Pozvánka
TOPlist

NAPIŠTE PŘEDSEDOVI

Aktuality

Smutná zpráva - zemřel pan František Staněk, dlouholetý fotbalový funkcionář
3. duben 2020

Úřední zpráva OFS Přerov
20. březen 2020

Informace od generálního sekretáře FAČR JUDr. J. Paulyho

Přestupní termíny pro amatéry (termín pro pohyb se souhlasem mateřského klubu, tj.do 31/3/2020, a termín pro volný pohyb hráčů 1-20/6) se upraví podle rozhodnutí VV o zrušení/dohrání mistrovských soutěží. Není proto třeba rychle honit březnový termín.

 

 

Náhradní přezkoušení rozhodčích
18. březen 2020

Náhradní přezkoušení rozhodčích, které se mělo uskutečnit dne 20.3. 2020 je zrušeno. O náhradním termínu budete včas informováni.

Mimořádná úřední zpráva ze dne 13. 3. 2020 - Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen
12. březen 2020

 

FAČR vzhledem k novému nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a informuje tak své členy i veřejnost o tom, že soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů v této věci přerušeny.

 

„Respektujeme rozhodnutí Vlády ČR s ohledem na zdraví hráčů, funkcionářů i fanoušků a jsme i nadále v pravidelném kontaktu se státními orgány tak, abychom mohli včas reagovat na jakékoliv další změny, které by se týkaly průběhu soutěží, které pod nás spadají,“ řekl předseda Asociace Martin Malík.

,,Na základě výše uvedených skutečností se s okamžitou platností ruší všechna soutěžní, turnajová, přípravná i přátelská utkání pod hlavičnou OFS Přerov do odvolání v souladu s rozhodnutím vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu."

O případných změnách budete včas informováni.

Nejúspěšnější sportovec okresu Přerov 2019 -Síň slávy - p. Josef Zavadil
12. březen 2020

 

Dne 3. března 2020 proběhl v Městském domě Sportovec roku 2019. Do síně slávy přerovského sportu byl zařazen i pan Josef Zavadil, člen výkonného výboru OFS Přerov. Blahopřejeme.

Fotky od pana Pořízka z předávání ocenění naleznete zde

FAČR - Staň se rozhodčím - nábor rozhodčích - elektronická přihláška
12. březen 2020

 

Není pochyb, že fotbal je nejkrásnější kolektivní hrou a současně i nejmasovějším sportem naší planety. Je to hra jednoduchá, ale přitom nesmírně vzrušující, přinášející lidem kladné i záporné emoce v mimořádných dávkách. Je jedním ze sportů, který smazává hranice mezi státy i rozdíly mezi lidskými rasami. A přitom klade jen minimální nároky na výstroj a vybavení.

Jen v samých začátcích tohoto sportu se utkání odehrávala bez rozhodčích, hráči se prostě mezi sebou nějak dohodli. Velmi záhy ale zjistili, že dohoda mnohdy není možná. Proto od roku 1874, kdy The Football Association v Anglii zavedla institut rozhodčího, dnes každé utkání řídí rozhodčí, od nějž se za všech okolností očekává naprostá objektivita a řízení hry v duchu pravidel. Rozhodčí musí být připraven nejen teoreticky, ale i po fyzické stránce, vždy musí být maximálně koncentrovaný a psychicky odolný.

Funkce rozhodčího ve fotbalu je naprosto nezastupitelná

V současné době je ve FAČR celkem 3732 registrovaných rozhodčích (stav dle databáze Informačního systému FAČR k 27. 1. 2017).

PROČ být rozhodčím?

Stát se rozhodčím je unikátní způsob, jak se účastnit fotbalu a přitom jej plnohodnotně prožívat.

Bonusy pro rozhodčí

Více informací jak a proč se stát rozhodčím  zde

 

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA PRO NÁBOR ROZHODČÍCH

Brankářská škola - ZRUŠENA
10. březen 2020

Z důvodu mimořádných událostí Brankářská škola do odvolání ZRUŠENA.

Děkujeme za pochopení.

Zhodnocení VII. ročníku Zimní ligy
8. březen 2020
 
Žádáme družstva, která se zúčastnila VII. ročníku Zimní ligy mládeže, především jejich trenéry a vedoucí, aby se vyjádřili k proběhnutému ročníku Zimní ligy mládeže.
 
Případné připomínky pro nadcházející ročníky pište na mail: ofs@raz-dva.cz.
 
Předem děkujeme za spolupráci.
 
Pumprla Pavel - předseda KM
Letní fotbalový kemp talentované mládeže OFS Přerov - KAPACITA KEMPU NAPLNĚNA!!!!
8. březen 2020

 

Bližší informace o Letním kempu mládeže na Rusavě najdete na stránkách www.ofsprerov.cz - sekce Komise mládeže - Fotbalový kemp OFS Přerov - Fotbalový kemp 2020, kde najdete veškeré podrobné informace.

Odkaz na informace o kempu zde

 

Seznam účastníků kempu zde

Termínová listina jaro SR 2019/2020
8. březen 2020
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN