Aktuality

FOTBALISTÉ KOZLOVIC OVLÁDLI POHÁR FAČR OLOMOUCKÉHO KRAJE 5/2014
9. červen 2014
Vítězné mužstvoVítězné mužstvoFK Kozlovice
 

Ve středu, 28. 5. 2014 se uskutečnilo finále krajského kola o pohár FAČR mezi mužstvem mužů FK Kozlovice a mužstvem SK Loštice. V historicky nejúspěšnější sezoně kozlovického fotbalu, kdy již před tímto finálovým zápasem bylo rozhodnuto o tom, že Kozlovice suverénním způsobem zvítězí v Krajském přeboru mají jasný postup do divizní soutěže, bylo tohle utkání ideální příležitostí získat tak zvaný „DOUBLE“. A potvrdit tak prvenství v soutěži Olomouckého kraje.

fk-kozloviceFK Kozlovice – SK Loštice logo-sk-lostice
10:1

A od začátku utkání, které se hrálo na neutrální půdě v Olomouci ve Slavoníně, tomu šli naši fotbalisté naproti a po mnoha krásných fotbalových momentech, ale i pár neproměněných obrovských šancí včetně penalty utkání ovládly rozdílem třídy v poměru 10:1.

Do finále o pohár FAČR Olomouckého kraje vedla cesta postupně přes FK Brodek u Přerova, se kterým Kozli hráli již na podzim a zvítězili 7:0. Dále potom finálovým zápasem Okresního kola, který se hrál taktéž na podzim v Prosenicích, kde porazili mužstvo FK Troubky 2:0. Tímto triumfem postoupili do dalšího kola, kde FK Kozlovice odehrál zápas proti FK Újezd u Uničova, s tímto mužstvem dokráčeli k vítězství 3:0. Tímto se dostali do již zmiňovaného finále.

 

Letní fotbalový kemp OFS Přerov 2014
5. červen 2014

Informace ohledně letního fotbalového kempu  OFS Přerov 2014 jsou již plně k dispozici - KOMISE - KOMISE MLÁDEŽE - Fotbalový kemp OFS Přerov 2014

Spolupráce - Okresní fotbalový svaz Přerov a Oblastný futbalový zvaz Považská Bystrica
4. červen 2014

Dne 30. 5. 2014 jsme se setkali na půdě Okresního fotbalového svazu v Přerově se zástupci Oblastného futbalového zvazu Považská Bystrica, kde došlo k upřesnění naší vzájemné spolupráce, která se bude týkat především výměny mládežnických mužstev při zimních halových turnajích a rovněž návštěvy delegace na partnerských okresech vždy každý rok na jednom z okresů. Nejbližší setkání společně s prohlídkou města, přátelským utkáním by se mělo uskutečnit koncem měsíce července 2014. Včas budou osloveni funkcionáři oddílů, partneři OFS ohledně možnosti zúčastnit se tohoto přátelského setkání.

 

Fotogalerie

Veteránský fotbal
29. květen 2014
Tabulka mladších přípravek k 21. 5. 2014
22. květen 2014
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN