Aktuality

Tabulky soutěží OFS Přerov
10. listopad 2015

 

OFS Přerov upozorňuje oddíly, že v soutěži 2015714A1A JANKUSPORT Okresní přebor muži, je chybně uveden počet bodů u oddílu Lobodice. Namísto 13 b. má být 16 b. 

Nápravu řešíme s IT oddělním FAČR, které spravuje rozhraní informačního systému.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Petr Caletka, sekretář

Zimní liga mládeže
10. listopad 2015

Začátkem příštího roku se uskuteční již III. ročník Zimní ligy mládeže. Podmínky účasti mužstev bude řešit VV OFS na svém dalším zasedání. Vždy zhruba 3 týdny před konáním jednotlivých turnajů budou obeslány oddíly ohledně případné účasti. Nyní Vás žádáme o nepřihlašování na turnaje, včas budete informováni.

 

 

OFS hledá nové rozhodčí
6. listopad 2015

Komise rozhodčích hledá nové zájemce nejlépe z řad bývalých, nebo i současných hráčů na funkci rozhodčího. Podmínkou je dovršení věku 15 let. Případní zájemci kontaktujete místopředsedu KR pana Ing. Radka Dubravského na TMB: 721 757 151 nebo předsedu OFS pan Mgr. Romana Párala na TMB: 608 747 167

Školení a doškolení licence ,,B"
24. říjen 2015

Termín uzávěrky přihlášek : 7. 11. 2015  

Podrobné pokyny obdrží uchazeči po uzavření přihlášek včetně programu školení. 

Program VIII: Informace pro SK a TJ
24. říjen 2015

Vážení sportovní přátelé,

jistě jste již byli informování, buď z webu FAČR nebo přímo zaslanou informací z příslušného OFS, že Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy (MŠMT) v dotačních programech pro rok 2016 nově vyhlásilo Program VIII – Organizace sportu ve sportovních klubech a tělovýchovných jednotách.

Původní vyhlášení tohoto programu bylo MŠMT pozastaveno a nově vyhlášeno Dodatkem č.1 ze dne 16.9.2015, kterým došlo k určitým důležitým změnám, na které Vás chceme upozornit.

Žádosti se nyní oproti původnímu vyhlášení nepodávají prostřednictvím svazu ( FAČR). Kromě změny způsobu podání žádosti byl pozměněn i formulář žádosti, který je nyní pro vyplnění jednodušší.

Dle nového vyhlášení je žadatelem o státní dotaci spolek, a to TJ nebo SK, který svou žádost dle vyhlášených pokynů zasílá poštou přímo na adresu MŠMT v prodlouženém termínu do 13.listopadu 2015.

V příloze zasíláme Dodatek č. 1, kde naleznete veškeré pokyny, kterými se musíte při podávání žádosti řídit. V druhé příloze naleznete tiskopis formuláře žádosti.

Tyto dokumenty jsou rovněž uveřejněny na webu MŠMT

http://www.msmt.cz/sport-1/zverejneni-programu-viii

Pokud se k Vám informace o vyhlášení Programu VIII z nějakého důvodu zatím nedostala, chceme Vás tímto dopisem na možnost podání žádosti o státní podporu z tohoto programu upozornit a zároveň nabídnout konzultační pomoc při podávání žádosti, respektive při vyplňování formuláře.

Konzultaci při vyplňováním formuláře Vám poskytnou pracovníci příslušného OFS, na které se můžete obracet se svými dotazy.

Kontaktovat můžete také přímo finanční oddělení FAČR – kontaktní osoba:

Ing. Alexandra Prchalová
tel. 233 029 220, mail: prchalova@fotbal.cz

Program VIII: Dodatek k vyhlášení programu 2016

Program VIII: Žádosti - formulář 2016

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN