Aktuality

Přátelské setkání OFS Přerov a ObFZ Povážská Bystrica, Ústí, 27.6.2015
1. červenec 2015

Dne 27. 6. 2015 se uskutečnilo setkání se zástupci Oblastného futbalového zväzu Povážská Bystrica. Celý den měl bohatý program. Nejprve proběhl společný oběd v Ústí, poté následoval přesun a prohlídka nedalekého hradu Helfštýn, následně krátká zastávka v lázních Teplice nad Bečvou a poté se ve sportovním areálu Tělovýchovné jednoty Sokola Ústí uskutečnilo přátelské fotbalové střetnutí výběru "funkcionářů" OFS Přerov s výběrem ObFZ Povážská Bystrica, po kterém následoval společenský večer. Děkujeme našim slovenským hostům a přátelům a také všem zúčastněným a věříme, že tato tradiční přátelská setkání budou pokračovat i nadále.

Fotogalerie

Sportovní kluby mohou žádat o další dotace na mládežnický sport
1. červenec 2015

Sportovní kluby a oddíly z Olomouckého kraje mohou žádat o další dotaci na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže v letošním roce. Hejtmanství získalo přes 3 miliony korun od Českého olympijského výboru z tzv. loterijní daně. Žádosti mohou zájemci podávat od 7. července do 20. srpna.

„O finance mohou žádat kluby a oddíly, které se věnují sportovní činnosti dětí a mládeže. Jedná se o sportovce až do dovršení juniorského věku, a to podle pravidel jednotlivých sportovních disciplín a soutěží,“ uvedl náměstek hejtmana Radovan Rašťák.

Při hodnocení žádostí se bude posuzovat například přínos a efektivita projektu pro kraj, struktura členské základny, zejména počet mládežníků a počet mládežnických družstev. „O úspěšnosti žadatele rozhodne i úroveň soutěží jednotlivých týmů, ale také celková členská základna sportovního odvětví. Jednou z podmínek přidělení dotace je i vícezdrojové financování projektu,“ doplnil Rašťák.

Na podporu celoroční činnosti dětí a mládeže bude v rámci Programu IV. rozdělena částka ve výši zhruba 2 miliony 800 tisíc korun. Zbylá část dotace, 500 tisíc korun, bude poskytnuta na financování krajských aktivit v rámci projektů „Česko sportuje – Sazka Olympijský víceboj“ a „Odznak Všestrannosti Olympijských vítězů“.

Žádosti a ostatní informace k poskytování dotací v oblasti sportu jsou dostupné na webu Olomouckého kraje na adrese: http://www.kr-olomoucky.cz/prispevky-v-oblasti-sportu-cl-684.html

Kemp mládeže OFS Přerov
30. červen 2015

Dne 12. 7. 2015 začíná druhý ročník Kempu mládeže OFS Přerov. Veškeré informace ohledně kempu najdete v sekci KOMISE - KOMISE MLÁDEŽE - FOTBALOVÝ KEMP OFS PŘEROV - FOTBALOVÝ KEMP 2015. V kempovém deníku budou každý den zveřejňovány nové informace z každého dne kempu.

OFS hledá nové rozhodčí
30. červen 2015

Komise rozhodčích hledá nové zájemce nejlépe z řad bývalých, nebo i současných hráčů na funkci rozhodčího. Podmínkou je dovršení věku 15 let. Případní zájemci kontaktujete místopředsedu KR pana Ing. Radka Dubravského na TMB: 721 757 151 nebo předsedu OFS pan Mgr. Romana Párala na TMB: 608 747 167

Projekt Létajících týmů pokračuje.........
28. červen 2015
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN