Aktuality

Krajské dotace a příspěvky - 2016
3. leden 2016

Dotace z krajského rozpočtu jsou poskytovány v souladu s Programovým prohlášením Rady Olomouckého kraje a dalšími rozvojovými dokumenty Olomouckého kraje. Cílem poskytování dotací je rozvoj našeho kraje a uspokojování všestranných potřeb jeho obyvatel.

V roce 2016 je většina krajských dotačních programů vyhlašována na základě obecných vzorových dokumentů, které uvádíme v obecné části těchto stránek.  Žadatel zde najde rovněž postup pro případ, že v seznamu dotací nenalezne program, ve kterém může v roce 2016 požádat o dotaci – Stručně a jednoduše – jak si žádat o krajskou dotaci v roce 2016. V průběžně aktualizovaném seznamu dotačních programů jsou uvedeny předpokládané termíny vyhlašování dotačních programů, z nichž některé jsou dále členěny na dotační tituly. U každého dotačního programu je uvedena kontaktní osoba, na kterou se může žadatel obrátit se svým dotazem. Každý dotační program je zveřejněn nejméně 30 dnů před termínem spuštění sběru žádostí o dotaci z krajského rozpočtu, žadatel má tedy dostatek času nastudovat podmínky dotačních programů a seznámit se s technikou podávání žádostí.

V sekci Software602 Form Filler, manuály dotací, cvičná žádost o dotaci naleznete pokyny k otevření a vyplnění žádosti o dotaci, včetně odkazu na program Software602 Form Filler, který je nutný pro vyplnění žádosti. Dále příručku pro správné vyplnění žádosti a další technické informace. Až do termínu spuštění příjmu žádostí v konkrétních dotačních programech jsme pro vás navíc připravili cvičnou žádost o dotaci, na které si můžete vyzkoušet podání žádosti, a to bez obavy zápisu cvičných údajů do databáze žádostí.

Program na podporu sportu v Olomouckém kraji

Nominace na halový turnaj přípravek - 31. 1. 2016 - Považská Bystrica
3. leden 2016

Okresní fotbalový svaz Přerov - kategorie ,,U11" se i v letošním roce zúčastní jednoho mládežnického turnaje u našich partnerů - ObFZ PB, který se letos uskuteční v termínu 31. 1. 2016. Tohoto turnaje se mohou zúčastnit i roddinní příslušníci, který budou v blízké době písemně informováni o možnosti zúčastnit se tohoto turnaje.

Pozvánka

Sdělení sekretariátu - úřední doba pro veřejnost prosinec 2015/leden2016
31. prosinec 2015

Úřední doba pro veřejnost - zimní přestávka

Věcný záměr NOVÉHO Přestupního řádu FAČR
20. prosinec 2015

Věcný záměr - Přestupní řád FAČR

Prezentace věcného záměru Přestupního řádu FAČR

Turnaj rozhodčích 5. 12. 2015, Postřelmov
7. prosinec 2015

Dne 5. 12. 2015 se výběr rozhodčích OFS Přerov zúčastnil halového turnaje výběrů rozhodčích v Postřelmově. Na kvalitně zorganizovaném i kvalitně obsazeném turnaji výběr rozhodčích OFS Přerov obsadil krásné druhé místo. Blahopřejeme.

Výsledky

Fotogalerie zde

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN