Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Aktuality

Vítězové soutěží OFS Přerov SR 2013/2014
16. červen 2014

Vítězové soutěží OFS Přerov SR 2013/2014


Okresní přebor muži
Tělovýchovná jednota Sokol Čekyně ,,A"

Okresní soutěž muži skupina ,,A"
Sport Club Stará Ves

\

Okresní soutěž muži skupina ,,B"
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička

Okresní přebor dorost
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice


Okresní přebor starší žáci
Fotbalový klub Kozlovice

Okresní přebor mladší žáci
Fotbalový klub Kozlovice

Kategorie starší přípravka
Fotbalový klub Kozlovice ,,A"


Kategorie mladší přípravka
Fotbalový klub Kozlovice ,,A"


Vítěz soutěže O-KFS SR 2013/2014


Krajský přebor muži
Fotbalový klub Kozlovice

Vítězné mužstvo

Finálový turnaj starších a mladších přípravek SR 2013/2014
16. červen 2014

 

Dne 14. 6. 2014 se uskutečnil finálový turnaj starších a mladších přípravek o přeborníka OFS Přerov na hřišti Tělovýchovné jednoty Sokol Prosenice.

Turnaje se zúčastnily družstva starší přípravky:

Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, Fotbalový klub Kozlovice ,,A“, Fotbalový klub mládeže Opatovice/Všechovice, Fotbalový klub Kozlovice ,,B“, FK Spartak Lipník nad Bečvou ,,A“, TJ Union Lověšice.

Vítězem a okresním přeborníkem se stalo družstvo Fotbalový klub Kozlovice ,,A"

2. místo Fotbalový klub mládeže Opatovice/Všechovice, 3. místo Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, 4. místo FK Spartak Lipník nad Bečvou ,,A“, 5. místo Fotbalový klub Kozlovice ,,B“, 6. místo TJ Union Lověšice.

 

 

 

Turnaje se zúčastnily družstva mladší přípravky:

Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, Fotbalový klub Kozlovice ,,A“, SK Hranice ,,A“, Tělovýchovná jednota Sokol Radslavice, 1. FC Viktorie Přerov ,,B“, FK Spartak Lipník nad Bečvou.

Vítězem a okresním přeborníkem se stalo družstvo Fotbalový klub Kozlovice ,,A"

2. místo Tělovýchovná jednota Sokol Radslavice, 3. místo SK Hranice ,,A“, 4. místo Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, 5. místo 1. FC Viktorie Přerov ,,B“, 6. místo FK Spartak Lipník nad Bečvou.

 

Pozvánka na finálové utkání UEFA Region´s Cup
11. červen 2014
FOTBALISTÉ KOZLOVIC OVLÁDLI POHÁR FAČR OLOMOUCKÉHO KRAJE 5/2014
9. červen 2014
Vítězné mužstvoVítězné mužstvoFK Kozlovice
 

Ve středu, 28. 5. 2014 se uskutečnilo finále krajského kola o pohár FAČR mezi mužstvem mužů FK Kozlovice a mužstvem SK Loštice. V historicky nejúspěšnější sezoně kozlovického fotbalu, kdy již před tímto finálovým zápasem bylo rozhodnuto o tom, že Kozlovice suverénním způsobem zvítězí v Krajském přeboru mají jasný postup do divizní soutěže, bylo tohle utkání ideální příležitostí získat tak zvaný „DOUBLE“. A potvrdit tak prvenství v soutěži Olomouckého kraje.

fk-kozloviceFK Kozlovice – SK Loštice logo-sk-lostice
10:1

A od začátku utkání, které se hrálo na neutrální půdě v Olomouci ve Slavoníně, tomu šli naši fotbalisté naproti a po mnoha krásných fotbalových momentech, ale i pár neproměněných obrovských šancí včetně penalty utkání ovládly rozdílem třídy v poměru 10:1.

Do finále o pohár FAČR Olomouckého kraje vedla cesta postupně přes FK Brodek u Přerova, se kterým Kozli hráli již na podzim a zvítězili 7:0. Dále potom finálovým zápasem Okresního kola, který se hrál taktéž na podzim v Prosenicích, kde porazili mužstvo FK Troubky 2:0. Tímto triumfem postoupili do dalšího kola, kde FK Kozlovice odehrál zápas proti FK Újezd u Uničova, s tímto mužstvem dokráčeli k vítězství 3:0. Tímto se dostali do již zmiňovaného finále.

 

Letní fotbalový kemp OFS Přerov 2014
5. červen 2014

Informace ohledně letního fotbalového kempu  OFS Přerov 2014 jsou již plně k dispozici - KOMISE - KOMISE MLÁDEŽE - Fotbalový kemp OFS Přerov 2014

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN