro rozhodčí

Více informací jak a proč se stát rozhodčím  zde

 

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NÁBOR ROZHODČÍCH

Zimní liga mládeže - VII. ročník - ROZLOSOVÁNÍ turnaj mladších žáků konaný dne 26.1.2020
19. leden 2020

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN