Aktuality

Zimní liga mládeže - VII. ročník - turnaj mladší přípravky konaný dne 15.2.2020 VÝSLEDKY
17. únor 2020

 

Vsobotu 15.2.2020 se uskutečnily turnaje mladších přípravek, které jsou součástí Zimní ligy mládeže. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 družstev (6 dopoledne a 6 družstev odpoledne). Vítězem dopoledního turnaje se stal oddíl TJ Sokol Újezdec, vítězem odpoledního turnaje se stal oddíl 1. FC Viktorie Přerov.

Výsledky z turnaje naleznete v příloze. Fotografie z turnaje naleznete ZDE

Hlášenky pro jaro 2019/2020
17. únor 2020

 

Termín pro zadávání hlášenky do IS pro jarní část SR 2019/2020 je již 8.3.2020.

Digitalizace členství FAČR
13. únor 2020

Digitalizace členství

Dbejte, prosím, zvýšené pozornosti aktuálně probíhající digitalizaci členství, vše potřebné se podrobně  dozvíte zde.

Co se stane , že svou e - mailovou adresu nechci dávat,nebo ji nemám?

Na vše máte čas do 15. března – případné vytvoření elektronické schránky např. na                    Seznamu nebo Google trvá asi 2 minuty. O tom se můžete přesvědčit v                                        našich návodech    

Nedodáním e-mailu v uvedeném termínu se však vystavíte hrozbě zákazu startu              v soutěžích organizovaných FAČR.

Jak mají postupovat dětí a mladiství pod věkovou hranicí  18 let?

Pokud si děti a mladiství do 18 let, resp. jejich rodiče, nepřejí zadávat svůj e-mail,            administrátoři vyplní e-mail za jejich rodiče či zákonné zástupce – v případě, že mají více              dětí a chtějí zadávat pouze jednu adresu, tak i na tuto možnost je systém připraven.

Kdo může e-maily zadávat?

E-mailové adresy může zadávat administrátor klubu i každý člen asociace zvlášť (viz                  odpověď výše). Potvrzení adresy pak provádí každý člen zvlášť.

Do kdy se musí e-maily zadávat?

Nejzašším termínem pro zadání a potvrzení e-mailové adresy je již zmíněný                                15. březen 2020.

 

Uvědomujeme si také, že pro mnoho z Vás – především klubové administrátory – znamená sumarizace členských emailů časově náročný úkon, proto jsme posunuli datum verifikace z 15. března letošního roku až na 30. června.

Zimní liga mládeže - VII. ročník - turnaj starší přípravky konaný dne 9.2.2020 VÝSLEDKY
10. únor 2020

 

V neděli 9.2.2020 se uskutečnily turnaje starších přípravek, které jsou součástí Zimní ligy mládeže. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 družstev (6 dopoledne a 6 družstev odpoledne) a vítězem obou turnajů se stalo družstvo Výběru ObFZ Považská Bystrica.

Výsledky z turnaje naleznete v příloze. Fotografie z turnaje naleznete ZDE

Školení oddílových rozhodčích
10. únor 2020

Letní fotbalový kemp mládeže 2020
9. únor 2020
 
Letní fotbalový kemp mládeže - Rusava (12.7.2020 - 17.7.2020)

Bližší informace o Letním kempu mládeže na Rusavě najdete na stránkách www.ofsprerov.cz - sekce Komise mládeže - Fotbalový kemp OFS Přerov - Fotbalový kemp 2020, kde najdete veškeré podrobné informace, včetně přihlášky na kemp.

Přihlášky na kemp: od 17. února 2020

Informace ohledně navýšení částky za Letní fotbalový kemp

    V letech 2017-2019 jsme se snažili držet cenu  letního kempu na částce 2 500,- Kč. Dne 21. 1. 2020 od majitele Penzionu Raztoka přišla informace  ohledně navýšení  ceny za pobyt  pro rok 2020. Důvod: zdražení elektrické energie, stravy apod.

    Proto jsme nuceni zvednout cenu fotbalového kempu pro rok 2020 na částku 2 850,- Kč  - jedná se  navýšení o částku 350,- Kč na osobu, které je z naší strany nejnižší možné.

     Tímto se omlouváme za chybné zveřejnění ceny kempu pro letošní rok, kterou jsme uváděli na našich stránkách, jelikož navýšení cen jak bylo již zmíněno jsme se dozvěděli v průběhu tohoto týdne.

Věřím, že nám přesto zachováte přízeň a kemp bude jako každým rokem plně zaplněn.

Děkujeme za pochopení.

 

Zimní liga mládeže - VII. ročník - ROZLOSOVÁNÍ turnaj mladší přípravky konaný dne 15.2.2020
7. únor 2020

Halový turnaj mužů - 1. ročník - termín 22.2.2020
7. únor 2020

Zimní liga mládeže - VII. ročník - ROZLOSOVÁNÍ turnaj starší přípravky konaný dne 9.2.2020
5. únor 2020

Zimní liga mládeže - VII. ročník - Pozvánka na turnaje - tombola
4. únor 2020

,,Poslední dva turnaje 7. ročníku ZL mládeže - přijďte se podívat a podpořit mládežnický fotbal"

Vážení sportovní přátelé,

            v letošním roce pořádá OFS Přerov již VII. ročník Zimní ligy mládeže, v níž se každým rokem na několika turnajích střetávají mládežnické týmy z našeho okresu ve všech mládežnických kategoriích. VV OFS Přerov rozhodl, že od IV. ročníku Zimní ligy mládeže uskuteční TOMBOLU, kde výtěžek z tomboly bude výhradně použit na podporu mládeže OFS Přerov. Při IV. ročníku se tombola podařila uskutečnit při turnaji starší přípravky a to jak při dopoledním turnaji, tak i odpoledním turnaji. Při V. ročníku se tombola uskutečnila při třech turnajích s vyjímkou turnaje starších žáků.

            Od VI. ročníku se tombola uskuteční při všech turnajích (starší žáci, mladší žáci – dopolední a odpolední turnaj, starší přípravka – dopolední a odpolední turnaj, mladší přípravka – dopolední a odpolední turnaj).

            V průběhu vybraného turnaje tak sportovní veřejnost bude mít možnost zakoupit lístky do „Velké tomboly“. Navíc každé zúčastněné družstvo dostane zdarma lístky do tzv. „Hráčské tomboly“, v níž budeme losovat ceny pouze pro zúčastněné hráče.

            Vždy na konci turnaje před samotným vyhlášením výsledků proběhne losování tomboly. Nejprve hráčská část (Hráčská tombola) a následně část pro sportovní veřejnost (Velká tombola).

 

-          při turnaji starších přípravek, který se bude hrát dne 9. 2. 2020 od 8:00 – 17.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

-          při turnaji mladších přípravek, který se bude hrát dne 15. 2. 2020 od 8:00 – 17.00 hodin ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou.

            Všem partnerům OFS Přerov, kteří poskytli ceny do tomboly pro tento turnaj Zimní         ligy mládeže, tímto srdečně děkujeme.

 

            Velká tombola - Poukázka pro dvě osoby na víkendové ubytování se snídaní -    Penzion Ráztoka, Poukázka v hodnotě 500,- Kč – Penzion Ráztoka,   Dárkové tašky od partnerů OFS,  rychlovarná konvice, stolní mixér, sada nářadí a další...

            Hráčská tombola -  batohy, čepice,  chrániče , dárkové tašky, powerbanka a další

                        Tímto zveme co nejsrdečněji sportovní veřejnost na VII. ročník Zimní ligy             mládeže, jmenovitě na tyto turnaje do sportovní haly v Lipníku nad Bečvou.

            Těšíme se na viděnou   

                                                                                     Okresní fotbalový svaz Přerov              

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN